Aktuálně

Ríša Enders na krátkém mazání převálcoval všechny

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovListopad
V neděli 13.11. se v chomutovském Strikelandu odehrál 10. turnaj BBO tour. Krátké mazání si přijelo vyzkoušet 29 hráčů a některým dalo pořádně zabrat. Kvalifikaci vyhrál Robert Brožek (789), z šestnáctého místa postupoval po odstoupení Jirky Borovce Míra Jiřiště (671) a z Desperada Irena Šlechtová, Dušan Mrviš, ... Více

Vloženo: 14. 11. 2022 1:14:43 Aktualizováno: 17. 11. 2022 8:44:41

Josef Colon dosáhl na skleněnou kuželku Strašnické Devítky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Listopad
V úterý 8. listopadu se odehrála letošní kalendářní před, ale oficiálně poslední Strašnická Xbowling Devítka, neb prosincová derniérová je po vzoru střelců z nejmenovaného křižníku až v lednu a sice úterý 3. 1. roku příštího. Pro kolizi s různými respiračními onemocněními i soutěžemi ... Více

Vloženo: 14. 11. 2022 1:10:16

V Pardubicích ovládli rok Standa s Jirkou

Turnaje2022Turnaje ČR a SRBaker CZListopad
12. listopad 2022 byl v Pardubicích ve znamení malého pardubického finále série Baker CZ 2022. Kvalifikaci naprosto jasně F+S ovládli s průměrem 220,00 z 10ti kvalifikačních her. Za nimi zabojovali a byli druzí aspiranti na zisk Ročního pardubického titulu, dvojice Standa Nejezchleba, Jirka Klečka, třetí místo berou Filip Mlynář s Michaelem Zahrádkou. Je vidět, že si zvykli, jejich ... Více

Vloženo: 13. 11. 2022 8:07:05

BabaJaga se nekompromisně řítí k vítězství v Lize dvojic FM skupiny B

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Skupina B2.hrací den
V sobotu 12. listopadu 2022 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál druhý hrací den Ligy dvojic skupiny B. Zcela suverénním způsobem dominoval vedoucí tým BabaJaga (37 b. – celkem 69 b.), svým soupeřům pustil pouze 3 bodíky a v čele tabulky tak má před závěrečný třetím kolem téměř nedostižný náskok 20 bodů. Velký boj však ... Více

Vloženo: 12. 11. 2022 20:05:02

3. kolo: Kaštanka suverénně vede

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina B3.hrací den
Ve třetím kole lídr tabulky Kaštanka (Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl) vybojovala 36 bodů ze 42 možných. Velmi dobře se drží Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) s 28 body, Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa) 26 bodů, Free-time (Vít Hasník, Jarmila Krejčí) 24 bodů. Nejvyšší hra dvojice měla hodnotu krásných 457, autoři Ondra ... Více

Vloženo: 11. 11. 2022 16:05:02

Stulíci podruhé v řadě vítězí na pražských BBO dvojicích

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínListopad
V úterý 8.11. se na Zličíně odehrál 8. BBO turnaj dvojic. Zúčastnilo se 14 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále, z prvního místa Dáša a Jirka Stulíkovi (1299) a z dvanáctého Zdeněk Havlíček st. s Lubošem Slezákem (1052). Jedinými smolaři byli Naďa Holinková s Kájou Mottlem a Lucie Brožková s Věrou ... Více

Vloženo: 10. 11. 2022 22:09:11

Martin Palas zvítězil na listopadové Prosecké Desítce

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Listopad
Předposlední letošní Prosecká Xbowling Desítka se odehrála v neděli 6. listopadu za tentokrát účasti pouze devatenácti hráček a hráčů. Znamenalo to, že po odehrání čtyřech her kvalifikačních si následné tři finálové již neodehrálo pouze trio nejméně úspěšných. V kvalifikaci i finále byl ... Více

Vloženo: 10. 11. 2022 16:28:54

4. kolo: dnes nejlepší Notaxo K, ale Notaxo zůstalo první v ročním žebříčku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Říčany4.hrací den
Závěrečné kolo Ligy dvojic Vojkov mělo zajímavý průběh. Před dneškem vedlo Notaxo před Notaxem X a Notaxem K. "Káčko" ale dnes ve složení Jakub Šárišský, Ondřej Kvasnička zahrálo skvěle a dnes vydolovalo nejvíce bodů- 22. Dosud vedoucí Notaxo 18 a Notaxo X bodů 12. Notaxo K vyhrálo všechny své zápasy. Díky tomu se v závěrečné ... Více

Vloženo: 10. 11. 2022 12:25:50

Listopadové kolo Devítka tour vyhrál Mykola Fufalko

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourListopad
V neděli 6.11. se na BB odehrál poslední hrací den Devítka tour 2022. Hracího dne se zúčastnilo 56 hráčů. Nejlepším hráčem se stal Mykola Fufalko s náhozem 1548, z žen nejlépe zahrála Magda Dvořáková 1324 a nejlepší junior byl Adam Haxa 1366. Následně jsme vyhlásili 10 nejlepších hráčů roku 2022 a také ... Více

Vloženo: 09. 11. 2022 20:24:06

3. kolo: noví lídři, do čela jdou Bla-Pav

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina A3.hrací den
Před dneškem byli na čele tabulky Kad-Ráa, tedy Martin Kadeřábek s Františkem Ráabem. Dnes však vydolovali "jen" 26 bodů, čehož využila dnes skvěle hrající dvojka Blav-Pav, tedy Marek Pavelka s Lubošem Blažkem. Ti dnes vyhráli všechna svá utkání, což jim přineslo 38 bodů. Vytáhli se i Šle-Wie (Patrik Šlégr, Radek Wiesner), dnes druzí. ... Více

Vloženo: 08. 11. 2022 9:41:54

Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. nejlepší dvojicí 10. turnaje

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandListopad
Ve čtvrtek 3.11 se v chomutovském Strikelandu odehrál 10. BBO turnaj dvojic. Ze zúčastněných patnácti dvojic šlo dvanáct do semifinále a do následného finále šest. Kvalifikaci vyhráli Dáša a Jirka Stulíkovi (1229) a dvanáctými semifinalisty byli Dušan Mrviš s Jirkou Holubičkou (1035). V turnaji zvítězili Toník Nahodil ... Více

Vloženo: 07. 11. 2022 23:23:55

Teplický Michal Chrdle vítězem 5. BBO devítky Zličín

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínListopad
Ve středu 2.11. se na Zličíně za účasti 32 hráčů odehrál 5. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Ivan Kober (757) a čtyřiadvacátou postupující do semifinále byla po odstoupení Ivanky Bočanové a Jirky Borovce Jitka Weissová (480). Po dvou semifinálových hrách si dvanáct lepších zahrálo dvě hry finálové. V turnaji ... Více

Vloženo: 07. 11. 2022 19:43:46

Vítězná premiéra A. Kudělkové s A. Horákem ve Valašských dvojicích

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceListopad
To byla zase panečku jízda v Xbowlingu ValMez. V neděli 6. listopadu 2022 totiž hlavním hracím dnem vyvrcholil 11. turnaj z bowlingové série Valašských dvojic. Účast byla parádní, když se do soutěže zapojilo celkem 19 dvojic a to si ještě někteří stihli střihnout restart. Čtvrteční předehrávka se nám protáhla až do soboty a před nedělí na tom ... Více

Vloženo: 07. 11. 2022 8:56:12 Aktualizováno: 07. 11. 2022 9:31:54

Poslední 4. kolo: rozuzlení, Kruh team nestačil na Jeleny

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Kolín4.hrací den
Závěrečné kolo Ligy dvojic v Kolíně rozhodlo. Před dneškem Kruh team vedl před Jeleny o 2 body. Jeho dnešní bodový zisk byl 18 bodů. Kruh team se musel spokojit s 2. místem, a to jak dnes, tak v konečné roční tabulce. Skvěle dnes zahráli Jeleni (24 bodů ze 30 možných) a zaslouženě ovládli nejen dnešek, ale i celou Ligu dvojic v Kolíně! Na fotce jsou vidět jejich ... Více

Vloženo: 07. 11. 2022 8:50:36

V jadranském MIXU opět vítězí manželé Klusáčkovi

Turnaje2022MoravaBowling JadranMix JadranListopad
Tentokrát v neděli 6. 11. 2022 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál populární turnaj Jadranský Mix. I tentokrát byl turnaj plně obsazen a hrálo opět 12 smíšených párů. Bowlingové klání se jako vždy neslo ve velmi přátelském duchu, ale přátelé, nepřátelé, každý pár chtěl zahrát co nejlepší ... Více

Vloženo: 06. 11. 2022 19:50:14

V úvodním POPO series vítězí Lukáš Jelínek

Turnaje2022Praha / Střední ČechyPOPO series2500Listopad
Tradiční „áčková“ turnajová série se systémem s 36 postupujícími z kvalifikace a 24 finalisty začala na pražském centru Best Bowling pod novým názvem POPO series2500. - KVALIFIKACE se účastnilo celkem 88 hráčů. Již v kvalifikaci zcela vybočoval od ostatních hráčů svým průměrem bronzový z nedávného mistrovství European ... Více

Vloženo: 06. 11. 2022 14:58:35 Aktualizováno: 10. 11. 2022 12:29:46

Lukáš Roučka opět vítězem BBO devítky Strikeland

Turnaje2022Severní ČechyBBO devítka StrikelandŘíjen II
V neděli 30.10. se v Chomutově za účasti 34 hráčů odehrála 12. BBO devítka Strikeland, poslední turnaj tohoto ročníku. Kvalifikaci vyhrál Standa Bernášek (1030), z dvacátého místa postupovala Věra Šebová (804) a z Desperada Jára Kocůr, Lukáš Roučka, Dušan Mrviš a Tomáš Barták. Po třech semifinálových ... Více

Vloženo: 03. 11. 2022 23:31:26

Vladimír Merva si odnesl kuželku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Listopad
V listopadu si cestu na Žižkovskou Xbowling Devítku našlo 31 hráčů a po ukončené kvalifikaci si postup do finále připsal: Dušan Kovařík, Jiří Kotjužanský, Martin Palas a Jaroslav Běhal. Semifinále si mělo, jako každý turnaj zahrát 24 hráčů, ovšem díky nepřítomnosti se nakonec o tři hráče rozšířila šance pro postup. ... Více

Vloženo: 03. 11. 2022 8:01:38

Ferdinanda a půlku měšce si domů odváží Dalibor Polívka s Otou Kuncem!

Turnaje2022Praha / Střední ČechyFerdinand dvojiceŘíjen II
V neděli 30. října se v Benešově odehrál 9. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk dlouhém 35 stop. Turnaje se zúčastnilo 15 dvojic. V kvalifikaci si s tímto nelehkým mazáním poradili nejlépe Jana Kocmanová s Václavem Fialou. O mazací pauze jsme losovali měšec a vylosované číslo 176 se shodovalo s náhozem hned ... Více

Vloženo: 01. 11. 2022 8:12:46

Vítězem letošního ročníku LDL se stal STRIKELAND

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaFinále - Liga MistrůRekapitulace
Celkově deváté Finále Letní Devítkové ligy družstev proběhlo podruhé za sebou na pražském centru Xbowling Duo Prosek dne 31.10. 2022. K účasti ve finálovém turnaji tzv. Devítkové Lize Mistrů, byli pozváni vítězové ze všech možných měst a center, kde se Devítková liga hrála. Nechyběli zástupci z Pardubic, Hluboké nad ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 21:09:05 Aktualizováno: 05. 11. 2022 15:41:31