Aktuálně

Vítězem skupiny Z na Proseku se stává Devět dole

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. Z - Prosek4.hrací den
Na bowlingové herně Xbowling DUO Prosek se 21. Srpna odehrál čtvrtý a zároveň poslední hrací den naší devítky skupiny Z. Na prvním místě se opravdu zaslouženě umístil tým JANTAŘI s krásným výsledkem 20 bodů, druhé místo si vybojoval tým DEVĚT DOLE, který posbíral 18 bodů a na třetím místě skončil tým LION TEAM s ... Více

Vloženo: 23. 08. 2022 19:51:15

Pardubické Prasobraní míří do finále

Turnaje2022Východní ČechyLetní prasobraníVýsledkyKvalifikace 5
Ve středu 17.8.2022 se v Pardubicích odehrála 11 kvalifikační runda, které se zúčastnilo 12 hráčů. Nejlépe vedlo Milanu Brokešovi – celkový součet 1198b. vč. HDC (196,67 ⌀), kterému se však nepovedlo vylepšit svůj dosavadní výsledek a stále tak setrvává na 5. místě v celkové kvalifikaci. Druhé ... Více

Vloženo: 22. 08. 2022 16:14:23

Podruhé za sebou vítězí Jarda Lorenc

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStorm Prague CupSrpen
Devátým turnajem za účasti 58 hráčů, pokračovala turnajová série STORM Prague Cup 2021/2022, ve které se hraje v celoročním pořadí o prize money 40 000 Kč na prvních pěti místech. Dále se bojuje dle žebříčku na 6 až 12. místě o 10 bowlingových koulí a o tři bowlingové koule speciálně soutěží junioři umístění za TOP 12. ... Více

Vloženo: 21. 08. 2022 17:48:26 Aktualizováno: 25. 08. 2022 8:49:58

Rosťa Kala opět přepisoval statistiky Senior Cupu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMSrpen
Osmý turnaj Senior Cup Tour ValMez se v našem centru Xbowling ValMez dohrával v sobotu 20.8.2022  a bohužel za ještě nižší celkové účasti než v červenci. Věříme, že i tentokrát měla vliv, na tuto skutečnost, doba prázdnin, dovolených a stále i covidu. Nakonec si turnaj přišlo zahrát 17 hráčů. Ve čtvrtek 18.8.2022 se do 1. rundy zapojilo 11 ... Více

Vloženo: 21. 08. 2022 12:02:29

V srpnovém turnaji Motiv Tour vypálil všem rybník Jarda Zapletal

Turnaje2022MoravaBowling BrnoMotiv TourSrpen
Na brněnskou hernu Bowling Brno si srpnový Motiv Tour turnaj přijelo zahrát celkem 17 hráčů a hráček. Hrálo se na mazání BEATEN PATH  41ft. Vítězem se stal junior klubu ProBowling, Jaroslav Zapletal, před Matějem Vojkovským a Zdeňkem Minářem. Čtvrté místo obsadil Jaroslav Pařízek. V juniorském finále se prosadila Lucie Hrazdírová před Janem ... Více

Vloženo: 21. 08. 2022 11:08:40

Nejlepší dvojicí 4. turnaje byli Jirka Hájek s Járou Včelišem

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínSrpen
V úterý 16.8. se na Zličíně za účasti 36 hráčů konal 4. turnaj BBO dvojic. Kvalifikaci vyhráli Dan a Standa Nejezchlebovi a jako dvanáctí postupovali do semifinále Honza Korynta s Janou Schönovou. Po třech semifinálových hrách postupovalo šest lepších dvojic do finále. V turnaji zvítězili Jirka Hájek s Járou Včelišem, ... Více

Vloženo: 20. 08. 2022 19:49:14

Miroslav Nýč hráčem Summer Cupu

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky9.report
Summer Cup na kvalifikaci na herně Xbowling Žižkov i Xbowling Duo přišlo vyzkoušet 113 hráčů a obsah měšce je na částce 14 600,- Kč a možná se podaří naplnit na předpokládanou částku dvaceti tisíc. Volná místa se pomalu zaplňují a průběžně aktualizujeme a doplňujeme hrací rundy. Přinášíme také předběžné výsledky ... Více

Vloženo: 19. 08. 2022 10:32:11 Aktualizováno: 22. 08. 2022 16:19:14

Formprojekt, Republika a Za řekou doplnili Finále A

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B4.hrací den
Tak i skupina B Letní Valašské Devítkové ligy má dohráno. Svůj závěrečný čtvrtý hrací den odehráli její hráči ve středu 17.8.2022. Léto opět udeřilo plnou silou, a jak jsme si libovali nad počasíčkem o víkendu na kempu, tak tentokrát jsme opět trpěli pod náporem vedra. Nicméně to nebylo nic proti tomu, jaký obrovský boj se svedl a ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:27:29 Aktualizováno: 18. 08. 2022 10:47:49

Premiérový triumf Filipa Jiránka na Strašnické Devítce

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Srpen
V úterý 16. srpna proběhl osmý turnaj Strašnické Xbowling Devítky. Se skromnější účastí z pochopitelných letních důvodů stejného počtu 22 hráček a hráčů. Nakonec tedy startovní pole rozšířil původně na čumendu a pivo příchozí Jaromír Makovec, přesto hrací systém kopíroval ten z turnaje ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:23:42

Srpnovou Proseckou Desítku vyhrál a odnesl si Josef Colon

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Srpen
V neděli 14. srpna proběhl další z turnajů série Prosecké Xbowling Desítky. Tentokráte za účasti 19 hráček a hráčů, když klasicky někteří z přihlášených nedorazili, jiní svou účast zrušili na poslední chvíli. Oproti tomu jsme přivítali pár staro i nových účastníků, z nichž někteří promluvili ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:18:44

Bodovací žebříček, červenec 2022

Loňská sezona, kdy se rozdalo více jak 35 hráčských dresů, skončila. V Bodovacím žebříčku sezóny 2021/2022 se objevilo celkem 1437 jmen hráčů/hráček z bowlingových turnajů ze všech koutů naší republiky. Celkovým vítězem celoročního bodování se stal mezi muži Josef Colon a mezi ženami Irena Straková. Nyní se ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 11:47:09 Aktualizováno: 21. 08. 2022 17:55:40

Napínavé třetí kolo odehrála v LTDL 2022 skupina C!

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina C3.hrací den
Vítězem kola se stal tým Bowling Darts Rubin 1 (21 b. – celkem 55 b.), poskočil opět na první místo a předvádí hezkou tahanou s Létem prohřátými Homonauty (19 b. – celkem 54 b.), které sesadil na druhé místo. Třetí v tomto kole a třetí i celkově jsou Pitbulli (16 b. – celkem 40 b.). Hráčem kola byl Martin Gabrhel s průměrem 239,60 bodu a náhozem kola ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 9:22:34

Srpnový SUPERLEVNÁPC CUP vyhrál Tomáš Vacek

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupSrpen
Za první místo bral i peněžitou prémii 8.000,- Kč od NUMISMATIKA TŘEBOŇ o 4.000,- Kč méně za druhé místo vyhrál Aleš Procházka. Jarda Vacek bral 2.000,- Kč za třetí místo, bramborová pozice byla oceněna na 1.000,- Kč a vyhrál ji Josef Krauskopf. Až do desátého místa dostávali hráči 400,- Kč a ceny v podobě drobné elektroniky od sponzora ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 9:19:24

Richard Nosek po opravě výsledku nově vede

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky8.report
  Na Summer Cup si na kvalifikaci na hernu Xbowling Žižkov i Xbowling Duo dorazilo potrénovat již 109 hráčů a obsah měšce nově obsahuje 13 500,- Kč a uvidíme zda se podaří naplnit na částku dvaceti tisíc. Volná místa na obou hernách průběžně aktualizujeme a doplňují se a rozšiřují hrací rundy. Nejlepším hráčem týdne se stal Vavřinec Hradil se ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:17:00 Aktualizováno: 18. 08. 2022 10:37:32

Závěrečný Letní turnaj vyhrává v Benešově Vladimír Volčko!

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cupSrpen II
V neděli 14. srpna nám v Benešově vyvrcholila minisérie Letního S-centrum cupu 2022. Této letní série se celkem zúčastnilo 29 hráčů a hráček. Závěrečný 4. turnaj si přišlo zahrát celkem 22 milovníků bowlingu, takže finále bylo o 18 účastnících. Hrálo se o dvojnásobné body do celkového pořadí a na středním ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:12:10

Celoroční vítěz Petr Horáček vyhrál i 1. turnaj nového ročníku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínSrpen
Ve čtvrtek 11.8. se na Zličíně za účasti 29 hráčů konal 1. turnaj nového ročníku BBO devítky Zličín. Kvalifikaci vyhrál Petr Horáček (780) a šestnáctým postupujícím do semifinále byl Zdeněk Hrobský (592). V turnaji zvítězil Petr Horáček, druhý byl Honza Řezníček a třetí Jára Maňásek. Dále se umístili ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:07:30

Stulíci nejlepší dvojicí na krátkém mazání

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandSrpen
Ve středu 10.8. se v Chomutově konal, tentokrát na krátkém mazání, 6. BBO turnaj dvojic Strikeland. Zahrát si přišlo 15 dvojic, 12 postupovalo do semifinále a poté 6 do finále. Kvalifikaci vyhráli Ríša Soukup s Monikou Šteffkovou (1211) a dvanáctými postupujícími byli Lukáš a Denisa Roučkovi (944). V turnaji zvítězili ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:03:17

Domácí doma poraženi dvojicí Nejezchleba, Soušek

Turnaje2022Turnaje ČR a SRBaker CZSrpen
Kvalifikaci na 10 her podle očekávání suverénně ovládli domácí favorité Mykola Fufalko s Ondřejem Suránem se součtem 2059, tedy s průměrem 205,9. Druzí za nimi se součtem 1902 skončili Dan Nejezchleba s Danou Finále hrajeme na 8 her od nuly. Výkony všech byly celkem rozpačité, a tak Standa Nejezchleba s Milan Souškem chtěli ostatní trochu vyprovokovat hrou 234. Ale bez ... Více

Vloženo: 14. 08. 2022 7:35:04

Mezi Malcovi se vpasoval Horáček

Turnaje2022Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínSrpen
Desátého srpna se hrál poslední turnaj ze série Devítkový měšec za účasti 23 hráčů. Přestože turnaj dopadl jinak, než se očekávalo, v celoročním pořadí se víceméně nic nezměnilo. V KVALIFIKACI si díky opravnému startu a zahrané třístovce vybojoval nejlepší pozici Petr Horáček a mohl si vybírat dráhu pro ... Více

Vloženo: 13. 08. 2022 20:15:49

Standa Vilášek předvedl v Jadranském klasiku nejlepší finiš

Turnaje2022MoravaBowling JadranJadranský klasikSrpen
Ve čtvrtek 11.8.2022 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Mísek odehrál turnaj z kategorie standardních, ale pouze občasných, Jadranký klasik. Již samotný název napovídá, že se jedná o turnaj klasický, čili desítkový. A jak je v Jadranu zvykem, opět za krásné účasti 35 hráčů. V turnaji hraném na součet šesti her rozdělila ta ... Více

Vloženo: 13. 08. 2022 7:30:30