Aktuálně

Na krátkém mazání byl opět nejlepší Ondra Heligr

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovČervenec
  V neděli 24.7. se v chomutovském Strikelandu konal 7. turnaj BBO tour. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk a z 27 zúčastněných postupovalo 20 do semifinále. Z prvního místa Ondra Heligr (905), z šestnáctého Jirka Stulík (690) a z Desperada Vlasta Talaš, Toník Nahodil, Míra Kučaba a Anička Breindlová. Po třech ... Více

Vloženo: 27. 07. 2022 7:29:06 Aktualizováno: 28. 07. 2022 7:23:30

Lukáš Obrusník zahrál nejlépe na Summer Cupu

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky5.report
  Další týden si na hernu Xbowling Žižkov i Xbowling Duo dorazili zahrát někteří noví hráči a počet prvních startů je již na čísle 70 a opět se navyšovala částka v měšci, který díky tomu obsahuje částku 7 900,- Kč. Volná místa jsou stále na obou hernách a průběžně se uvolňují anebo rozšiřují hrací rundy. ... Více

Vloženo: 25. 07. 2022 20:24:54 Aktualizováno: 28. 07. 2022 7:22:11

Irena Straková podruhé vítězí

Turnaje2022Praha / Střední ČechySprinter CupČervenec
Dne 20. srpna za účasti 48 hráčů se uskutečnil třetí turnaj z šestnáctého ročníku turnajové série Sprinter Cup 2021/2022. Po výkonech 184, 268, 199, 205 225 a díky nezapočítávané hře (148) podruhé v této sezóně vítězí Irena Straková. Měla na svém kontě celkem 888 bodů a druhá Ingrid Liebichová měla v ... Více

Vloženo: 23. 07. 2022 19:42:05 Aktualizováno: 25. 07. 2022 10:08:31

Jana Marešová po BBO klasickém vítězí i na BBO NejKUFRY.cz devítce

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínČervenec
V úterý 19.7. se na Zličíně odehrál 13. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Zúčastnilo se 29 hráčů a 16 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Ivan Kober (716) a z šestnáctého po odstoupení Jirky Borovce Zdeněk Hrobský (584). Po dvou semifinálových hrách si osm lepších zahrálo dvě hry finálové. ... Více

Vloženo: 23. 07. 2022 19:37:59

V 6. BBO dvojicích Strikeland vítězí Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st.

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandČervenec II
V pondělí 18.7. se v Chomutově odehrál 5. turnaj BBO dvojic Strikeland. Sešlo se 15 dvojic, kvalifikaci ovládli Zdenka a Vojta Pláničkovi, a z technických důvodů se nehrálo semifinále, ale rovnou finále, ve kterém 12 dvojic usilovalo o vítězství. V turnaji zvítězili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st., druzí byli Olda Pour s Kájou ... Více

Vloženo: 22. 07. 2022 21:08:13

5. ročník Pardubického Prasobraní zahájen

Turnaje2022Východní ČechyLetní prasobraníVýsledkyKvalifikace 1
Dne 10.7.2021 se v Pardubickém centru Bowlingzone odehrál 1. hrací den, již 5. ročníku, Pardubického turnaje „Letní Prasobraní“. Po celou dobu kvalifikací a finále, byl zvolen mazací model rekreačního typu o délce 41 stop s 23.3 ml. oleje - Mazací graf ZDE Již je zřejmé, že na tomto zvoleném mazacím modelu, bude k vidění ... Více

Vloženo: 22. 07. 2022 11:26:54

Letos potřetí patřila Strašnická Devítka Martinu Jindřichovi

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Červenec
19. července proběhla další ze série Strašnické Xbowling Devítky. Jak už to bývá, letní prázdniny se netýkají pouze školáků, ale i bowlingových nadšenců a tak těch, co zrovna útěk před sluníčkem neplánovali jinam, ale lehčím bowlingovým koulením, se sešla dvaadvacítka. Znamenalo to, že si všichni odehráli ... Více

Vloženo: 21. 07. 2022 20:47:08

Zelená síla ovládla druhé kolo LDL sk. B

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. B - Žižkov2.hrací den
Tentokráte to bylo ve skupině B velice napínavé, vzhledem k vyrovnaným výkonům obsazených týmů. Nejlépe dnes zaházeli a právoplatně vyhráli toto kolo Zelená Síla, kteří až na poslední zapas, kde prohráli s týmem Ježkovi voči, ani jednou nezaškobrtli a jsou dnes 1. Druhé místo si svým vyrovnaným výkonem zajistili ... Více

Vloženo: 21. 07. 2022 20:44:13

S-centrum Benešov a Sirotci na cestě do finálové skupiny

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaS-centrum BenešovSkupina B3.hrací den
Ve středu 20. července se v klimatizované herně S-centra Benešov odehrál 3. hrací den skupiny B Letní devítkové ligy. Nejlépe zahrálo domácí S-centrum a navyšuje své vedení ve skupině na 14 bodový rozdíl. Druhé místo patří Sirotkům a obě družstva, tak míří do finálové skupiny LDL Benešov. Třetí jsou chlapci z LZ ... Více

Vloženo: 21. 07. 2022 8:01:36

Republika se probrala a vítězí v 2. HD

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B2.hrací den
V Xbowlingu ValMez se ve středu 20.7.2022 odehrál druhý hrací den skupiny B prázdninové týmové soutěže, Letní Valašské Devítkové ligy. Již úvodní večer ukázal, že „Béčko“ bude zřejmě daleko vyrovnanější než „Áčko“ a v polovině základní části tomu tak i je. Bodový rozdíl ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 22:11:17

Bus Team uřídil vítězství ve 2. kole devítkové ligy

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. C - Žižkov2.hrací den
2. hrací den Letní Devítkové ligy sk. C se odehrál na herně Xbowling Žižkov, kde si vítězství přivlastnil Bus Team s 19 body. Celkově je však stále na 3. místě. Hned za nimi se ztrátou jednoho bodu jsou The Big Lebowski, kteří stále drží vedení v průběžném pořadí ligy. Na třetím místě se umístil tým JB Miramare 1807 se ziskem ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 22:09:13

V Tišnově má rozehranou LDL i skupina C

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina C1.hrací den
V úterý 19.7.2022 byl odehrán 1. HD Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2022 i ve skupině C. Vítězem večera se stal tým Bowling Darts Rubín 1, který získal 20 bodů. O druhé a třetí místo se dělí se ziskem 14 bodů Bowling Darts Rubin 3 a Létem prohřátí Homonauti. Nejlepším hráčem večera byl Mira Breburda s průměrem 222,00 ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 16:06:53

Prosecký Desítkový Happy End Vladimíra Baborovského

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Červenec
V neděli 17. července proběhla první z letněprázdninových Proseckých Desítek, turnaje, jenž je jediným místním zařazeným do B kategorie, nadto s prvky turnaje „áčkového“, jako je mazání drah před každou rundou i hraný americkým způsobem. Díky letnímu počasí a deklarované kolizi s několika jinými turnaji či ligami ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 16:04:22

BC Tigers jsou v Benešově suverénní, ale kdo bude druhý?

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaS-centrum BenešovSkupina A3.hrací den
V úterý 19. července se v herně benešovského S-centra odehrál 3. HD Letní devítkové ligy skupiny A. Na čele jsou v pohodě hrající BC Tigers, kteří byli dnes nejlepší a potvrdili své výsostní postavení ve skupině. Nejzajímavější je boj o druhé místo zaručující účast ve finálové skupině LDL ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 9:42:20

Na Proseku kraluje skupině Y Hvězdné trio

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. Y - Prosek2.hrací den
Na naší bowlingové herně Xbowling DUO Prosek se 18. Července 2022 odehrál druhý hrací den Letní Devítkové ligy skupiny Y. Na prvním místě se zaslouženě umístil tým HVĚZDNÉ TRIO s krásným výsledkem 22 bodů. Druhé místo si vybojoval tým BT NOTAXO K který posbíral 16 bodů. Na třetím místě o malinký kousek ... Více

Vloženo: 20. 07. 2022 9:40:05

Ikigai jsou na prvním místě skupiny C

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaPardubiceSkupina C1.hrací den
Třetí skupinou, která odehrála v Pardubicích v pondělí 18.7.2022 svůj první hrací den Letní devítkové ligy je skupina C. Tam si nejlépe stojí družstvo Ikigai,které má v tabulce 23 bodů. Na druhém místě je družstvo Krakonoš s 15 body a na třetím Rafani. Ti mají 14 bodů. Výsledky 1. HD ... Více

Vloženo: 19. 07. 2022 19:27:26

Bowlingzone vedou skupinu B

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaPardubiceSkupina B1.hrací den
Také skupina B se v Pardubicích odehrála v rámci Letní devítkové ligy v pondělí 18.7.2022. V této skupině je na prvním místě družstvo Bowlingzone. Na druhém místě je Antik Brokeš a na třetím Jak na to. Výsledky 1. HD ... Více

Vloženo: 19. 07. 2022 19:25:12

Dodo team začal zostra

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaPardubiceSkupina A1.hrací den
První hrací den Devítkové letní ligy v Pardubicích se odehrál v pondělí 18. července 2022. Byly rozehrány celkem 3 skupiny. Ve skupině A si nejlépe vede družstvo Dodo team, které začalo zostra. Po tomto hracím dni vede celou skupinu. Na druhém místě je družstvo Psycho a na třetím družstvo Hawai. Výsledky 1. HD ... Více

Vloženo: 19. 07. 2022 19:23:04

Jan Kaňka úřadoval na Summer Cupu

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky4.report
Cestu na hernu Xbowling Žižkov i Xbowling Duo si na první starty našlo již 59 hráčů a opět se přihazovalo do měšce, ve kterém se nachází 5 450,- Kč a vybraní hráči si již poněkolikáté zajištují opravnými starty své jméno do losování měšce. Volná místa jsou stále na obou hernách a tak neváhejte a přijďte ... Více

Vloženo: 19. 07. 2022 9:09:47 Aktualizováno: 22. 07. 2022 11:31:14

Petr Zach vyhrává v Benešově 2. Letní S-centrum cup

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cupČervenec II
V neděli 17. července se v S-centru Benešov odehrál 2. turnaj Letního S-centrum cupu. Turnaje se zúčastnilo celkem 21 hráčů, z nichž byla po kvalifikaci nejlepší jediná žena tohoto sportovního klání Marie Frýbortová. Hrálo se na středním mazání Main street 41 a do finále se probojovalo 18 hráčů. Z finále se omluvil Honza Strachota a tak byl ... Více

Vloženo: 18. 07. 2022 21:40:33