Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Říjen
Netradičně ve středu 19. října proběhla jubilejní desátá letošní Prosecká Xbowling Devítka, tentokráte za rovněž kulaté účasti 30 hráček a hráčů. Znamenalo to, že si všichni nejen odehráli čtyři kvalifikační hry, ale další dvě čekaly ještě v bojích semifinálových vyřazovacích. Tam potkali sestupně ti ... Více

Vloženo: 21. 10. 2022 10:53:34

Toník Nahodil poprvé v tomto ročníku vítězem BBO tour Chomutov

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovŘíjen
V neděli 16.10. se v chomutovském Strikelandu konal 9. turnaj BBO tour. Zahrát si přijelo 37 hráčů, z nichž 24 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Toník Nahodil (889), z dvacátého Dáša Stulíková (723) a z Desperada Anička Breindlová, Míra Kučaba, Robert Brožek a Ríša Enders. Po třech semifinálových hrách si 12 ... Více

Vloženo: 21. 10. 2022 10:49:45

Vítězem 1. podzimní Holešovské devítky se stal Luba Matera

Turnaje2022MoravaHolešov10: Holešov. devítka
Zdravíme bowlingové nadšence. Konečně se nám v Holešově rozjela podzimní sezona a s ní přichází i turnaje. Tím prvním, v sobotu 15.10.2022, byla Holešovská devítka. Po letní pauze byl hlad po nějakém turnaji a tak jsme měli krásnou účast 22 hráčů, v nichž se objevili i dva nováčci: táta a syn Douškovi. ... Více

Vloženo: 20. 10. 2022 8:57:25

Slach s Procházkou vyhrávají říjnové Dvojice POPO

Turnaje2022Jižní ČechyDvojice POPO HlubokáŘíjen
Dnešní turnájek začal skvěle rautíkem s řízečkami a tataráčkem. Vše jako vždy nechal připravit sponzor turnaje NUMISMATIKA POPO Ruda Pouzar z Třeboně. Zmíněná dvojice vyhrála uzeniny a Plzničky v plechu, svých cen se vzdali druzí Ruda Pouzar a Radek Orálek ve prospěch třetích Marii a Otovi Frýbortů a čtvrté dvojici Evičce Bícové a Milanovi ... Více

Vloženo: 19. 10. 2022 21:13:08

Velké finále LDL znovu na Xbowlingu Duo

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaFinále - Liga MistrůINFO
Přes celé léto a podle možností jednotlivých heren se trénovalo a soutěžilo o účast ve finále Letní Devítkové ligy. Termín konání této akce, známé také jako Devítková Liga Mistrů, byl stanoven na 30. října 2022 a stejně jako v loňském roce se odehraje na centru Xbowling Prosek Duo.  Do tohoto letního ... Více

Vloženo: 19. 10. 2022 6:19:41 Aktualizováno: 31. 10. 2022 5:49:30

Po 100 letech vyhrává domácí bowler...

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBowling cz tourŘíjen
V neděli 16. října se v bowlingové herně benešovského S-centra odehrál 8. turnaj Bowling cz tour 2022. Hrálo se na středním mazání Main street o délce 41 stop. Zahrát si přijelo letos rekordních 32 hráčů a hráček, z nichž byl v kvalifikaci nejlepší "Drákula" Septimiu Claudiu Molnar, který zahrál opravdu skvěle a dosáhl na průměr 217,25 bodů. V ... Více

Vloženo: 18. 10. 2022 9:41:50

3. kolo definitivně rozdělilo skupinu na 2 poloviny

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Kolín3.hrací den
Před dneškem po 2 kolech vedl Kruh team o 2 body před Jeleny a Nesmrtelnými. Zatímco Nesmrtelný dnes trochu zaváhali (zisk pouze 15 bodů), Kruh team a Jeleni končí oba s 22 body, i když Kruh zahrál vyšší průměr a proto i dnes vystupuje jako vítěz hracího dne před druhými Jeleny. Kruh team zahrál i nejvyšší hru dvojice 353, ale nejlepší hru jednotlivce 221 ... Více

Vloženo: 17. 10. 2022 11:44:46

Jiří Černý s Robertem Rálkem nejlepší v Devítkových dvojicích

Turnaje2022Severní ČechyNový Bor09: Dvojice devítka
V sobotu 15.10.2022 se v Novém Boru odehrál v pořadí již 9 turnaj letošního roku, oblíbené Devítkové dvojice. Zúčastnilo se krásných 16 dvojic. Každá dvojce si odnesla hodnotnou cenu a k obědu si hráči pochutnali na svíčkové. Nejvyšší nához dne 265 zaslouženě patří dvojici Jiří Černý - Robert Rálek. Tato dvojice se s ... Více

Vloženo: 15. 10. 2022 16:47:11

Ondřej Trojek odváží Strašnickou skleněnou kuželku na Moravu

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Říjen
V úterý 11. října proběhla jubilejní desátá letošní Strašnická Xbowling Devítka, nakonec s účastí 26 hráček a hráčů. Znamenalo to, že z kvalifikace čítající čtyři hry na součet postupovali pouze dva nejlepší přímo do finále. Těmi byli novic turnaje Ondřej Trojek, který zahrál dokonce ... Více

Vloženo: 15. 10. 2022 7:16:01

Pavel Javůrek vítězem 4. BBO devítky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínŘíjen
V úterý 11.10. se na Zličíně konal 4. turnaj BBO devítky. Z 22 zúčastněných byl v kvalifikaci nejlepší Pepa Vlček (720) a z šestnáctého místa postupovala po odstoupení Jirky Borovce Hanka Šulcová (504). Po dvou semifinálových hrách postupovalo osm lepších do finále, kde je čekaly další dvě hry. V turnaji ... Více

Vloženo: 15. 10. 2022 7:10:03

Plzeňské 1. kolo vyznělo pro D beton

Turnaje2022Západní ČechyLD Plzeň1.hrací den
Plzeňská skupina zvolila zajímavý formát... v každém týmu jeden dospělák a jeden "učeň". Jde o zajímavé srovnání bowlingových výsledků dvou generací (minimálně). První kolo se odehrálo 13.10.22 a přineslo zajímavé výsledky. Nejlepší D beton 4x vyhrál, 1x prohrál své zápasy. Přineslo jim to 22 ... Více

Vloženo: 14. 10. 2022 9:08:34 Aktualizováno: 15. 10. 2022 7:27:07

Kaštanka již s náskokem, zabrali Staříčci

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina B2.hrací den
13.10.2022 proběhlo 2. kolo. Čekalo se, zda Kaštanku někdo předběhne. Vše-Čul jim byli v 1. kole vyrovnaným soupeřem, tentokrát polevili, čímž umožnili Kaštance vytvoření náskoku, protože nikdo jiný jim body moc nebral. Dnes Kaštanka našetřila stejně jako minule 34 bodů, zatímco Več-Čul pouze bodů 18. Vytáhli se ale Staříčci, kteří si připisují 30 bodů, ... Více

Vloženo: 14. 10. 2022 9:05:54 Aktualizováno: 15. 10. 2022 7:28:43

Pozvánka na technické školení ETBF

Turnaje2022AktualityTechnické školení ETBF
  V pondělí 31.10.2022 a úterý 01.11.2022 proběhne v Bowlandu Olomouc pod vedením Mariose Nicolaidese certifikované technické školení ETBF (ETBF Technical Certification Clinic), které je určeno pro všechny technické delegáty, členy STK, rozhodčí, organizátory bowlingových turnajů a lig, ale také pro majitele a  obsluhu center, prostě pro  ... Více

Vloženo: 12. 10. 2022 21:44:49 Aktualizováno: 17. 10. 2022 11:48:07

Jan Novotný překvapil i sám sebe a vyhrává nedělní turnaj

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupŘíjen
SUPERLEVNÁ PC CUP devítka v neděli 9. října byla samé překvapení o největší překvapení se postaral Jan Novotný. Kvalifikaci i finále zahrál opravdu skvěle a vítězství si opravdu zasloužil, druhé místo si vyházel Zbyněk Slach sponzor turnajové série. Třetí hvězdou dne se stal Miroslav Krch z Tábora " JOOO NE ŽE NE " ... Více

Vloženo: 12. 10. 2022 21:41:52

Liga dvojic Brno, sk. 1: 2. kolo, stejní vítězové

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina A2.hrací den
První kolo ovládla dvojka Martin Kadeřábek, František Ráab. Za svým si ale šli hned od prvního utkání. Vyhráli všechny své zápasy, ztratili pouhé 4 body, tudíž je i dnes prvenství jejich. Zaslouženě. 30 bodů nasbírali Marek Pavelka s Lubomírem Blažkem, takže oproti 1. kolu se polepšili o 4 body a poskočili tak na 2. místo. ... Více

Vloženo: 11. 10. 2022 8:50:47

Turnaj vyhrál Honza Kolář st. a šťastnou plechovku Ivan Kober a Luboš Slezák

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínŘíjen
Ve čtvrtek 6.10 se na Zličíně konal na středním mazání za účasti 21 hráčů 12. BBO klasický turnaj, poslední z letošního ročníku. Kvalifikaci vyhrál Honza Kolář st. (898) a po odstoupení Jirky Borovce postupoval do semifinále z šestnáctého místa Jirka Hájek (628). Vyřazovací zápasy tentokrát vyhráli ... Více

Vloženo: 11. 10. 2022 8:46:39

Olda Pour vítězí v 9. BBO dvojicích Strikeland

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandŘíjen
Ve středu 5.10. se v Chomutově odehrál 9. turnaj BBO dvojic Strikeland. Hrálo se na krátkém mazání, zúčastnilo se 13 dvojic a 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem (1189) a z dvanáctého Martin Bula s Mírou Jiřištěm (944). Po třech semifinálových hrách šlo šest ... Více

Vloženo: 11. 10. 2022 8:41:51

Rosťa Kala překonal další rekord Senior Cupu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMŘíjen
V Xbowlingu ValMez jsme odehráli 10. turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Ve čtvrtek 6. října 2022 se do 1. rundy zapsalo 13 hráčů a v neděli 9. října 2022 pak dalších 8 startů uzavřelo výsledkovou listinu na počtu 19 startujících. Víťa Hasník a Rosťa Kala si střihli restart a jeden z nich byl rekordní. Díky pracovním povinnostem si ... Více

Vloženo: 10. 10. 2022 15:47:51

Říjnovou Proseckou Desítku ovládl Lukáš Gurgul

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Říjen
V pořadí desátý měsíc přinesl v turnajovém kalendáři Xbowlingu Prosek Duo jako první jubilejní desátý turnaj série Prosecké Desítky v neděli 9. října. Tentokráte za účasti 24 hráček a hráčů, kdy si všichni odehráli v kvalifikaci klasicky čtyři hry americkým způsobem a šestnáctka ... Více

Vloženo: 10. 10. 2022 15:43:06

Na předposledním turnaji série poprvé vítězí žena

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStorm Prague CupŘíjen
  Jedenáctým turnajem za účasti 59 hráčů, pokračovala turnajová série STORM Prague Cup 2021/2022. Hraje se za umístění v sérii o prize money 40 000 Kč na prvních pěti místech a na dalších místech se hraje o 10 bowlingových koulí. Dvanácti dílná turnajová série, pomalu ale jistě vrcholí. KVALIFIKACE: po šesti ... Více

Vloženo: 09. 10. 2022 14:05:26 Aktualizováno: 12. 10. 2022 21:47:35