Aktuálně

Radavský Double 1. února vyhráli Doubravovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaRadavské dvojice01 Únor
Vážení bowlingoví příznivci. První únorový den byl na Radavě ve znamení turnaje dvojic. Tento turnaj se těšil nebývalého zájmu, když se ho nakonec účastnilo jednadvacet dvojic – je škoda, že se dvojice nenahlásily více dopředu, protože, dráhy v horním patře se již takto narychlo nedaly pro turnaj rezervovat, ale do příště budeme ... Více

Vloženo: 05. 02. 2023 13:05:34

Fenomenální nástup, závěrečný propad

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open02 Únor
Druhá Kaštanka Open se za účasti 29 hráček a hráčů odehrála v sobotu 04.02.2023. Například takový Fanda Brokeš: v kvalifikace na 6 her měl součet 1353! Tedy včetně věkového HDC. Fanda byl v rozmarné náladě, hýřil humorem a úsměvy. Ty ho však na konci turnaji rychle přesly. Kvalifikace byla jasně a suverénně pod taktovkou Františka Brokeše. Vyhrál ... Více

Vloženo: 05. 02. 2023 13:03:29

12. BBO dvojice vyhrávají Stulíci, celoročně Bob a Bert

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín02 Leden
V úterý 31. ledna se na Zličíně odehrál 12. BBO turnaj dvojic, na kterém 16 dvojic sbíralo poslední body do celoročního žebříčku. V turnaji zvítězili Dáša a Jirka Stulíkovi, druhé místo obsadili Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem a třetí Míra Dutka s Michalem Koreckým. Za nejvyšší nához 227 byli ... Více

Vloženo: 04. 02. 2023 11:38:43

Odstartovala Prosecká Popo DUOjka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice01 Leden
Poslední lednový den, tedy v úterý 31. 1., se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál úvodní turnaj nové celoroční série, a to po zkouškou zatěžkávacích Novoročních DUOjicích, Prosecká Popo DUOjka. Hraje se podle stejného schématu, kdy dvojici mohou tvořit hráčky či hráči jakéhokoli složení, nejsou nijak handicapově ... Více

Vloženo: 02. 02. 2023 16:48:05

Ondra Kurka, další vítězný premiant Valašské devítky

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka01 Leden
V neděli 29. ledna 2023 jsme v Xbowlingu ValMez odehráli úvodní turnaj z bowlingové série Valašská devítka s měšcem 2023. I přes skutečnost, že několik našich pravidelných účastníků hrálo finále ABL v Praze, se nakonec do turnaje zapojil slušný počet 25 hráčů a z toho byli také 3 premianti. Ono by se dalo říci, že ... Více

Vloženo: 01. 02. 2023 14:13:44

Večerní růži v lednu ovládlo sesterské duo

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaVečerní růže01 Leden
Vážení bowlingoví příznivci. V lednu se na Večerní růži na Radavě sešlo poslední středu v měsíci úctyhodných 33 účastnic bowlingového turnaje a i několik dalších hostů, kteří fandili. Tentokrát to byla, co se týká obsluhy, mužská přesila – kromě organizátora, barmana, bowlera a mladého brigádníka se o dámy ... Více

Vloženo: 01. 02. 2023 14:07:28

Josef Colon vítězí podruhé v rozehrané sérii

Turnaje2023Praha / Střední ČechySprinter Cup01 Leden
Prvním turnajem v letošním roce pokračovala série Sprinter 2022/23. Devátý turnaj se hrál ve dnech 24. a 25. ledna za účasti 53 hráčů. Hrálo se na krátkém mazacím modelu Boardwalk, který účastníky pěkně zaskočil, neb mnohé výkony nepřesáhly 100 bodů. To vyhovovalo Pepovi Colonovi, který krátké mazání ... Více

Vloženo: 28. 01. 2023 7:37:20

Jak Karel Orság vloni skončil, tak i letos začal, čili vítězstvím

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranská devítka01 Leden
V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se celoroční série, Jadranská devítka 2023, začala netradičním termínem. Nejdříve se v lednu nenašlo volné místečku na centru, aby se nakonec úvodní turnaj odehrál v úterý 24.1.2023, což ale znamenalo z časových důvodů otevřít pouze dvě rundy. A tak byl velký boj o každé z 36 ... Více

Vloženo: 27. 01. 2023 10:16:22

12. BBO tour vyhrává Matěj Musil, celoročně Ondra Heligr

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov01 Leden
V neděli 22.1. se v chomutovském Strikelandu za účasti 22 hráčů konal 12. turnaj BBO tour. Kvalifikaci vyhrál Abdul Kassas, šestnáctou postupující byla po odstoupení Vojty Pláničky Jana Janovská a z Desperada šli Honza Jelínek a Dušan Mrviš. Po třech semifinálových hrách si deset lepších zahrálo finále, ve kterém byl ... Více

Vloženo: 27. 01. 2023 3:54:54

Sérii Prosecké Popo Devítky odstartovala rekordní účast

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 901 Leden
V úterý 24. ledna se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál úvodní turnaj staronové celoroční série v novém hávu, Prosecké Popo Devítky. Zahrát si přišlo 46 hráček a hráčů, což je novým rekordem herny. Díky partnerům se změnil nejen název, ale i oceňování a nadto úpravou kromě rozšíření poslední ... Více

Vloženo: 27. 01. 2023 3:52:16

Lednovými vítězi BB smíšených párů jsou Magda Dvořáková a Zdeněk Veselý

Turnaje2023MoravaBowling BrnoSmíšené páry01 Leden
První čtvrtou středou v roce, 25. ledna 2023, se na Bébéčku rozehrála roční tour Turnaje smíšených dvojic. Úvodního klání se zúčastnilo 25 párů, které k nám přijely z různých koutů naší vlasti, třeba z Pardubic, Olomouce, Tišnova, Boskovic či Frýdku-Místku. Hlavní ceny byly tentokrát sladké a udělaly ... Více

Vloženo: 26. 01. 2023 14:35:47

L. Jelínek a J. Lorenc podle očekávání vyhrávají na Hluboké

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká01 Leden
První turnaj ze serie POPO BAKER DVOJIC sponzorované Rudou Pouzarů NUMISMATIKA TŘEBOŇ vyhrávají výše zmíněný borci. Všech 16 dvojic dostali něco dobrého od řezníka, vyhrál tedy každý a jako přídavek bylo připraveno občerstvení. Řízečky, tatarák, Rostbeef a klobásky zasytili všechny zúčastněné, nikdo neodešel s ... Více

Vloženo: 24. 01. 2023 19:52:13

První Ferdinand zůstává doma!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka01 Leden
V neděli 22. ledna nám úvodním turnajem odstartovala Ferdinand devítková série 2023. Turnaje se zúčastnilo 36 hráčů a hráček. Hrálo se na středním mazacím modelu, lehkém wall streetu. Kvalifikaci vyhrává Petr Zach st, který v předehrávce dokázal naházet devítkovou perfect game 300, za kterou obdržel 15° pivo Ferdinand. Do semifinále ... Více

Vloženo: 24. 01. 2023 9:55:09

Premiéra Strašnických ProShop dvojic

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice01 Leden
V neděli 22. ledna světlo světa spatřila zbrusu nová turnajová série na Xbowlingu Strašnice a sice Strašnické ProShop dvojice. Byť mezi Vánoci a Novým rokem proběhly Adventní Strašnické dvojice, jež se hrály stejným způsobem a stejného formátu, byly však jen turnajem jednorázovým a testem hráčů před startem celoroční série. ... Více

Vloženo: 24. 01. 2023 9:50:40

V dramatickém finále RLD vítězí dvojice ENDY

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezLiga dvojicFinále RLD01 Leden
Po tříleté pauze se v našem centru Xbowling ValMez odehrálo opět finále Regionální Ligy dvojic. Tradičně se tohoto turnaje zúčastnily 3 dvojice z Frýdku-Místku (Za řekou, ENDY a BaBaJaga), 3 z Kopřivnice (Gemini, Černí frajeři a Lokotka) a 3 z Valašského Meziříčí (Ogaři Zlín, Hell team a Náhradníci). Systém turnaje je jednoduchý a ... Více

Vloženo: 24. 01. 2023 9:41:45

Jana Marešová nenašla na BBO klasickém turnaji konkurenci

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín01 Leden
V úterý 17.1. se na Zličíně odehrál ve staronovém kabátě 4. BBO klasický turnaj. Dorazilo 27 hráčů a hrálo se na středním mazacím modelu. Kvalifikaci vyhrál Jirka Hájek a šestnáctou postupující byla po odstoupení Jirky Borovce a Boba Ondráčka Olga Culková. Semifinálové vyřazovací zápasy určily osm finalistů, ... Více

Vloženo: 20. 01. 2023 21:34:06

Petr Horáček vítězem 8. BBO devítky Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín01 Leden
V pondělí 16.1. se na Zličíně za účasti 28 hráčů odehrál 8. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Petr Horáček a šestnáctým postupujícím byl po odstoupení Jirky Borovce Bob Ondráček. Po dvou semifinálových hrách čekalo osm lepších finále, a ani zde nepolevil Petr Horáček a s přehledem zvítězil, druhý ... Více

Vloženo: 20. 01. 2023 21:29:54

Láďa Šmelcer se po 6 letech dočkal vítězství v Senior Cupu

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM01 Leden
V Xbowlingu ValMez se ve čtvrtek 19. ledna 2023 rozběhl Již 8. ročník populární turnajové série Senior Cup Tour ValMez. A po určitém bádání poupravit systém turnaje jsme se po částečné dohodě s hráči domluvili na následovném. Hlavním hracím dnem bude čtvrtek a hrát se bude pouze 6 her. Sobotní či nedělní rundy se nedařilo ... Více

Vloženo: 20. 01. 2023 13:17:27

Strašnická skleněná kuželka premiérově pro Miloslavu Suchánkovou

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 901 Leden
V úterý 17. ledna proběhl úvodní z dvanácti letošních střípků do mozaiky Strašnické Popo Devítky. Jak již název napovídá, i tento turnaj je zapojen do rodiny turnajových sérií nejen pod hlavičkou Xbowlingu, ale i ProShop Macek a Numismatiky Třeboň. Nadto spadá do věrnostního, finančně dotovaného celoročního žebříčku ... Více

Vloženo: 19. 01. 2023 8:02:18

První kuželku roku 2023 si odnáší Miroslav Jiránek

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 901 Leden
Netradičně v pondělí si Žižkovskou Devítku přišlo vyzkoušet 37 hráčů. Systém turnaje zůstal stejný a tak se rozpoutal souboj o přímý postup do finále mezi 4 hráče, kde se objevili: Jaroslav Běhal, Dušan Kovařík, Jiří Kotjužanský a nakonec Karel Jašek, který postoupil místo Martina Russe, který si tak zahrál semifinále. ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 22:25:17