Aktuálně

Na 1. BBO dvojicích Zličín vítězí Michal Fiala s Michalem Včelišem

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínČerven
Ve čtvrtek 16.6. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic Zličín. Sešlo se 16 dvojic a po kvalifikaci 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Michal Fiala s Michalem Včelišem a z dvanáctého Jára a Petra Maňáskovi. Po třech semifinálových hrách postoupilo šest lepších do finále, kde je čekaly ... Více

Vloženo: 21. 06. 2022 10:00:19

Červnový Senior Open Division vyhrál Jiří Hindrák

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone SeniorČerven
Na mazání, které bude na ESBC v Berlíně, nepadala velká čísla a mnoho hráčů si na něm alespoň zpočátku vylámalo zuby a tak i pořadí po kvalifikaci na prvních místech bylo překvapivé. Kvalifikaci vyhrál Radek Barkman, který jako jediný měl čistý průměr přes 200 a hrál výborně. Na druhém místě skončil František ... Více

Vloženo: 17. 06. 2022 18:06:21

Krátké mazání katapultovalo na bednu nové tváře

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandČerven II
  Ve středu se v chomutovském Strikelandu za účasti 30 hráčů konal 3. turnaj BBO dvojic. Hrálo se na krátkém mazacím modelu a průměry šly rapidně dolů. Z přítomných 15 dvojic do semifinále postupovalo 12, z prvního místa Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a z dvanáctého Vítek a Vlasta Jiřišťovi. Po třech ... Více

Vloženo: 17. 06. 2022 14:53:04 Aktualizováno: 21. 06. 2022 9:41:21

Bodovací žebříček, květen 2022

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz přináší poslední, dvanácté hodnocení sezóny 2021/2022. Skončila turnajová série Prestige, která se nejvíce odráží na bodování, na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí pouhých 163 bodů. - Turnajovým hráčem ... Více

Vloženo: 17. 06. 2022 14:42:47 Aktualizováno: 22. 06. 2022 10:17:02

Václav Rác pozvedl kultovní putovní pohár

Turnaje2022Praha / Střední ČechySprinter CupČerven
  Dne 16. června se uskutečnil druhý turnaj z šestnáctého ročníku turnajové série Sprinter Cup 2021/2022 za účasti 53 hráčů. Zvítězil Václav Rác po výkonech 225, 181, 233, 233 a díky nezapočítávané hře (174) měl na svém kontě celkem 872 bodů. O třicet finálových bodů méně, měla v celkovém součtu ... Více

Vloženo: 17. 06. 2022 13:38:05 Aktualizováno: 21. 06. 2022 9:43:07

Jaromír Vohryzka dalším sběratelem kuželky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Červen
Na červnovou Žižkovskou Xbowling Devítku si nakonec přišlo poměřit síly 36 hráčů a i tentokrát se přímého postupu do finále vzdal Dušan Kovařík. Mezi čtyřmi nejlepšími a přímý postup do finále si tentokrát připsali: Jaromír Vohryzka, Tomáš Pelc, Martin Palas a Hedvika Kalvodová. Po dlouhé době dorazili i ... Více

Vloženo: 16. 06. 2022 8:27:12 Aktualizováno: 21. 06. 2022 9:39:56

Zvítězil Toník Nahodil a Sváťa Závladská dala čistou 300

Turnaje2022Severní ČechyBBO devítka StrikelandČerven
V neděli 12.6. se v Chomutově za účasti 39 konal 7. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Toník Nahodil (1055), z dvacátého místa postupoval Pepa Sihelník (791) a z Desperada Jirka Holubička, Bob Štícha, Jára Vokurka a Vláďa Horňák. Po třech semifinálových hrách se loučila polovina hráčů a 12 lepších šlo do ... Více

Vloženo: 14. 06. 2022 11:46:46

Aleš Procházka vyhrává na Hluboké

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupČerven
SUPERLEVNÁ PC CUP DEVÍTKU po právu vyhrál Aleš Procházka a odnesl si i peněžitou mimořádnou prémii, vyhlášenou na letní turnaje červen, červenec a srpen. Na těchto turnajích vyhrají hráči do 10.místa drobnou elektroniku od SUPERLEVNÁ PC sponzora turnaje, ale i zároveň peněžitou prémii do 16.místa. Na první místo je ... Více

Vloženo: 14. 06. 2022 11:37:24

Lukáš Lamich vítězem turnaje Ryška cup 2022

Turnaje2022MoravaRaketa OpavaRaketa cupČerven
Raketa bowling přivítala 31 hráčů, včetně pěti hráček u příležitosti konání klasického bowlingového turnaje jednotlivců, jehož štědrým patronem byl oslavenec a legenda opavského bowlingového sportu, pan Jiří Ryška.  Kvalifikací prošel nejlépe Lukáš Lamich, před Pavlem Hrabcem a Andrzejem Bednarzem. Úroveň byla vysoká i přes ... Více

Vloženo: 14. 06. 2022 11:26:15

Dalibor Polívka s Františkem Čermákem vítězí v červnovém Ferdinandu

Turnaje2022Praha / Střední ČechyFerdinand dvojiceČerven
V neděli 12. června 2022 jsme si v Benešově zahráli 6. turnaj Ferdinand dvojic. Celkem se turnaje zúčastnilo 13 párů. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk. V kvalifikaci se nejvíce dařilo Jardovi Butalovi s Frantou Spilkou, kteří zahráli průměr 207 bodů, ale bohužel v semifinále to už tak slavné nebylo. Do finále šli z prvního místa Jirkové Doležal s ... Více

Vloženo: 13. 06. 2022 21:13:52

Pavel Diviš vítězem 11. BBO NejKUFRY.cz devítky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínČerven
V úterý 7.6. se na Zličíně za účasti 33 hráčů odehrál 11. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Kvalifikaci vyhrál Pepa Colon (754) a jaká čtyřiadvacátá postupovala do semifinále po odstoupení Jirky Borovce a Míry Dutky Petra Maňásková (561). Semifinálovým sítem propadla polovina účastníků a na dvanáct lepších čekaly ... Více

Vloženo: 11. 06. 2022 7:03:18

Jaromír Makovec obhájil vítězství na Prosecké Desítce

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Červen
V neděli 5. června proběhl na herně Xbowlingu Prosek Duo v pořadí již šestý turnaj celoroční série Prosecké Xbowling Desítky. Jedná se o jediný místní turnaj kategorie B, navíc hraný americkým způsobem a tentokráte si cestu našlo 27 hráček a hráčů, což svědčí nejen o rekordní účasti, ale i tom, že ... Více

Vloženo: 09. 06. 2022 14:09:31

6. BBO klasický turnaj vyhrál borec Zdeněk Havlíček st.

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínČerven
Ve čtvrtek 2.6. se na Zličíně konal 6. BBO klasický turnaj. Hrálo se na dlouhém mazání a ze 27 startujících byl v kvalifikaci nejlepší Honza Kolář ml. Do semifinále postupovalo 16 hráčů a do následného finále 8 vítězů vyřazovacích zápasů. V turnaji zvítězil Zdeněk Havlíček st. před Honzou Kolářem st. a Michalem ... Více

Vloženo: 07. 06. 2022 9:35:01

Stanley Mareš a David Dvořáček ovládli dvojice

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceČerven
V červnu si na nedělní turnaj netradičních dvojic našlo cestu 16 dvojic a po odehrané kvalifikaci se čekalo, kdo na sebe narazí a dokonce i štěstí se usmálo na první nepostupující dvojici. Obsah měšce s částkou 1 600,- Kč získali právě první nepostupující Hedvika Kalvodová a Tomáš Pelc, kteří nakonec díky ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 21:38:12

V 2. BBO dvojicích vítězí Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st.

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandČerven
Ve středu 1.6. se v chomutovském Strikelandu konal na dlouhém mazání za účasti 36 hráčů 2. BBO turnaj dvojic. Kvalifikaci vyhráli Honza Čepelák s Filipem Demuthem (1395) a z dvanáctého místa postupovali do semifinále Ríša Enders s Mírou Hostem (1137). V turnaji zvítězili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st., druzí skončili Honza ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 19:36:23

Červnovou Devítku na Bíbí vyhrál Matyáš Čuřík

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourČerven
V neděli 5.6.2022 se na BB odehrál červnový turnaj Devítky tour a zúčastnilo se jej celkem 54 hráčů. Jsme moc rádi za takovou velkou účast a těšíme se i z nováčků. Na třetím místě se umístil Jaroslav Zapletal (1425), který se stal zároveň i nejlepším juniorem, stříbrnou příčku obsadil Martin Haxa (1445) a vítězem se stal se součtem ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 19:16:14

Vítězná premiéra Ondry Kotrly v Jadranské devítce

Turnaje2022MoravaBowling JadranJadranská devítkaČerven
Již šestý turnaj Jadranské devítky v tomto roce uspořádal Bowling Jadran Frýdek-Místek. Opět krásná účast 49 hráčů se sešla v neděli 5.6.2022 a byli jsme svědky jednoho velmi milého a zajímavého překvapení. Po delší době k nám zavítal „ztracený syn“ Ondra Kotrla (1552 b.) a jeho výlet na rodnou bowlingovou ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 15:35:02

Letošní druhé vítězství si připisuje Václav Rác

Turnaje2022Praha / Střední Čechy900Global seriesČerven
  Ve dnech 3. a 4. června proběhl v Praze na celém centru Best Bowling osmý turnaj 900Global series. - KVALIFIKACE se účastnilo celkem 65 hráčů a díky neúčasti Jaroslava Lorence a Lukáše Jelínka, kteří jsou na ME ve Finsku, mohli vyniknout jiní hráči. Nejlepším hráčem kvalifikace se stal Václav Rác s 1386 body, následován Petr Horáčkem ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 10:46:20 Aktualizováno: 10. 06. 2022 8:19:12

V hlavní roli tentokráte Švícko

Turnaje2022Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínČerven
Po měsíční pauze proběhl 1. června devátý turnaj ze série Devítkový měšec a turnaj měl obdobný scénář jako minule, pouze v roli hlavního hrdiny je někdo jiný. V KVALIFIKACI zahrál nejlépe Petr Veselý, který mimo výkonů 190, 255 i třístovkou a měl na svém kontě 745 bodů a průměr 248 si přenášel případně jako jednu ... Více

Vloženo: 06. 06. 2022 10:38:14

Dívčí válka v červnovém Senior Cupu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMČerven
V sobotu 4.6.2022 se v Xbowlingu ValMez uzavřel druhou rundou šestý turnaj celoroční série Senior Cup Tour ValMez. A hned z kraje si řekněme, že hodně důležitý turnaj, protože šlo o dvojnásobné body. Ještě na začátku týdne byla obsazovačka zcela naplněna 30 hráči, ale i tak je konečná účast 25 hráčů pěkná. Čtvrteční 1. runda byla zcela ... Více

Vloženo: 05. 06. 2022 9:01:14