Aktuálně

Lukáš Roučka opět vítězem BBO devítky Strikeland

Turnaje2022Severní ČechyBBO devítka StrikelandŘíjen II
V neděli 30.10. se v Chomutově za účasti 34 hráčů odehrála 12. BBO devítka Strikeland, poslední turnaj tohoto ročníku. Kvalifikaci vyhrál Standa Bernášek (1030), z dvacátého místa postupovala Věra Šebová (804) a z Desperada Jára Kocůr, Lukáš Roučka, Dušan Mrviš a Tomáš Barták. Po třech semifinálových ... Více

Vloženo: 03. 11. 2022 23:31:26

Vladimír Merva si odnesl kuželku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Listopad
V listopadu si cestu na Žižkovskou Xbowling Devítku našlo 31 hráčů a po ukončené kvalifikaci si postup do finále připsal: Dušan Kovařík, Jiří Kotjužanský, Martin Palas a Jaroslav Běhal. Semifinále si mělo, jako každý turnaj zahrát 24 hráčů, ovšem díky nepřítomnosti se nakonec o tři hráče rozšířila šance pro postup. ... Více

Vloženo: 03. 11. 2022 8:01:38

Ferdinanda a půlku měšce si domů odváží Dalibor Polívka s Otou Kuncem!

Turnaje2022Praha / Střední ČechyFerdinand dvojiceŘíjen II
V neděli 30. října se v Benešově odehrál 9. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk dlouhém 35 stop. Turnaje se zúčastnilo 15 dvojic. V kvalifikaci si s tímto nelehkým mazáním poradili nejlépe Jana Kocmanová s Václavem Fialou. O mazací pauze jsme losovali měšec a vylosované číslo 176 se shodovalo s náhozem hned ... Více

Vloženo: 01. 11. 2022 8:12:46

Vítězem letošního ročníku LDL se stal STRIKELAND

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaFinále - Liga MistrůRekapitulace
Celkově deváté Finále Letní Devítkové ligy družstev proběhlo podruhé za sebou na pražském centru Xbowling Duo Prosek dne 31.10. 2022. K účasti ve finálovém turnaji tzv. Devítkové Lize Mistrů, byli pozváni vítězové ze všech možných měst a center, kde se Devítková liga hrála. Nechyběli zástupci z Pardubic, Hluboké nad ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 21:09:05 Aktualizováno: 05. 11. 2022 15:41:31

Josef Novák, další vítězný premiant Jadranské devítky

Turnaje2022MoravaBowling JadranJadranská devítkaŘíjen
V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v neděli 30. října 2022 odehrál 10. turnaj z celoroční bowlingové série nazvané Jadranská devítka. Účast opět vynikající, čili plný dům, čili 53 startujících. Co by za to dalo jakékoliv centrum v celé naší republice… A jdeme na rekapitulaci. Jak je z nadpisu zřejmé, ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 20:42:15 Aktualizováno: 03. 11. 2022 21:45:16

Téměř 3 roky čekal Tomáš Helešic na 3. Valašskou Skleněnku

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašská devítkaŘíjen
V neděli 30. října 2022 se v Xbowlingu ValMez dohrál 10. turnaj Valašské devítky s měšcem. Ve čtvrteční předehrávce se představili 4 hráči a v neděli pak doplnilo 22 hráčů startovní pole na konečných 26 účastníků. Účast sice nebourala rekordy, ale z druhé strany si hodně hráčů mohlo zahrát restarty. A ty využili hned dva ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 8:18:52

Pražská série Baker CZ skončila, má dva vítěze

Turnaje2022Turnaje ČR a SRBaker CZŘíjen
Třetí turnaj v Praze na Zličíně završil roční pražskou sérii. Odehrály se zde 3 turnaje, z nichž vzešly hned dvě dvojice vítězně. Základem ovšem bylo postoupit z kvalifikací do finále. To zvládly bez problému Standa Nejezchleba s Petrem Havrilcem i Irča Straková s Ingrid Liebichovou. Před nimi sice byli lepší Vláďa Pitaš s Pavelm ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 6:25:04

Holešovskou dvojku ovládli manželé Janásovi

Turnaje2022MoravaHolešov10: Holešov. dvojka
Znovu zdravíme z Holešova, bowlingoví přátelé. V sobotu 29.10.2022 se konal u nás na bowlingu turnaj dvojic nazvaný Holešovská dvojka. Přihlásilo se celkem sedm dvojic a systém hry byl velmi zajímavý. Vždy se hrálo na dvou řádcích, ovšem v prvním setu měl vždy každý z dvojice svůj řádek. Ve druhé hře začal muž a dohazovala ... Více

Vloženo: 31. 10. 2022 5:49:59

Dvojice ENDY a Za řekou drtí své soupeře ve sk. A Ligy dvojic FM

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Skupina A1.hrací den
V sobotu 29. října 2022 rozehrála v Bowlingu Jadran svou podzimní část Ligy dvojic Frýdek-Místek také skupina A. Na rozdíl od vyrovnané skupiny B tady máme dva týmy, které ukázaly záda soupeřům hned v úvodním kole. Prvních 10 vzájemných zápasů nakonec zvládl přece jen o trochu lépe tým ENDY (34 b.) a druhý ... Více

Vloženo: 29. 10. 2022 19:19:07 Aktualizováno: 30. 10. 2022 7:06:19

Říjnový Prosecký Senior Cup v režii Petra Pekára

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecký Senior CupŘíjen
Přeložený a netradičně tak hraný turnaj ze série Proseckého Senior Cupu proběhl na herně Xbowlingu Prosek Duo v úterý 25. října. Díky kolizi termínového kalendáře s několika souběžně hranými turnaji nižší i vyšší kategorie a tudíž střetu zájmů vícero účastnivších se hráčů, jsme k tomuto kroku po ... Více

Vloženo: 29. 10. 2022 16:36:38

Zajímavé finále, stehna, žebra, spokojenost

Turnaje2022MoravaBowling KaštankaKaštanka OpenŘíjen
5. turnaj navštívilo 28 hráček a hráčů. Tak to být asi mělo, protože se hrálo 28.10.2022. Zahrát si přišli i 3 zcela noví hráči. Jeden z nich, byl Honzík Otec. Srdnatě bojoval a nebýt trocha smůly při hře, postoupil by zřejmě i do finále. V kvalifikaci za sebou nechal 7 hráčů. Jen pro pořádek - 11 let. Honza dostal cenu za nejlepšího juniora. Petra si ... Více

Vloženo: 29. 10. 2022 6:18:59

Filip Jiránek zaskočil lídry turnaje

Turnaje2022Praha / Střední ČechySprinter CupŘíjen
Po nevýrazné a nepovedené první hře 149 by na Filipa Jiránka nikdo nevsadil ani vindru. Ten ale poté zabral a zahrál 226, 214, 203, 243. Díky systému turnaje, kdy se jedna nehorší hra škrtá a nepočítá, měl na svém kontě s desetibodovým handicapem 926 bodů. Zaskočil tak nejednoho z favoritů a připisuje si premiérové vítězství. S 908 body se ... Více

Vloženo: 28. 10. 2022 16:39:42

Bodovací žebříček, září 2022

Sice již nové hodnocení klepe na dveře, se zpožděním je tu třetí hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2022/2023. V měsíci září přerušil Václav Rác vítěznou „double jízdu“ Lukáše Jelínka a třetí krok mu vyfoukl před nosem. - Turnajovým hráčem měsíce se stal VÁCLAV RÁC - Mezi ženami ... Více

Vloženo: 28. 10. 2022 12:55:40 Aktualizováno: 18. 11. 2022 12:40:12

Marek Škrabal vyhrál říjnový Bowlingzone cup 2022

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone CupŘíjen
Poslední středa v měsíci, 26. října 2022, byla v herně Bowlingzone v Pardubicích zarezervována pro turnaj Bowlingzone cup 2022. Kvalifikace se hrála jako vždy na součet 4 her. Nejlepší hráči z každé rundy postupovali přímo do finále. Byla to Linda Vondráčková a Jiří Hindrák. V semifinále byl k vidění krásný souboj ... Více

Vloženo: 28. 10. 2022 12:53:34

2. kolo zvládl nejlépe All Fin. Ale nevede...

Turnaje2022Západní ČechyLD Plzeň2.hrací den
Dnes zajímavé výsledky, výkony hráčů šly nahoru. A projevilo se to i v dnešní výsledkové tabulce. Nejezchlebovi pod hlavičkou All Fin sesbírali společně s Olinem 22 bodů, ale na průměr byli o dost lepší, než Luboš Voral se Šárkou Bártovou. Proto jsou dnes první a Olini těsně druzí. D beton dnes vyhrál "jen" 3 utkání se ziskem 20 ... Více

Vloženo: 28. 10. 2022 12:51:50

Předposlední Turnaj smíšených párů vyhráli opět Ondřej Surán a Lucie Hrazdírová

Turnaje2022MoravaBowling BrnoSmíšené páry tourŘíjen
Ve středu 26.10.2022 se opět rozduněly na Bowlingu Brno dráhy z úderů koulí hráčů Turnaje smíšených dvojic. Zúčastnilo se celkem 29 družstev. Panovala velmi pohodová atmosféra. Mazání bylo housové – Bourbon Street. A jak že to dopadlo? Třetí místo obsadili Karel a Jana Orságovi, druhé místo vybojovali Lenka Zvěřinová a Jan Ježek a ... Více

Vloženo: 27. 10. 2022 13:10:28

3. kolo: Notaxo K dnes nejlepší

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Říčany3.hrací den
26. říjen byl dnem 3. kola Ligy dvojic na Vojkově. Týmem kola je Notaxo K, jež si neporadilo pouze s Notaxem X a Sešlostí, jinak vše na 100%, bodový zisk 34 bodů je úctyhodný. Předvedli nejvyšší hru 428, měli nejvyšší denní průměr. Jakub Šárišský s Ondřejem Kvasničkou se prostě vytáhli. Jediné, co dnes neměli, je ... Více

Vloženo: 27. 10. 2022 9:21:32

V 1. BBO klasickém turnaji na středním mazání vítězí Michal Janovský

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínŘíjen II
V úterý 25.10. se na Zličíně na středním mazání za účasti 22 hráčů odehrál BBO klasický turnaj, první turnaj nového ročníku. Nově každý hráč odehraje 6 her, jejichž součet včetně handicapu určí pořadí. Losování cen a šťastné plechovky zůstává zachováno, vyhodnocení a ocenění osmi ... Více

Vloženo: 26. 10. 2022 19:12:47

Dáša a Jirka Stulíkovi vítězí na 7. BBO dvojicích Zličín

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínŘíjen
Ve středu 19.10. se na Zličíně konal 7. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 12 dvojic, z nichž 8 postupovalo do semifinále a do následného finále 4. Kvalifikaci vyhráli Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem (1229) a z osmého místa postupovali Irena Hojková s Járou Včelišem (1102). V turnaji zvítězili Dáša a Jirka Stulíkovi (842), druzí ... Více

Vloženo: 25. 10. 2022 8:17:59

Štěpán Blaška a Lukáš Gurgul ovládli dvojice

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceŘíjen
Tentokrát si na odpočinkový nedělní turnaj netradičních dvojic přišlo poměřit síly přesný počet 12 dvojic a kvalifikace posloužila pouze na rozdělení kdo na koho v play-off zápase narazí. V měšci tím pádem byla částka 1 200,- Kč a odnesla si ji podruhé manželská dvojice, ovšem tentokrát to jsou Schönovi Jana a Viktor. V semifinále ... Více

Vloženo: 24. 10. 2022 21:00:26