Aktuálně

Tomáš Gürtler vyhrál červnový Bowlingzone cup

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone CupČerven
Ve středu 29.6.2022 se v Pardubicích odehrál již šestý letošní  turnaj Bowlingzone cup 2022. Jako vždy všichni hráči odehráli 4 kvalifikační hry. Vzhledem k tomu, že kvalifikaci odehrálo 24 hráčů – do finále postoupila čtveřice hráčů. Byl to Jan Fidra , Linda Vondráčková, Tomáš  Gürtler a Pavel  Konečný. ... Více

Vloženo: 30. 06. 2022 13:07:25

Hvězdné trio ve skupině Y LDL Prosek neporaženo

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. Y - Prosek1.hrací den
V pondělí 27. června rozehrála po skupině Z svou pouť letošním parným létem alias Letní Devítkovou ligou Xbowlingů Žižkov & Prosek druhá ze Střížkovských, skupina Y. Nejlépe se s podmínkami popasovalo a předvedlo Hvězdné trio, zástupců rovinářské školy před každým kolem se zlepšujícími hochy techniky ... Více

Vloženo: 29. 06. 2022 21:42:43

BC Tigers a jihočech z Rumunska byli hlavními aktéry LDL v Benešově

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaS-centrum BenešovSkupina A1.hrací den
V úterý 28. června se v benešovském S-centru odehrál úvodní hrací den Letní devítkové ligy skupiny "A" Benešov. Favorit skupiny BC Tigers potvrdil svou kvalitu a tak vedou nad druhými Boulery o 4 body. Třetí jsou Mimoňové a čtvrtým do party je Bulldog Team. K vidění byli zajímavé zápasy a další hrací dny budou jistě ... Více

Vloženo: 29. 06. 2022 11:57:49

Závěrečný turnaj jednotlivců Frýdeckomístecké ligy

Turnaje2022MoravaBowling JadranFM ligaJaro 2022Jednotlivci
27.6.2022 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrálo finále jednotlivců jarní části FM ligy. Rozhodovalo se až v samotném závěru, o vítězi rozhodly pouhé tři kuželky. Začátek turnaje měl nejlepší Standa Vilášek, před posledním kolem se ale do průběžného vedení dostal díky náhozu 254 Martin Indra, který vedl o 28 kuželek ... Více

Vloženo: 29. 06. 2022 11:44:04

Jirka Klusáček se stal mistrem druhého ročníku Třinecké devítky

Turnaje2022MoravaTřinecTřinecká devítkaFinále
V neděli 26. června 2022 se na GaJa centru v Třinci odehrál poslední hrací den Třinecké devítky 2021/2022, a to den finálový, do kterého se probojovalo 24 hráčů z celoročního žebříčku. Z důvodu vysoké nemocnosti a dovolených se do finále dostalo i dost náhradníků. KVALIFIKACE Kvalifikace se hrála na čtyři samotné hry. Každému ... Více

Vloženo: 29. 06. 2022 11:29:26

Kamperetampere vítězem jarní sezóny, druzí jsou Permoníci a třetí Lampióni

Turnaje2022MoravaBowling JadranFM ligaJaro 2022Družstva
Vítězem jarní sezóny 2022 Frýdeckomístecké ligy se stal tým Kamperetampere, který získal 74 bodů. Družstvo nyní stabilně hrající ve složení Ivan Mácha, Mirek Novák a Martin Indra doplnil ve třech utkáních Karel Orság a na závěr si zahrál i Samuel Raev. Týmy na druhém a třetím místě ... Více

Vloženo: 28. 06. 2022 14:58:12

Otakar Frýbort vítězem červnové Bowling cz tour

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBowling cz tourČerven
V neděli 26. června se v S-centru Benešov odehrál 6. turnaj Bowling cz tour 2022. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 hráčů a hráček a viděli jsme i některé nové tváře. Kvalifikaci ovládl Tomáš Rathouský. Po semifinále už byl v čele Otakar Frýbort a ve finále svou formu na nelehkém krátkém mazání Boardwalk potvrdil a zvítězil. Druhé ... Více

Vloženo: 28. 06. 2022 14:30:32

Summer Cup se stejným partnerem jako minulý rok

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky1.report
  Na první hrací rundy, jak na hernu Xbowling Žižkov, tak i na hernu Xbowling Duo si našlo cestu aktuálně 23 hráčů. V měšci máme i po druhých startech částku 1 400,- Kč. Opět se do tohoto pohodového tréninkového turnaje zapojil partner Rodinný pivovar z Vrchlabí Krkonošský medvěd a pro nejlepší tak bude připravena tekutá cena na ... Více

Vloženo: 28. 06. 2022 14:07:39 Aktualizováno: 04. 07. 2022 7:23:35

Prosecká Letní Devítková liga skupinou Z odstartována

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling PrahaSk. Z - Prosek1.hrací den
  V neděli 26. června odstartovala na Xbowlingu Prosek Duo skupinou Z letošní odnož Letní devítkové ligy, když druhá polovina skupin má své teritorium na herně Žižkovské. V opravdu letním počasí dorazilo všech šest účastnivších se družstev a tak vše proběhlo, jak mělo. Nejlépe se s podmínkami popasovali i připravili ... Více

Vloženo: 27. 06. 2022 18:54:12 Aktualizováno: 20. 07. 2022 15:16:56

Veni, vidi, vici v podání Michala Cenka

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašská devítkaČerven
V Xbowlingu ValMez se v neděli 26.6.2022 odehrál již šestý turnaj celoroční série Valašské devítky s měšcem. I přes nečekaně brzy panující letní teploty, započaté dovolené či různé zdravotní peripetie hráčů se do turnaje zapojil pěkný počet 29 startujících, mezi kterými se objevili staronoví i zcela ... Více

Vloženo: 27. 06. 2022 18:32:27

Jaroslav Lorenc přijel ukázat medaili z ME a zvítězit...

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStorm Prague CupČerven
  Sedmým turnajem za účasti 69 hráčů, pokračovala turnajová série STORM Prague Cup 2021/2022, ve které se hraje v celoročním pořadí o prize money 40 000 Kč na prvních pěti místech. Dále se bojuje dle žebříčku na 6 až 12. místě o 10 bowlingových koulí a o 3 bowlingové koule speciálně soutěží junioři umístění za TOP 12. Naposledy se ... Více

Vloženo: 26. 06. 2022 22:47:16 Aktualizováno: 30. 06. 2022 13:06:50

Robert Rálek a Jiří Černý vítězí v červnových Novoborských dvojičkách

Turnaje2022Severní ČechyNový Bor06: Dvojice klasik
V sobotu 25.06.2022 se v Novém Boru odehrál v pořadí již šestý turnaj tentokrát byl na pořadu souboj dvojic. Zúčastnilo se 16 dvojic, které bojovaly až do poslední kuželky a ani teplé počasí je neodradilo od pěkných náhozů. Nejvyšší nához dne 222 patří dvojici Robert Rálek a Jiří Černý, kteří se s 1449 body stali vítězi ... Více

Vloženo: 26. 06. 2022 22:44:58

Michal Fiala vítězem 7. BBO klasického turnaje

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínČerven II
V úterý 21.6. se na Zličíně odehrál 7. BBO klasický turnaj. Z devatenácti účastníků šestnáct postupovalo do semifinále, z prvního místa Standa Nejezchleba a z šestnáctého po odstoupení pořadatelů Honza Mottl. Jedinou nedobrovolně nepostupující byla Hanka Šulcová, ale alespoň získala dvě ceny, pro první ... Více

Vloženo: 25. 06. 2022 9:58:58

Když se dva perou, Petr Vrba se jim směje

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Červen
Poslední červnové úterý proběhl již šestý turnaj letošní Strašnické Xbowling Devítky, čímž symbolicky uzavřel první polovinu sezóny. Ve více jak parném počasí dorazilo 28 hráček a hráčů, což přes několik (ne)omluvenek byla po delším čase nejhojnější účast. Znamenalo to, že nejen 24 ... Více

Vloženo: 24. 06. 2022 9:29:02

Vítěznou dvojicí na červnových párech se stali Jiřina Zapletalová a Stanislav Velek

Turnaje2022MoravaBowling BrnoSmíšené páry tourČerven
Ve středu 22.6.2022 se na drahách Bowlingu Brno dohrál v pořadí šestý Turnaj smíšených párů. Celkem se jej zúčastnilo 22 dvojic. Na třetím místě se umístili Lenka Zvěřinová a Jan Ježek (1392), druhou příčku obsadili Lenka a Tomáš Lacigovi (1428) a vítěznou dvojicí se stali Jiřina Zapletalová a Stanislav Velek (1459) Velká GRATULACE!! ... Více

Vloženo: 23. 06. 2022 18:04:00

Pardubické Prasobraní 2022

Turnaje2022Východní ČechyLetní prasobraníINFOPozvánka
Vážení přátelé. Chtěli bychom Vás tímto pozvat na již 5. ročník letního bowlingového turnaje, který se odehraje v centru BowlingZone Pardubice. Kvalifikace do turnaje začínají první rundou v neděli  10.7. od 10:00 a budou dále pobíhat cca 1-2x týdne po dobu letních prázdnin.  Termíny kvalifikačních rund jsou ... Více

Vloženo: 22. 06. 2022 10:17:38

Jadranské Mixy ovládli Karel a Jana Orságovi

Turnaje2022MoravaBowling JadranMix JadranČerven
V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v sobotu 18.6.2022 odehrál turnaj Jadranský Mix, kterého se nakonec zúčastnilo 9 smíšených párů. S přehledem zvítězili domácí Karel a Jana Orságovi (2294 b.), druhé místo putuje do Třince zásluhou mládežnické dvojice Dan Smilowski a Agáta Valíčková (2113 b.) a třetí místo ... Více

Vloženo: 21. 06. 2022 15:18:41

Krauskopf / Slach vyhrávají červnové DVOJICE POPO

Turnaje2022Jižní ČechyDvojice POPO HlubokáČerven
NUMISMATIKA TŘEBOŇ Ruda Pouzar vyhlásil na dnešní a červencový turnaj peněžitou prémii v celkové hodnotě 20.000,- Kč. První místo a každý 4.000,- Kč vyhráli Pepa Krauskopf a Zbyněk Slach, druhé místo a po 3.000,- Kč získali Radek Orálek a Ruda Pouzar. Místo třetí s prémií 2.000,- Kč si vyházeli Ota a Tomáš Kunců a po 1.000,- Kč za ... Více

Vloženo: 21. 06. 2022 10:08:34

Na 1. BBO dvojicích Zličín vítězí Michal Fiala s Michalem Včelišem

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínČerven
Ve čtvrtek 16.6. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic Zličín. Sešlo se 16 dvojic a po kvalifikaci 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Michal Fiala s Michalem Včelišem a z dvanáctého Jára a Petra Maňáskovi. Po třech semifinálových hrách postoupilo šest lepších do finále, kde je čekaly ... Více

Vloženo: 21. 06. 2022 10:00:19

Červnový Senior Open Division vyhrál Jiří Hindrák

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone SeniorČerven
Na mazání, které bude na ESBC v Berlíně, nepadala velká čísla a mnoho hráčů si na něm alespoň zpočátku vylámalo zuby a tak i pořadí po kvalifikaci na prvních místech bylo překvapivé. Kvalifikaci vyhrál Radek Barkman, který jako jediný měl čistý průměr přes 200 a hrál výborně. Na druhém místě skončil František ... Více

Vloženo: 17. 06. 2022 18:06:21