Aktuálně

Na předposledním turnaji série poprvé vítězí žena

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStorm Prague CupŘíjen
  Jedenáctým turnajem za účasti 59 hráčů, pokračovala turnajová série STORM Prague Cup 2021/2022. Hraje se za umístění v sérii o prize money 40 000 Kč na prvních pěti místech a na dalších místech se hraje o 10 bowlingových koulí. Dvanácti dílná turnajová série, pomalu ale jistě vrcholí. KVALIFIKACE: po šesti ... Více

Vloženo: 09. 10. 2022 14:05:26 Aktualizováno: 12. 10. 2022 21:47:35

Vítězství jak přes kopírák …

Turnaje2022Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínŘíjen
Po dvouměsíční pauze se hrál na Zličíně první turnaj ze série Devítkový měšec. Chyběl nejen vítěz loňské sezony, ale i další hráči z TOP 10 a tak se ocenění za umístění z loňské sezóny bude předávat až na příštím, listopadovém turnaji. Dvacítka účastníků bojovala o šestnáct ... Více

Vloženo: 09. 10. 2022 10:24:18

Dana a Jirka Klusáčkovi vítězí v říjnovém turnaji mixu, jak nečekané!

Turnaje2022MoravaBowling JadranMix JadranŘíjen
Na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se opět v sobotu 8. 9. 2022 odehrál další turnaj Jadranský Mix, na kterém jsme tentokrát přivítali 12 smíšených párů. Dnešní bowlingové zápolení se opět neslo ve skvělé atmosféře, bojovalo se o každý bodík, ale s úsměvem na rtech. Musíme vyzdvihnout obětavost a rychlou ... Více

Vloženo: 08. 10. 2022 21:25:30

Martin Russ znovu nepřekonán

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Říjen
Na říjnovou Žižkovskou Xbowling Devítku oproti minulému turnaji přišlo poměřit síly celkem 36 hráčů. Po kvalifikaci se do finále probojovali: Štěpán Blaška, Tomáš Pelc, Lukáš Obrusník a Zbyněk Karbusický. Postup do semifinále tentokrát měl na svém kontě se štěstím původně nepostupující Jaroslav ... Více

Vloženo: 06. 10. 2022 8:22:10

2. kolo: nejlepší Sešlost, ale Notaxo z trůnu nesesadila

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Říčany2.hrací den
5. října se na Vojkově hrálo 2. kolo Ligy dvojic. Dnes nejvíce bodovala Sešlost (Jirka Egert, Honza Fleischmann), nasbírali chlapci 28 bodů, i když průměrově nejlepší nebyla. Nicméně rozhodují body, průměr je až druhé kritérium. 26 bodů nasbíraly dvojky KRPA B a NEMO, velmi slušně zahráli Honza Rýdel a Honza Stupka. 24 bodů vydolovaly Notaxo a Notaxo X, zatímco ... Více

Vloženo: 06. 10. 2022 8:16:02

Letošní poslední 12H Marathone vyhrál BOWLINGZONE TEAM

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone MarathoneŘíjen
S trochou nadsázky by se dalo říci, že jim nikdo celý Marathone nekonkuroval, ale úplně to tak nebylo. O pomyslnou bednu se od začátku prali 4 týmy a mezi nimi se nakonec i rozhodlo, Bowlingzone Team od začátku diktoval tempo, nicméně v těsném závěsu byl Jizerský Expres, Nezmaři a TEAM 12. Jediné co bylo od začátku skoro jasné, byl nejvyšší nához ... Více

Vloženo: 06. 10. 2022 8:11:02

Střídání stejných vítězů, teď zvítězil František Brokeš

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone SeniorŘíjen
Poslední dobou to vypadá, že se střídá pouze František Brokeš a Vladimír Pitaš. Tentokráte zase vyhrál František Brokeš, který si za svým vítězstvím šel už od kvalifikace. Tu s přehledem vyhrál, kdy jen jedinou hru měl pod 200. Na druhém místě o 60 kuželek byl minulý vítěz Vladimír Pitaš a na třetím dobře ... Více

Vloženo: 05. 10. 2022 7:52:49

Lukáš Roučka si třístovky schoval na finále a zaslouženě vyhrál

Turnaje2022Severní ČechyBBO devítka StrikelandŘíjen
V neděli 2.10. se v Chomutově za účasti 41 hráčů konal 11. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Jirka Stulík (1020), z dvacátého místa postupoval Jirka Květoň (844) a z Desperada Áda Klepáček, Abdul Kassas, Standa Bernášek a Katka Šponerová. Po třech semifinálových hrách šla dvanáctka šikovnějších do ... Více

Vloženo: 05. 10. 2022 7:49:00

Překvapivými vítězi Ferdinanda David Kumšta a Radek Slabý

Turnaje2022Praha / Střední ČechyFerdinand dvojiceŘíjen
V neděli 2. října se v S-centru Benešov odehrál 8. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se systémem "baker" a na středním mazání Main street o délce 41 stop. Zahrát si přijelo celkem 13 dvojic. Do semifinále nepostoupili pouze nováčkové Jana a Zbyněk Karbusičtí. Dle vlastních slov se jim v Benešově líbilo a určitě tu nejsou naposledy. Na zpáteční cestu domů ... Více

Vloženo: 03. 10. 2022 18:39:24

Říjnovou Devítku na BB opět vyhrál Ondřej Surán

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourŘíjen
V neděli 2.10.2022 se na Bowlingu Brno v dopoledních hodinách odehrálo 10. kolo Devítky Tour. Přišlo si jej zahrát celkem 42 hráčů. Hlavní pozice obsadili: 1. Surán Ondřej – 1565 bodů, 2. Brandejský Karel – 1511 bodů a 3. Nádvorník Pavel – 1489 bodů. Gratulujeme. Jako vždy se samozřejmě rozdaly i ceny losované. Všem hráčům děkujeme za účast a ... Více

Vloženo: 03. 10. 2022 16:21:15

Martina a Petr Palečkovi se drží prvního místa v roční tour

Turnaje2022MoravaBowling BrnoSmíšené páry tourZáří
tvrtá středa v měsíci na Bébéčku = Turnaj smíšených dvojic. Zářijového hracího dne se ve středu 28.9.2022 se 19 párů.  Jsme rádi, že i tentokrát mezi nás zavítali nováčci. Pořadí turnaje: 3. místo - Karel a Jana Orságovi 1517bodů, 2. místo - Martina a Petr Palečkovi 1644 bodů, ti momentálně zaujímají první ... Více

Vloženo: 03. 10. 2022 16:18:47

Snový bowlingový měsíc pro Janu a Karla Orságovy

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceŘíjen
Máme tady další měsíc, první zcela podzimní. A jako tradičně byla první neděle, 2. října 2022, v Xbowlingu ValMez zasvěcena turnaji Valašských dvojic. V sérii měl tento turnaj pořadové číslo 10, boj o nejlepší dvojici roku nabírá na obrátkách a kruh adeptů na vítězství se nám paradoxně rozšířil. ... Více

Vloženo: 03. 10. 2022 10:41:20

Druhé kolo: Kruh team přebírá iniciativu

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Kolín2.hrací den
ekalo se, zda Jeleni budou v kolínské skupině Ligy dvojici po druhém kole skupině kralovat, jelikož jim ale těsně v patách byl Kruh team a Nesmrtelný, čekaly se i dnes vyrovnané boje. K zápletce také velmi rychle došlo, jelikož Jeleni porazili Nesmrtelné, Nesmrtelní porazili Kruh team a ten naopak zvítězil nad Jeleny. Rozhodovala tedy utkání se zbývajícími třemi ... Více

Vloženo: 03. 10. 2022 7:49:57

Nedaleko od Ostravy, vyrostl kluk, co přijel do Prahy …

Turnaje2022Praha / Střední Čechy900Global seriesŘíjen
Ve dnech 29. září až 1. října proběhl v Praze na centru centru Best Bowling dvanáctý, závěrečný turnaj 900Global series 2021/2022. - KVALIFIKACE se účastnilo celkem 77 hráčů. Po šesti hrách vévodila startovnímu poli juniorka Julie Rácová s 1337 body a průměrem 202,83. Druhý v pořadí byl senior Pepa Colon a třetí Kateřina ... Více

Vloženo: 02. 10. 2022 23:09:41 Aktualizováno: 06. 10. 2022 8:27:39

Úvodní kolo Ligy dvojic FM sk. B ovládla BabaJaga

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Skupina B1.hrací den
Již 7. ročník Regionální Ligy Dvojic se rozběhl v sobotu 1.10.2022. Jako každou sezónu se do této soutěž zapojí 3 valašsko-slezská centra, Bowling Jadran Frýdek-Místek, Bowling Centrum Kopřivnice a Xbowling ValMez. Jako první rozehrála soutěž skupina B Frýdek-Místek. Pro letošní podzimní sezónu se na Jadranu složily 2 skupiny po 6 týmech, ... Více

Vloženo: 02. 10. 2022 8:48:15 Aktualizováno: 02. 10. 2022 9:18:34

Bob a Bert si poprvé v tomto ročníku připisují vítězství

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínZáří II
V úterý 27.9. se na Zličíně konal 6. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 17 dvojic a 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Anička Bajgarová s Janou Janovskou (1185) a z dvanáctého Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1021). Po třech semifinálových hrách se 6 lepších dvojic probojovalo do finále, kde se ke třem odehraným hrám ... Více

Vloženo: 01. 10. 2022 15:41:47

Claudiu po kvalifikačním váhání vyhrává!

Turnaje2022MoravaBowling KaštankaKaštanka OpenZáří
Dnes byl sváteční den. Nejen podle kalendáře, ale pro Claudia i podle jeho umístění v dnešním turnaji Kaštanka Open. Hrálo se na lehčím mazacím modelu 41 stop s necelými 23 ml oleje. Centrum bylo jak je zde zvykem perfektně připravené, takže vše klapalo, jak mělo. Kvalifikace se podle očekávání zadařila nejlépe domácím borcům - Ondra Surán ... Více

Vloženo: 28. 09. 2022 21:52:24

Pavla Žáčková a David Mojka nejlepší na dvojicích

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceZáří
Po prázdninové přestávce si na nedělní turnaj netradičních dvojic dorazilo zatrénovat 13 dvojic a tím pádem bylo jasné, že z kvalifikace nepostoupí jediná dvojice. V měšci jsme měli částku 1 300,- Kč a odnesli si ji manželé Karbusických Jana a Zbyněk, kteří si dorazili vyzkoušet formát turnaje poprvé. V semifinále jsme se ... Více

Vloženo: 26. 09. 2022 21:37:35

Prosecké týdenní double Josefa Colona

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecký Senior CupZáří
V neděli 25. září ukončil další turnajový měsíc na Xbowlingu Prosek Duo ten speciálně pro dříve narozené a sice Prosecký Senior Cup. Tentokrát za nejnižší účasti, když na hernu našlo cestu 13 hráček a hráčů, díky zdravotním komplikacím, dovoleným, ale také bohužel souběžně probíhajícím několika ... Více

Vloženo: 26. 09. 2022 21:28:48

Petr Veselý vítězem 3. BBO devítky Zličín

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínZáří
Ve čtvrtek 22.9. se na Zličíně konal 3. turnaj BBO devítky. Přijelo 29 hráčů a po kvalifikaci 16 z nich postupovalo do semifinále, z pozice lídra Albert Jarovský (780) a z šestnáctého místa po odstoupení Jirky Borovce Danka Kafková (580). Po dvou hrách si osm lepších zahrálo dvě hry finálové, ze kterých vzešel vítěz. A ... Více

Vloženo: 26. 09. 2022 21:23:28