Aktuálně

Karel Hladík vítězí v lednové BB devítce

Turnaje2023MoravaBowling BrnoDevítka Tour01 Leden
Tak v neděli 15.1. už se odehrála první letošní Devítka na herně Bowlingu Brno. Jsme nadšeni, že měla tak obrovský úspěch! Tentokrát se zúčastnilo 59 hráčů. Škoda jen, že jsme nestihli vyfotit vítěznou trojici. Příště se polepšíme. Určitě ale nesmíme zapomenout vyzdvihnout parádní výkon Nadi Martínkové, která ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:56:54

Vítězstvím Lukáše Obrusníka odstartovala Prosecká ProShop Desítka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1001 Leden
V neděli 15. ledna se odehrál úvodní turnaj letošní série Prosecké Desítky s přídomkem ProShop. Hrálo se tentokrát na stejném středním sportovním mazacím modelu jako před tím hrané Finále ABL jednotlivců Prahy & Středních Čech a výhodu měli ti hráči, kteří si jej mohli hrou vyzkoušet i v dopoledních a ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:54:38

Novoroční bowlingový turnaj jednotlivců 2023

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup01 Leden
Prvním letošním turnajem jednotlivců, byla zahájena turnajová série Raketa cup 2023, která se skládá z osmi samostatných turnajů. Turnaj se hrál klasickým způsobem a zúčastnilo se jej 26 hráčů a hráček.  Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Ondřeje Kurku, před Katkou Hejdučkovou ml. a Janem Hoschnou.  Ve finálovém klání pro 12 ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:52:47

1. turnaj Kaštanka Open 2023 ovládl domácí Ondřej Surán

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open01 Leden
Hrálo se netypicky v neděli 15.01.23 za účasti 35 hráček a hráčů. V kvalifikaci byl nejlepší Ondřej Surán se součtem 1342. Osmička nejlepších mohla odpočívat. Dalších 16 hráček a hráčů muselo o účast ve finále bojovat v semifinále na 2 hry. Ceny útěchy si převzali Patrik Šlégr, jemuž se dnes vůbec nedařilo a také ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:50:49

Vítěznou dvojicí 1. turnaje je Olda Pour s Kájou Růžičkou

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov01 Leden
Ve středu 11. ledna v Chomutově započal 1. turnajem další ročník BBO dvojic Strikeland, jehož součástí bylo ocenění nejen nejlepších dvojic uplynulého ročníku, ale také jednotlivců a nejvěrnějších účastníků. 1. turnaje se zúčastnilo deset dvojic, osm postupovalo do semifinále a do následného finále čtyři, cenu za ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 4:38:48

Aleš Procházka vyhrává na Hluboké

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup01 Leden
První turnaj v roční sérii SUPERLEVNÁ PC CUP sponzora jednotlivých turnajů a cen za celkové pořadí na konci roku, vyhrál Aleš Procházka a zapisuje tak cenné bodíky do celoročního pořadí. Druhé místo obsadil, junior Albert Minnakhmetov, před třetím Petrem Zachem. Nejvyšší nához dnes se povedl Rudovi Pouzarů 253, kterému ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 20:12:08

Irena Straková hlásí návrat

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka01 Leden
V pražském Best Bowling centru proběhl 11. ledna třetí turnaj z devítkové série, který díky partnerovi Numismatika POPO, ponese v letošním roce pozměněný název na Zličínská POPO devítka s měšcem. Turnaje se účastnilo 32 hráčů a objevila se zde opět řada nováčků. KVALIFIKACI vévodila Irena Straková, která se po ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 19:35:24

Stylem start - cíl vítězí Ondra Trojek

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC01 Leden
Úvodním turnajem za účasti 74 hráčů, začala série Prague POPO Bowling Cup a pro hráče bylo připraveno opět něco navíc, než přináší propozice. Tentokráte partner série Numismatika POPO připravil na vyhlášení lednového turnaje pro tři nejlepší na bedně a pro každého vítěze vedlejší kategorie stříbrné ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 8:23:43 Aktualizováno: 19. 01. 2023 8:01:45

První tři místa obsadili hráči ABL týmu Stará garda

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov01 Leden
V neděli 8. ledna se v Chomutově odehrál 3. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland.  Zúčastnilo se 30 hráčů a 20 postupovalo do semifinále, z prvního místa Vojta Plánička, z šestnáctého po odstoupení Jirky Borovce Abdul Kassas a z Desperada Vláďa Pecháček, David Mata, Pavel Piskač a Vláďa Horňák. Po třech semifinálových ... Více

Vloženo: 12. 01. 2023 16:34:15

Úvod do nové Bowling cz tour vyšel nejlépe Františku Čermákovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour01 Leden
V neděli 8. ledna se v S-centru Benešov odehrál úvodní turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazání wall street za účasti 34 hráčů a hráček. Kvalifikaci ovládla Blanka Heřmánková, která si do Benešova přijela zahrát po 3 letech a zahrála i nejvyšší turnajový nához 278 bodů! V následném ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:54:44

Václav Kváča a Petr Mráček v lednu nejlepší

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice01 Leden
Na lednové nedělní netradiční dvojice nakonec dorazilo 13 dvojic a po kvalifikaci bylo jasné, že nepostoupí jediná dvojice do bojů play-off. Měšec tím pádem obsahoval částku 1 300,- Kč a tentokrát si přilepšili Michal Toman a Diego Fernandez Martinez. První nepostupující dvojicí se stali Zbyněk a Jana Karbusických, kteří si tak odnesli první cenu ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:24:48

V novém roce se jadranský MIX úspěšně rozjel v pozměněném formátu

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX01 Leden
V neděli 8.1.2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek rozjel první letošní turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla navýšená o šest míst, čili na turnaji mohlo nastoupit až 18 párů. Musíme s potěšením říct, že turnaj byl plně obsazen. Přivítali jsme staronové páry i nové páry z řad hráčů a ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:10:50

Capilovi pokračují na vítězné vlně i v roce 2023

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice01 Leden
V neděli 8. ledna 2023 jsme v našem centru Xbowling ValMez odehráli první turnaj letošního roku, lednové Valašské dvojice. Účast byla slušná, když se do bojů zapojilo 16 dvojic a dokonce si přijeli zahrát dvě dvojice z našeho sesterského centra, z Xbowlingu Tišnov. Tradiční předehrávky se zúčastnilo pět dvojic a nejlépe odstartovali ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:04:52

Ondra Michal vítězem lednového POPO serises2500

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250001 Leden
Sice je leden, hrál se ale již druhý turnaj POPO series2500 (první proběhl v listopadu). Hráčský zájem atakoval hranici 100 účastníků, zůstal kousek pod tímto číslem. Na turnaji chyběli lídři zličínských „áčkových“ turnajů reprezentanti Jaroslav Lorenc a minulý vítěz POPO series Lukáš Jelínek (oba hráli na turnaji ... Více

Vloženo: 08. 01. 2023 18:42:50 Aktualizováno: 12. 01. 2023 16:47:15

Finále RLD si z Frýdku-Místku zahrají týmy ENDY, Za řekou a BabaJaga

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Finále
V sobotu 7.1.2023 se v Bowlingu Jadran odehrálo finále Ligy dvojic Frýdek-Místek. Ve hře, kromě prestižního vítězství, byla tři postupová místa do finále Regionální Ligy dvojic. Šestice týmů měla také tři velké favority a jak je patrné z výsledků, žádná senzace se nekonala. Zcela bezpečně zvítězil ENDY (32 bodů), když ... Více

Vloženo: 08. 01. 2023 11:05:12

Vyhrála dvojice, která na sebe vlastně zbyla

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín01 Leden
3. ledna se na Zličíně za účasti 17 dvojic odehrál 11. BBO turnaj dvojic. Kvalifikaci vyhráli Honza Čepelák s Filipem Demuthem a dvanáctými semifinalisty byli Láďa Kolář s Lubošem Slezákem. V turnaji zvítězila na poslední chvíli sestavená dvojice Zdeněk Havlíček s Kájou Mottlem, druzí skončili Honza Čepelák s Filipem Demuthem a ... Více

Vloženo: 07. 01. 2023 22:08:14

Závěrečnou Strašnickou Xbowling Devítku ovládl Miroslav Jiránek

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Prosinec
V úterý 3. ledna se odehrála závěrečná Strašnická Xbowling Devítka loňského celoročního pořadí, tedy prosincová, byť v lednu roku letošního. Přes velké množství bohužel zde obvyklých ne i omluvených absencí si přišlo zkusit vyhrát zbývající skleněnou kuželku 34 hráček a hráčů. Znamenalo to, ... Více

Vloženo: 06. 01. 2023 6:38:23

Novoroční Procké DUOjice v režii Irenky Strakové a Láďi Šimánka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice00 Leden
V pondělí 2. ledna otevřel letošní turnajovou sezonu na herně Xbowlingu Prosek Duo pilotní turnaj k celoroční sérii Prosecké Popo DUOjky s názvem Novoroční Prosecké DUOjice. Po Vánočním a zejména Novoročním bujaří se přišlo protáhnout devatenáct různě poskládaných párů, každý z nich si oproti propozicím ... Více

Vloženo: 05. 01. 2023 15:31:48

Silvestrovská Devítka Tour

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourSilvestrovská 9
Posledním turnajem v roce 2022 na centru BB Brno byla dne 31.12. "Silvestrovská devítka". Hracího dne se zúčastnilo 60 hráčů a po šesti hrách stanul na stupni pro vítěze Ondrej Surán s 1557 body. Druhé místo s 1548 body vybojoval Karel Hladík, třetí na bedně s 1469 body se umístil junior Jaroslav Zapletal. Z žen se nejlépe umístila Magdaléna ... Více

Vloženo: 05. 01. 2023 11:28:52

Poslední Proseckou Devítku roku vyhrál Petr Pekár

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Prosinec
Na derniéru turnajového i samotného roku 2022 dorazilo na Proseckou Xbowling Devítku v mezisvátečním čase 43 hráček a hráčů, čímž si na sebe sami ušili bič z materiálu sportovního, neboť dostat se do postoupivší semifinálové dvaatřicítky bylo tentokráte oříškem větším než lískovým. Po odehrání ... Více

Vloženo: 30. 12. 2022 10:50:20