Aktuálně

Michal Chrdle vyhrál devítku i tentokrát

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín05 Duben
Ve středu 19.4. se na Zličíně odehrál 12. turnaj BBO devítky. Zúčastnilo se 29 hráčů, 16 postupovalo do semifinále a do následného finále 8. Vítězem kvalifikace a také jediným třístovkářem byl Albert Jarovský. V turnaji zvítězil Michal Chrdle, druhý byl Pepa Colon a třetí Zdeněk Havlíček st., další místa obsadili Bob ... Více

Vloženo: 25. 04. 2023 6:12:33

J. Černý a R. Rálek ovládli dubnové Novoborské dvojičky

Turnaje2023Severní ČechyNový Bor03 Dvojice
V sobotu 22.04.2023 se v Novém Boru odehrál letos již třetí turnaj, tentokrát byl na pořadu souboj dvojic v devítkovém modelu. I přes krásné počasí se zúčastnilo 16 dvojic a boj to byl až do poslední hry, v které se rozhodlo o vítězi. Nejvyšší nához dne 256 patřil dvojici Milan Junek a Radek Pácha a vylosovaný Měšec s částkou ... Více

Vloženo: 24. 04. 2023 22:03:57

Gustav Horník vítězí na 5. turnaji Bowling cz tour

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour05 Duben
V neděli 23. dubna 2023 se v S-centru Benešov odehrál 5. turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazání Main street a turnaje se zúčastnila rovná třicítka hráčů a hráček. Po kvalifikaci i následném semifinále byl v čele Jaroslav Butal st., v samotném finále však hráli prim jiní hráči. Vítězí benešovský ... Více

Vloženo: 24. 04. 2023 18:15:51

V Podještědském bowlení vítězí Martin Křížek

Turnaje2023Severní ČechyLiberec01 Podještědské bowlení
V neděli 16.4.2023, se skoro přesně po roce, konalo v liberecké Home Credit Aréně „Podještědské bowlení“, což byl v pořadí třetí turnaj. Celkem přijelo 22 zkušených hráčů i nováčků, o kterých si troufám tvrdit, že ještě hodně uslyšíme. Hrálo se opět o velmi zajímavé ceny. Pro tři nejlepší hráče ... Více

Vloženo: 23. 04. 2023 18:32:30

Pozvánka na zahájení nové turnajové série Vojkovské Devítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská devítkaUpoutávka
Ve čtvrtek 18. května se již opravdu rozjede, po zrušeném turnaji 20. dubna, zbrusu nová turnajová série Vojkovská Devítka na herně Říčanského Bowlingu Vojkov. Jak název napovídá, hrát se bude odlehčeným formátem s devítkovým nedohazovaným počítáním, kdy při shození již devíti kuželek je hráči ... Více

Vloženo: 21. 04. 2023 15:46:21

Aleš Procházka vyhrává dubnovou DEVÍTKU

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup04 Duben
SUPERLEVNÁ PC CUP DEVÍTKA dohrána. Tentokrát se povedly tři PERFECT GAME a z toho dvě dal vítěz turnaje Aleš Procházka a jednu Tomáš Vacek, který skončil celkově druhý před třetím juniorem Jakubem Doležalem, který zahrál skvělý průměr z celého turnaje 222,65. Junioři začínají promlouvat do pořadí v turnajích CUPu, jen na tomto turnaji se ... Více

Vloženo: 21. 04. 2023 6:44:25 Aktualizováno: 23. 04. 2023 18:29:53

Kája Růžička se rozhodl vyhrávat pořád

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov04 Duben
V neděli 16.4. s v chomutovském Strikelandu konal za účasti 29 hráčů 3. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém modelu Challenge route 66, v kvalifikaci byl nejlepší Michal Janovský, z šestnáctého místa postupoval po odstoupení Jirky Borovce Robert Brožek a z Desperada Zdeněk Havlíček st., Ríša Enders, František Kubík a Honza ... Více

Vloženo: 20. 04. 2023 7:25:10

Premiérové vítězství Jakuba Šarišského na Prosecké Popo Devítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 904 Duben
V úterý 18. dubna se odehrál letošní čtvrtý turnaj celoroční série Prosecké Popo Devítky nakonec za účasti 43 hráček a hráčů. Ještě tohoto večera každý příchozí získal drobnou Velikonoční pozornost a poté odehrál na předem zvolené dráze obvyklé čtyři kvalifikační hry o postup do semifinále pro ... Více

Vloženo: 19. 04. 2023 10:38:30 Aktualizováno: 19. 04. 2023 19:44:38

V Benešově ovládli Ferdinanda hráči domácího S-centra

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka04 Duben
V neděli 16. dubna se v S-centru Benešov odehrál 4. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na lehkém středním mazání wall street dlouhém 40 stop a z 31 hráčů jich hned 5 zahrálo devítkovou perfect game 300 ( David Ruml, Jan Žák, Gustav Horník, Marie Frýbortová a Dalibor Polívka ). Cena za nejvyšší turnajový nához je však jen jedna a ... Více

Vloženo: 18. 04. 2023 9:20:25

Po druhém kole všechno jinak

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.BrnoSkupina A2.hrací den
Po prvním kole vedoucí tým PM své postavení neobhájil, po neslaných nemastných výkonech (až na 1 hru) dnes brali pouze 20 bodů a zůstali v dnešní tabulce pátí. Naopak Standardní směs prohrála jediný zápas s Bedolem, i jejich průměr přes 358 nasvědčuje, že dnes chytli fajn formu. Minule vybojovali 28 bodů, dnes 34. Druhý ... Více

Vloženo: 18. 04. 2023 9:16:00

První start a hned první triumf na Strašnických ProShop Dvojicích

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice04 Duben
tvrtý letošní turnaj celoroční série Strašnických ProShop Dvojic se na herně Strašnického Xbowlingu odehrál v neděli 16. dubna. Dvanáct dvojic převážně pánského osazenstva si přišlo poměřit síly i um, a to dokonce několikero úplně premiérově, když mezi ostřílenými harcovníky se zdaleka neztratilo, ba právě naopak. Po ... Více

Vloženo: 17. 04. 2023 11:29:32

Pavel Čermák vítězem 4. turnaje Prague POPO Bowling Cup

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC04 Duben
  Čtvrtým turnajem za účasti 64 hráčů, pokračovala série Prague POPO Bowling Cup a losovala se i tradiční částka 2500,- Kč v POPO CHANCE . - KVALIFIKACE: výsledky po šesti hrách měli tentokráte nižší hodnoty, než se očekávalo. Kvalifikaci kraloval Tomáš Vacek s průměrem 225,67 a 1354 body. Druhý Pavel Čermák měl na svém kontě 1326 bodů a ... Více

Vloženo: 17. 04. 2023 6:32:38 Aktualizováno: 20. 04. 2023 7:31:47

Ve 3. kole nejlepší K+K. Ve všem!

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina B3.hrací den
Třetí kolo docela překvapilo. Dosud jasně vedoucí Rašovice dnes neměli na tým K+K, který ze 30 možných bodů si přivlastnil 26. Po dvou bodících poztráceli pouze s Kruhem a Chuligány. Zásadní ale byla porážka Rašovických 6:0, což vydatně přispělo k jejich dnes prvnímu místu. A to není všechno, že byli v laufu ... Více

Vloženo: 16. 04. 2023 21:59:59

V dubnovém Motiv tour vítězí Ondra Kotrla

Turnaje2023MoravaBowling BrnoMotiv tour02 Duben
Na brněnskou hernu si dubnový MOTIV přijelo zahrát celkem 21 hráčů a hráček, z toho 13 juniorů. Děkujeme všem dospělým účastníkům turnaje, že svou účastí významně přispívají k podpoře juniorského bowlingu na jižní Moravě. Je radost vidět na kvalitní sportovní herně hrát na turnaji tolik mladých hráčů. Hrálo se na dnes ... Více

Vloženo: 16. 04. 2023 9:32:49

Na čele beze změny

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Plzeň3.hrací den
All Fin dnes zcela beze ztrát, vyhrál všechny své zápasy s plným bodovým ziskem. All In s nimi prohrál a kromě toho přišel o 2 body s Kupou a končí druhý. Třetí ZaZa vybojoval 16 bodů. Úžasné dnes byly průměry dvojic, Standa s Danem 429,60 (pochopitelně s hendykepem), All In 350,60. K vidění bylo vidět pár skvělých her - 245 Standa Nejezchleba, 243 Pavel ... Více

Vloženo: 15. 04. 2023 22:38:13

Pepa Novák slaví letošní druhé vítězství

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM04 Duben
Již čtvrtým turnajem pokračovala ve středu 12. a ve čtvrtek 13. dubna 2023 série Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát se do výsledkové listiny zapsalo celkem 26 hráčů. Ve dvou hracích dnech jsme připravili 3 rundy a umožnili start co nejvíce zájemcům a tím pádem neudělali ze Seniora uzavřenou soutěž. Ve středeční 1. rundě vypálila všem spolufavoritům rybník Dáša ... Více

Vloženo: 14. 04. 2023 18:32:13

Příště se v měšci trefuje již více jak 5000 Kč

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka04 Duben
V pražském Best Bowling centru proběhl 12. dubna šestý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. Díky souběhu vyšších soutěží ABL chyběla řada lídrů, v postupové hranici do vyřazovacího semifinále to ale nebylo vidět, absence se ukázala až při sčítání bodů do žebříčku. - ... Více

Vloženo: 14. 04. 2023 10:29:15

Přes zelené kuželky pro dubnovou skleněnou…

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 904 Duben
V úterý 11. dubna se odehrála letošní již čtvrtá Strašnická Popo Devítka na herně Strašnického Xbowlingu s navlas stejnou účastí jako měsíce předešlého, což značilo jediné, zůstal Černý Petr pro jednoho z hráčů, který se nepodíval ani do semifinále. Oproti měsíci předešlému přítomen ... Více

Vloženo: 13. 04. 2023 18:09:13

Velikonoční Radavský Double vyhráli Doubravová a Nechutný

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaRadavské dvojice04 Duben
Vážení bowlingoví příznivci. Velikonoční pondělí tradičně patří na Radavě turnaji dvojic. Letos si jich našlo na Radavu přesně deset. To znamenalo dvě věci, zaprvé všechny dvojice si zahrály všechny tři kola turnaje a za druhé bonusové body z prvního kola se počítali až do finálových bojů, aby i v úvodním kole bylo o co hrát. V ... Více

Vloženo: 13. 04. 2023 6:57:21

9 sladkých potěšení

Turnaje2023MoravaKaštanka Brno9 sladkých potěšení02 Duben
Nechci se zbytečně chlubit, skromnost je můj typický povahový rys, ale i tento herní systém je skvělý. Luboš s Irenou skončili v poli poražených, přesto se stali vítězi, pročež jsem je fotil. Vyhráli totiž kategorii jelit, což vypadá neslavně, ale stovečka je stovečka. Třetí v kategorii elita nedostal nic, navíc ve finálové části hrál mnohem hůř, než ... Více

Vloženo: 12. 04. 2023 17:15:08