Aktuálně

Sešlost jde do čela

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Říčany1.hrací den
Vojkovská skupina zahájila letošní Ligu dvojic svým 1. dnem. Hned první hrou stanovila Sešlost (Honza Fleischmann, Jarda Čižinský) rekordní hru dvojice v úžasné výši 499! O vyrovnanosti soutěžního dne dobře vypovídá konečná tabulka po 1. kole: žádný tým nedominoval natolik, aby vyhrál všechny zápasy V jednotlivcích ... Více

Vloženo: 03. 03. 2023 14:08:37

L. Jelínek a J. Lorenc, jak jinak než 1. místo

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká02 Únor
Nic se nemění, zlaté poháry, finanční i masovou odměnu si odnáší opět Lukáš Jelínek a Jarin Lorenc. Boj o druhé místo skvěle zvládli Aleš Procházka a Pavel Trča a na třetím místě skončili Jan Macek a Ondra Trojek. Týmový nához 279 se povedl Lukášovi Jelínků a Jarinovi Lorenců jen jedna drobná chybička a mohli to ... Více

Vloženo: 02. 03. 2023 8:33:01

Olympia Bowling Všenory je zpět úvodním turnajem!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyOlympia VšenoryVšenorský Votvírák01 Únor
Po proběhlé modernizaci centra navazuje Olympia Bowling ve Všenorech u Prahy po téměř sedmileté pauze na tradici v pořádání turnajů. Důvod je nasnadě, po výměně drah a strojů se zakoupila i mazačka a centrum udělalo krok ke sportovnímu bowlingu. - V pondělí 27. února proběhl úvodní turnaj s názvem „Všenorský Votvírák“, který se ... Více

Vloženo: 28. 02. 2023 20:34:58

Radek Capil opět ukázal srdce bojovníka

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka02 Únor
Velmi náročný víkend připravil Xbowling ValMez svým věrným od pátku 24. do neděle 26. února 2023. Třídenní kemp neskončil v neděli obědem, ale byl zakončen Valašskou devítkou s měšcem. I přes pouhé dvě otevřené nedělní rundy se turnaje zúčastnil parádní počet 34 hráčů. Čtvrteční předehrávka se naplnila plným ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 20:24:22

Ladislav Jirků nejlepším na únorovém ProShop Senior Cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup02 Únor
Podruhé v únoru, avšak tentokráte na již regulérním turnaji tohoto měsíce, se v neděli 26. 2. sešla rovná dvacítka bowlingových nadšenců před půl stoletím a dříve narozených na pokračování série ProShop Senior Cupu na herně Xbowlingu Prosek Duo. Klasicky si všichni odehráli tři kvalifikační hry a v součtu ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 16:57:44

V 2. turnaji vítězí nově složená dvojice Ondra Heligr a Honza Jelínek

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov02 Únor
Ve čtvrtek 23.2. se v Chomutově odehrál na krátkém mazání 2. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 14 dvojic a jen dvě nepostupovaly do semifinále, dobrovolně odstoupily Kristýnka a Martina Fiskovy a nedobrovolně nepostoupily Adélka Chrdlová s Janou Janovskou. Kvalifikaci vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou. Po třech semifinálových hrách čekaly šestici ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:40:08

Láďa Kolář s Lubošem Slezákem nejlepší dvojicí 1. turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín03 Únor
Ve středu 22.2. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic. Zúčastnilo se 18 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále a do následného finále 6. V kvalifikaci nejlépe zahráli Dáša a Jirka Stulíkovi a Tomáš Bortl s Ivankou Nouzovou se součtem 1199 kuželek, ale o vítězi v tomto bloku rozhodl nižší handicap ve prospěch ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:26:34

Vlasta Ševčík vítězem prvního turnaje BBO tour CXS

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov02 Únor
V neděli 19.2. se v Chomutově konal 1. turnaj nového ročníku BBO tour s novým partnerem a nyní pod názvem BBO tour CXS. Zahrát si přijelo 32 hráčů, z nichž do finále postupovalo 20, 16 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Vítek Jiřiště. V turnaji zvítězil navrátilec Vlasta Ševčík notně posílen pomocným ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:22:57 Aktualizováno: 28. 02. 2023 9:49:15

Karin a Lumír Pechovi vyhrávají únorový jadranský MIX

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX02 Únor
26. 2. 2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál únorový turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla tentokrát zaplněná do posledního místečka tzn, že se jej opět zúčastnilo 18 párů. Opět jsme přivítali nové páry a tak se nám jejich počet pěkně rozrůstá. V 10 hodin nastoupily páry na značky a turnaj začal pěkně odsýpat. V první ... Více

Vloženo: 26. 02. 2023 22:01:33

Devítkové Masters si podmanil Martin Russ

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 9MASTERS
Finálové Devítkové Masters roku 2022 se uskutečnilo na půdě Žižkovské herny a na finálové souboje si dorazilo poměřit síly všech 36 finalistů, kteří bojovali o titul Devítkového krále. Hrálo se už od samotné kvalifikace i v šesti skupinách celý turnaj amerikou. Mnohé souboje ve skupinách skončily velkými překvapeními ... Více

Vloženo: 26. 02. 2023 21:59:02

Jana a Karel Orságovi vítězí v únorových dvojicích na BB

Turnaje2023MoravaBowling BrnoSmíšené páry02 Únor
V krásné datum 22.2.2023 se opět uskutečnil na Bébéčku turnaj dvojic. Zúčastnilo se jej 28 párů. V cenách jsme tentokrát našli nakládané hermelíny a slané i sladké pochutiny. Mimo hlavní ceny jsme také rozdali i 15 cen losovaných. Mazání bylo Bourbon Street. V TOP 3 se umístili: 3. místo: Věra Krejchová a ... Více

Vloženo: 23. 02. 2023 13:53:56

Únorová Prosecká Popo Devítka v režii Pepy Hladíka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 902 Únor
V úterý 21. února proběhla druhá letošní Prosecká Popo Devítka s účastí tentokráte 41 hráček a hráčů. Ve výborné atmosféře turnajová série pokračovala v trendu měsíce minulého, tedy výkonnostní laťka stoupá stále výše, a tak jsme byli svědky velké řady nadstandartních ... Více

Vloženo: 22. 02. 2023 14:43:34

Ferdinanda vyhrává opět domácí bowler

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka02 Únor
V neděli 19. února se v Benešově odehrál 2. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na středním mazání main street dlouhém 41 stop. Za účasti 31 hráčů a hráček byl po kvalifikaci nejlepší František Čermák, který pak v následném semifinále pocítil změnu čerstvého mazání a bylo z toho první nepostupové ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 13:51:54

Honza opravdu králem

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaLetenský pohár02 Únor
Vážení bowlingoví příznivci. Nakonec až na vysokém čísle 33 účastníků se zastavil počet účastníků únorového Letenského poháru jednotlivců ve čtvrtek 16. února. V prvním kole se ukázal nejlépe Pepa Colon, když si s náhozy 200 a 226 bodů podmanil výsledkovou listinu tohoto úvodního kola. Jeho hlavním vyzyvatelem se stal ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 13:48:59

Strašnické ProShop dvojice znovu patří M. Palasovi s D. Kovaříkem

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice02 Únor
V neděli 19. února proběhly komorně laděné, druhé letošní Strašnické ProShop dvojice. Nic to však neubralo na pohodové atmosféře i náladě příchozích a při hře samotné se bylo na co dívat. Díky účasti osmi párů všichni odehráli nejen kvalifikaci, ale i semifinále a až poté se vyselektovala finálová šestice ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 12:31:13

Radek Novák hrál „devítku“, zbytek hráčů „desítku“

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec01 Únor
Velmi zajímavý turnaj se odehrál v sobotu 18. února 2023 v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek. Celkem 24 hráčů se sešlo ke klasickému turnaji s názvem Jadranský měšec. Než se dostaneme k nejlepšímu hráčům dle výsledků, tak se podíváme, na koho že se to při losování měšce usmálo štěstí. ... Více

Vloženo: 20. 02. 2023 8:01:23 Aktualizováno: 20. 02. 2023 8:05:23

Ježíšek chodí jen jednou do roka …

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC02 Únor
Druhým turnajem za účasti 73 hráčů pokračovala série Prague POPO Cup. Ježíšek chodí jen jednou do roka, na Prague POPO se nadělo již ale podruhé. Minule Numismatika POPO připravila na vyhlášení pro každého vítěze vedlejší kategorie stříbrné mince. Nyní se navíc oproti propozicím rozdávalo 18 000 Kč, jídlo, pití a ... Více

Vloženo: 19. 02. 2023 16:49:54 Aktualizováno: 23. 02. 2023 13:58:42

Jára Maňásek vyhrál turnaj, Michal Korecký šťastnou plechovku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín02 Únor
V úterý 14.2. se na Zličíně za účasti 31 hráčů konal 8. turnaj BBO devítky Zličín. Kvalifikaci vyhrál Albert Jarovský (747) a čtyřiadvacátým postupujícím byl Robert Brožek (549). Po dvou semifinálových hrách byla jasná dvanáctka finalistů, kteří si zahráli další dvě hry. V turnaji zvítězil Jára ... Více

Vloženo: 18. 02. 2023 21:18:02

Jana Marešová vítězí v únorovém Sprinterovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechySprinter Cup02 Únor
Celkově desátým turnajem pokračovala série Sprinter 2022/23. Hrálo se dne 15. února za účasti 49 hráčů opět na krátkém mazacím modelu, tentokráte to již bylo ale jiné kafe, než minule. Doslova a do písmene model nyní sedl Janě Marešové, která by suverénně zvítězila i bez ženského handicapu 8 bodů. Zahrála 233, 266, 193, 204, 224, 195, ... Více

Vloženo: 17. 02. 2023 7:06:48

Pavel Vacek se dočkal premiérové skleněné kuželky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 902 Únor
V úterý 14. února se odehrála druhá letošní Strašnická Popo Devítka za účasti 26 hráček a hráčů. Klasicky všichni v kvalifikaci měli čtyři hry, aby poté podle pořadí díky účasti pouze dva nejlepší měli zajištěný přímý postup do finále a těmi se stali Jakub Novák s Martinem Palasem. ... Více

Vloženo: 16. 02. 2023 13:06:24