Aktuálně

Mezi čerstvé Mistry světa T. Liebicha a L. Jelínka se vklínila I. Straková

Turnaje2022Praha / Střední Čechy900Global seriesČervenec
Ve dnech 7. až 9. července proběhl v Praze na centru Best Bowling devátý turnaj 900Global series. - KVALIFIKACE se účastnilo celkem 71 hráčů. Přestože byl turnaj ozdoben účastí hráčů z nedávných ME a MS (Jord Van Weeren, Tomáš Liebich, Lukáš Jelínek), nejlepším hráčem kvalifikace se stala Irena Straková. Po šesti hrách vévodila ... Více

Vloženo: 10. 07. 2022 17:11:51 Aktualizováno: 13. 07. 2022 12:43:31

Další vítězný zářez na pažbu pro Rosťu Kalu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMČervenec
V Xbowlingu ValMez se odehrál již sedmý turnaj z celoroční série Senior Cup Tour ValMez. Pravidelně od ledna se hraje ve dvou samostatných rundách. Ta první se hrála ve čtvrtek 7.7.2022 a ta druhá, závěrečná, pak v sobotu 9.7.2022. A i když ze známé pohádky víme, že statistika nuda je, tak pro nás má opravdu cenné údaje. Čtvrteční ... Více

Vloženo: 10. 07. 2022 9:44:41

Sophie Lexová a Michal Mareš místo první na DVOJICÍCH POPO

Turnaje2022Jižní ČechyDvojice POPO HlubokáČervenec
Milé překvapení až na samý závěr turnaje, kde si dvojice Sophie Lexová a Michal Mareš došla na první místo a peněžitou prémii 4.000,- pro každého. Na druhém místě po těžkém boji skončili Tomáš a Jarda Vackovi s prémií 3.000,-, třetí místo a 2.000,- dostal Aleš Procházka a Pepa Krauskopf. Čtvrté místo a 1.000,- ... Více

Vloženo: 09. 07. 2022 22:13:51

Míra Dutka s Michalem Koreckým po skvělém finiši nejlepší dvojicí

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínČervenec
V úterý 5.7. se na Zličíně za účasti 15 dvojic odehrál 2. turnaj BBO dvojic Zličín. Kvalifikaci vyhráli Milan Germář s Irenou Hojkovou (1260) a z dvanáctého místa postupovali do semifinále Naďa Holinková s Kájou Mottlem (1053). Po třech semifinálových hrách šlo šest dvojic do finále, kde je čekaly další tři ... Více

Vloženo: 09. 07. 2022 17:06:29 Aktualizováno: 09. 07. 2022 17:22:07

Na dlouhém mazání zvítězili Honza Jelínek s Františkem Kubíkem

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandČervenec
V pondělí 4.7. se v Chomutově na 4. BBO dvojicích Strikeland sešlo prázdninových 12 dvojic a 8 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou (1232) a z osmého Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem (1081). Po třech semifinálových hrách postupovaly 4 dvojice do finále, kde je čekaly další tři hry se ... Více

Vloženo: 09. 07. 2022 17:01:53

V 12H Bowlingzone Marathone zvítězilo družstvo KUTULULŮ !!!

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone MarathoneČervenec
Tradičního červencového 12H Bowling Marathone, který proběhl v sobotu 2.7.2022 na herně BOWLINGZONE v Pardubicích, se tentokrát účastnilo 10 družstev. Tato družstva za 12 hodin odehrála 690 her a celkem shodila 124.514 kuželek. To znamená, že průměrný nához družstva při maratonu byl 541 kuželek, což si myslím, není vůbec špatné číslo. Od 9 hodin ráno se boje ... Více

Vloženo: 08. 07. 2022 22:48:49 Aktualizováno: 08. 07. 2022 22:57:32

Bodovací žebříček, červen 2022

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz., přináší červnový bodovací žebříček. Měsíc červen nejen uzavírá první polovinu letošního roku, ale i celou soutěžní sezónu 2021/22. - Turnajovým hráčem měsíce se stal PETR HORÁČEK - Mezi ženami vítězí IRENA STRAKOVÁ - Turnajovou ... Více

Vloženo: 08. 07. 2022 15:26:26 Aktualizováno: 12. 07. 2022 16:43:16

Červencová Devítka tour

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourČervenec
DEVÍTKA TURNAJ - Stačí shodit 9 kuželek a je to rovnou strike (X). To se přece vyplatí. Tento turnaj byl "stvořen" pro hráče s rovným stylem, protože právě těm často jedna kuželka vzadu zůstane. Teď už samozřejmě na turnaj chodí všichni hráči, aby si zasportovali a užili si čas s přáteli. Pokud vás tento typ turnaje zaujal, rádi vás přivítáme mezi nás - ... Více

Vloženo: 08. 07. 2022 10:45:26

Po úvodním večeru LDL je v čele FJM Kutná Hora

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaKutná Hora1.hrací den
Prvním kolem odstartovala LDL v Kutná Hoře. Na start nedorazil ALEX team, no slíbil, že příště už bude připraven. Tak snad. Hned po prvním kole se bodově i průměrově oddělila trojice týmů z ostřílených borců, kteří si to pravděpodobně rozdají o medaile. Na čele se prozatím usadil tým FJM Kutná Hora - Michael Zahrádka, Filip Mlynář a Honza Listopad. Na druhém ... Více

Vloženo: 07. 07. 2022 18:27:03

Formprojekt v čele vyrovnané sk. B LVDL

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B1.hrací den
V Xbowlingu ValMez se ve středu 6.7.2022 rozběhla také skupina B prázdninové ligy družstev, Letní Valašské Devítkové ligy. Stejně, jako před týdnem, sdělujme na úvod důležitou informaci, že pro celorepublikové finále máme k dispozici 1 postupové místo, které získá vítěz Finále skupiny A. Tolik na rozjezd a můžeme si probrat ... Více

Vloženo: 07. 07. 2022 12:35:32

V Benešově se hrálo parádní finále a vítězství urval Ondra Surán

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cupČervenec
První prázdninovou neděli se v S-centru Benešov odehrál úvodní turnaj letní minisérie. Hrálo se na příjemném padavém modelu Wall street. Zahrát si přijelo celkem 17 hráčů a hráček. Kvalifikaci vyhrává Milan Barnet s průměrem přes 213 bodů na hru. Posledním postupujícím do finále byl Šimon Melcr a k postupu potřeboval ... Více

Vloženo: 06. 07. 2022 7:52:58

Krásný boj o vítězství v červencových Val. dvojicích

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceČervenec
První prázdninová neděle, 3. července 2022, byla v Xbowlingu ValMez přislíbena již sedmému turnaji z celoroční série Valašských dvojic. I přes panující horka a začátky zasloužených dovolených se do turnaje zapojil opět krásný počet 19 dvojic. A že byl turnaj opět parádní a svým způsobem výjimečný, tak na to stačí si ... Více

Vloženo: 04. 07. 2022 10:48:21

Červnový Prosecký Senior Cup proběhl v červenci

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecký Senior CupČerven
Po vzoru bývalých východních bratrů se odehrál červnový turnaj celoroční série Proseckého Senior Cupu až v měsíci následném, ale hned úvodní neděli 3. července. Minulou nejnižší účast tento bohužel ještě přebil, dorazilo z různých více či méně pochopitelných důvodů 14 hráček a hráčů, takže turnaj ... Více

Vloženo: 04. 07. 2022 7:27:42

Tomáš Vacek vyhrává 8.000,- Kč

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupČervenec
První místo v kvalifikaci pro Tomáše Vacka a ve finále také, i když s velkým štěstím. Stačil dohoz Irenky Strakové a byl druhý. Díky tomuto nedohozu Irenka vyhrála 4.000,- Kč za druhé místo. Třetí místo a 2.000,- Kč si odnesl KELT (Pavel Trča) a 1.000,- Kč Radek Bukovjan. Všichni jmenovaní a další hráči do desátého ... Více

Vloženo: 04. 07. 2022 7:15:35

Irena Straková jde za svým cílem …

Turnaje2022Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínČerven II
Třicátého června se hrál podruhé v měsíci červnu Devítkový měšec, neb v červenci se hrát nebude. Na předposledním turnaji série byla menší účast než obvykle, o to snadněji se ale daly vybojovat body do žebříčku celoročního pořadí. V KVALIFIKACI atakovala hned první hrou Jana Marešová třístovku, nepovedlo se, ale stejně byla se ... Více

Vloženo: 03. 07. 2022 22:00:59

Vítězkou 12. BBO NejKUFRY.cz devítky je Irena Straková

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínČerven II
Ve středu 29.6. se na Zličíně za účasti 30 hráčů konal 12. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Kvalifikaci vyhrál Pepa Colon (821) a jako šestnáctá postupovala do semifinále Ivanka Bočanová (629). Po dvou semifinálových hrách postupovalo osm lepších do finále, z prvního místa Jára Maňásek (530) a z osmého Michal Chrdle (428). ... Více

Vloženo: 01. 07. 2022 7:02:27

Duel Colon versus Vrba ozdobou Prosecké Devítky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Červen
V úterý 28. června odehrála třiadvacítka nejvěrnějších v pořadí šestý letošní turnaj série Prosecké dohazované Xbowling Devítky. Z důvodů zdravotních, dovolenkových, předprázdninových i teploty o dost vyšší bodu mrazu tentokrát účast patřila k té nejméně hojné, ale i tak ... Více

Vloženo: 01. 07. 2022 6:59:05

Martin Křížek se konečně dočkal vítězství v BBO tour

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovČerven
V neděli 26.6. se v chomutovském Strikelandu konal 6. turnaj BBO tour. Zahrát si přijelo 28 hráčů, z nichž dvacet postupovalo do semifinále, šestnáct dle pořadí a čtyři z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Ondra Heligr (847), šestnáctý byl po odstoupení Jirky Borovce Ivan Zlesák (719) a v Desperadu byli úspěšní Jirka Holubička, Ríša Enders, ... Více

Vloženo: 30. 06. 2022 21:09:22

Letní Devítkovou ligu rozjel ve sk. A nejlépe Barum Team

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina A1.hrací den
V Xbowlingu ValMez se ve středu 29.6.2022 rozběhl již 7. ročník Letní Devítkové ligy našeho centra. I letos jsme společně poskládali dvě šestičlenné skupiny a tak hned na úvod sdělujeme, že pro Ligu Mistrů, čili celorepublikové finále máme k dispozici 1 postupové místo, které získá vítěz Finálové skupiny A. Tolik na úvod a ... Více

Vloženo: 30. 06. 2022 13:18:58

S-centrum Benešov vykročilo za obhajobou vítězně

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaS-centrum BenešovSkupina B1.hrací den
Ve středu v Benešově odehrála svůj úvodní hrací den i druhá skupina Letní devítkové ligy. Čtyři týmy se utkali dvoukolově a se 4 bodovým náskokem vede domácí tým S-centra. Druzí jsou Sirotci, kteří se opírali zejména o výkony nejlepšího hráče 1. hracího dne, Petra Zacha st., který zahrál ... Více

Vloženo: 30. 06. 2022 13:11:42