Aktuálně

Pavel Vacek se dočkal premiérové skleněné kuželky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 902 Únor
V úterý 14. února se odehrála druhá letošní Strašnická Popo Devítka za účasti 26 hráček a hráčů. Klasicky všichni v kvalifikaci měli čtyři hry, aby poté podle pořadí díky účasti pouze dva nejlepší měli zajištěný přímý postup do finále a těmi se stali Jakub Novák s Martinem Palasem. ... Více

Vloženo: 16. 02. 2023 13:06:24

Manželé Vohryzkovi ovládli dvojice

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice02 Únor
V únoru si cestu na nedělní netradiční dvojice našlo cestu 10 dvojic a po kvalifikaci se změnilo pravidlo, že boj bude probíhat systémem play-off 1. proti 10. dvojici a jedna dvojice z poražených s nevyšším součtem také postoupí do finále. Bylo tedy o co bojovat a všichni měli šanci na postup. V měšci se losovalo 1 000,- Kč a prý do třetice a uvidíme, ... Více

Vloženo: 15. 02. 2023 8:48:58

Dalo to zabrat, ale stálo to zato

Turnaje2023MoravaKaštanka Brno9 sladkých potěšení01 Únor
Po půlhodinové přestávce přišlo na řadu 9 sladkých potěšení. V nohách pět až šest her trochu varovalo, ale bylo už pozdě, čekalo dalších sedm. Sice v devítkovém Notapu, což se neprojevilo jen u chrta Ondry, ale pro ostatní to byla fůra dalších hodů. Ondra, ten zmije, měl nejhorší hru 277, k tomu čtyři třístovky, tak ten se moc nenaházel. Před ... Více

Vloženo: 15. 02. 2023 8:46:27

Rok s rokem se sešel a je tu další ...

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup01 Únor
Rok s rokem se sešel a je tu další Citröen UO cup. Rok s rokem znamená, že jsme ústecký turnaj hráli v Pardubicích v roce 2022 a v Brně na Kaštance letos. Bylo nabito a byly mimořádné výkony. Na prvním místě bych vyjmenoval Brněnské kohouty Ondru a Mílu. Ti na sebe řvali, div jim nepraskly žíly, kdo z nich že vyhrál, podle mě to byla remíza. ... Více

Vloženo: 14. 02. 2023 12:06:26

Druhé vítězství v řadě pro Aleše Procházků

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup02 Únor
Nedělní turnaj opět ovládl Aleš Procházka a vyhrál se skvělým průměrem 265,48. Tomáš Vacek sice končil finálové hry dvěma třístovkama, ale i tak to stačilo jen na druhé místo. Z legrace si vyměnil kouli s Rudou Pouzarů a sedla mu tak, že dal dvě "tříkila" za sebou. Třetí místo uhrál Ota Kunc a bramborová medaile zbyla na Rudu Pouzarů, který jako ... Více

Vloženo: 14. 02. 2023 9:13:37

Víkendové Dvojice pro A. Vlasáka a A. Stukalo

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaRadavské dvojice02 Únor
Vážení bowlingoví příznivci. Skromná účast zavítala na turnaj Víkendové dvojice na Radavě v sobotu 11. února. Na turnaji se prezentovalo pouhých osm dvojic, a tak bylo jasné, že si všechny dvojice zahrají od začátku až do konce. Tento turnaj se vyznačuje tím, že každá hra se počítá. První kolo hrály dvojice do jednoho řádku se ... Více

Vloženo: 14. 02. 2023 9:09:32

David Klein po boji vítězí v únorové Jadranské devítce

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranská devítka02 Únor
V neděli 12. února 2023 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál druhý turnaj z bowlingové série Jadranská devítka 2023. Ten správný hrací den přilákal na bowlingové rozběhy opět parádní počet 53 hráčů. Výborným výkonem se opět prezentoval David Klein (1459 b.) a po druhém místě v lednu tentokrát ... Více

Vloženo: 13. 02. 2023 19:30:39

Jan Kolář st. vítězem 5. BBO klasického turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín02 Únor
Ve čtvrtek 9.2. se na Zličíně na krátkém mazání odehrál 5. BBO klasický turnaj. Zúčastnilo se 17 hráčů a 12 z nich postupovalo do semifinále a 6 do následného finále. V turnaji zvítězil Honza Kolář st. před Pepou Bočanem a Albertem Jarovským. Nejlepší ženou byla Katka Slavíková na 4. místě. Za nejvyšší ... Více

Vloženo: 13. 02. 2023 19:26:02

Maratónskou Proseckou ProShop Desítku ovládla Krystýna Janočková

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1002 Únor
V neděli 12. února proběhla únorová Prosecká ProShop Desítka za rekordní účasti 37 hráček a hráčů a hrálo se na středním mazacím modelu, témuž, jenž byl použit jak při lednové sérii Prestige, tak při Finále ABL Prahy & Středních Čech, jakož i následnému celorepublikovému. Nutno podotknout, že tato zatěžkávací ... Více

Vloženo: 13. 02. 2023 15:08:06

Na Zličíně zavál svěží vítr z hor

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka02 Únor
V pražském Best Bowling centru proběhl 8. února čtvrtý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. Turnaje se účastnilo sice jen 24 hráčů, objevila se zde ale opět řada nováčků. KVALIFIKACI vévodil tandem jabloneckých nováčků, Bejdl – Stříbrný a bylo cítit, že zde zavál svěží vítr z hor. Třetí v ... Více

Vloženo: 11. 02. 2023 19:46:56

Parádní výkon Josefa Nováka v únorovém Senior Cupu

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM02 Únor
Ve čtvrtek 9. února 2023 se v Xbowlingu ValMez odehrál druhý turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Podle výsledků, ale platných, to skoro vypadá, že série se rozběhla naplno až tentokrát. Počet bodů lednového vítěze by nyní stačil „až“ na 6. místo, ale to nic nemění na hodnotě vítězství. Po okamžité naplnění rundy ... Více

Vloženo: 10. 02. 2023 18:07:38

Nejlepším na devítce Tomáš Pelc

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 902 Únor
V únoru se Žižkovská Devítka hrála už klasicky s pondělní předehrávkou a dorazilo nakonec 35 hráčů. Kvalifikace nám určila přímé postupující do finále a ze 4 hráčů, si dva hráči chtěli zahrát semifinále a tak postupovali: Petr Ondrejec, Josef Colon, Monika Převorová a Jakub Novák. Na semifinálový postup nechyběl ani ... Více

Vloženo: 09. 02. 2023 9:45:45

Vítězem 4. BBO NejKUFRY devítky Strikeland je Jirka Stulík

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov02 Únor
V neděli 5.února se v chomutovském Strikelandu odehrál za účasti 37 hráčů 4. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Kvalifikaci vyhrál Zdeněk Havlíček st. (1026), dvacátým postupujícím byl po odstoupení Járy Vokurky Vlasta Jiřiště (818) a čtyřmi úspěšnými v Desperadu byli Dáša Stulíková, Robert Brožek, Anička ... Více

Vloženo: 09. 02. 2023 9:40:55

Bodovací žebříček, leden 2023

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích. První v letošním roce, ale celkově již sedmé vyhodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2021/2022, přináší Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz. - Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo ... Více

Vloženo: 08. 02. 2023 13:25:49 Aktualizováno: 13. 02. 2023 15:07:24

V Novoborských dvojicích vítězí Jiří Černý s Robertem Rálkem

Turnaje2023Severní ČechyNový Bor01 Dvojice
V sobotu 4. února 2023 se v Novém Boru odehrál první turnaj letošního roku, tentokrát oblíbené Novoborské dvojičky. Hrálo se sedm her formou dohazované a zúčastnilo se 16 dvojic, které bojovaly do poslední kuželky a ty opravdu rozhodovaly o celkovém pořadí. Majitelé  dnešního losovaného měšce se staly dvě dvojce. ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 22:34:41

Dáša a Michal Kapustovi zvládli na jedničku únorové Valašské dvojice

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice02 Únor
V neděli 5. února 2023 vyvrcholil náročný bowlingový víkend v Xbowlingu ValMez druhým turnajem ze série Valašské dvojice. Včetně čtvrteční předehrávky se nakonec turnaje zúčastnil slušný počet 14 dvojic a opět jsme mohli zaregistrovat dalšího nováčka našich turnajů. Po čtvrteční předehrávce se v čele tabulky usadili Katka a ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 19:48:46

ProShop Senior Cup odstartoval jako poslední z Xbowlingových turnajů

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup01 Únor
V neděli 5. února se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál lednový turnaj ProShop Senior Cupu. Díky natřískanému termínovému kalendáři byl posunut oproti původnímu termínu o týden později, přesto si na start nové série a poslední ze zde hraných turnajových sérií nenechalo ujít 22 hráček a hráčů. I tento turnaj doznal ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 19:46:13

David Ruml vyhrává únorovou Bowling cz tour

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour02 Únor
V neděli 5. února se v S-centru Benešov odehrál 2. turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazacím modelu Main street o délce 41 stop a celkem si zahrálo 32 hráčů a hráček. Kvalifikaci vyhrává Gustav Horník a následné semifinále Petr Zach st., který dosáhl i na nejvyšší turnajový nához 257 bodů. Ve finále ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 9:08:15

Na trůn Valašského půlmaratonu usedl zpět 3TÝM

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašský půlmaraton01 Únor
V sobotu 4. února 2023 se v Xbowlingu ValMez odehrál jeden z každoročních vrcholů zimní bowlingové sezóny, který je takovým startovacím turnajem jarní části ABL, Valašský půlmaraton. Ten sobotní měl krásné pořadové číslo TŘINÁCT, a čeho si moc vážíme, že dorazily všechny přihlášené týmy. ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 9:04:14

Jirka Hromek vítězem únorové BB Devítky

Turnaje2023MoravaBowling BrnoDevítka Tour02 Únor
Další první neděle -> další Devítkový turnaj. V neděli 5.2.2023 na herně BB odehrál druhý Devítkový turnaj. Opět se nám podařilo naplnit celou hernu, dokonce jsme přidali i malou sobotní předehrávku. Mazací model byl Gateway Arch. Na třetím místě se umístil Martin Haxa (1432), stříbrnou příčku obsadila Sabina Valder (1454) a ... Více

Vloženo: 07. 02. 2023 8:52:24