Aktuálně

Xbowling Tišnov nejlepší v 3. Valašském půlmaratonu

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašský půlmaratonZáří
Na výbornou dopadl poslední turnaj letní sezóny Xbowlingu ValMez, již 3. Valašský půlmaraton. Obdobně jako v našem sesterském centru v Tišnově i tato bowlingová akce si pevně vydobiya své místo v turnajovém kalendáři našeho centra. Vždy před zahájením nové ABL sezóny si tak devět tříčlenných ... Více

Vloženo: 04. 09. 2017 15:12:08

Finálová třístovka pomohla k těsnému vítězství

Turnaje2017Praha / Střední ČechyEBONITE tour8.turnaj
Ve dnech 31.8. až 2.9. se na centru Best Bowling odehrál osmý turnaj, ze série EBONITE tour 2017. Hrálo se na středním mazacím modelu a na „áčkový“ turnaj si našlo cestu 72 hráčů. KVALIFIKACE: o postupy z kvalifikace a ceny pro nejlepší ve svých kategoriích bojovalo 45 hráčů v kategorii s výkonností do 190 a 18 hráčů v kategorii do 165. O ... Více

Vloženo: 03. 09. 2017 14:19:21 Aktualizováno: 07. 09. 2017 17:16:02

Dámská jízda na Chodově

Turnaje2017Praha / Střední ČechyChodovská devítka8.turnaj
Na konci prázdnin v neděli 28. srpna se hrál v pořadí osmý turnaj série Chodovské devítky. Zřejmě díky krásnému počasí dorazilo pouze 14 bowlerů a tak všichni po kvalifikaci postoupili do semifinále a protože Standa z turnaje odstoupil, po semifinále se loučil s turnajem pouze překvapivě Kuba Šarišský, kterému to dnes moc nesedlo. ... Více

Vloženo: 01. 09. 2017 14:13:58 Aktualizováno: 01. 09. 2017 14:18:05

Krucký vyhrál turnaj, Suchánek trefil měšec

Turnaje2017Praha / Střední ČechyPlzeňská devítka na Kladně8.turnaj
Ve středu 30.8.2017 se odehrál na Kladně sedmý turnaj Plzeňská devítka na V-bowlingu. Po odehrané kvalifikaci se nejprve losovaly poukazy na občerstvení, které vyhráli Mára, Vlčková, Krucký a poté se trefoval měšec. Střelců bylo 32 a po dvou měsících se opět povedla trefa do černého. Tentokráte na zásah stačilo 151, „správný“ ... Více

Vloženo: 01. 09. 2017 8:45:34

Notaxo zaútočilo na závěr ve skupině C

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXbowling ŽižkovSkupina C4.hrací den
Posledním hracím dnem skupiny C Devítkové letní ligy pokračovaly vzájemné zápasy družstev a perfektním finišem si pro vítězství ve skupině došli s průměrem 659,71 Notaxo s 96,5 body a pokořili do té doby vedoucí Pražské šunky. Nakonec tedy se druhým místem zajišťujícím postup se museli ... Více

Vloženo: 31. 08. 2017 15:33:58

Big Lebowski s přehledem míří do Finálové A skupiny

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXbowling ŽižkovSkupina B4.hrací den
Poslední srpnové úterý bylo současně i derniérou základních kol v Letní devítkové lize Xbowlingu Žižkov pro skupinu B. Navzdory prořídlému startovnímu poli, kdy od druhého hracího dne odhlášený RolleX tentokrát doplnili i absentující Piráti z Hostíku, od úvodních hodů nenechali nikoho o ... Více

Vloženo: 31. 08. 2017 15:31:12

Pepa Bočan si upevnil pozici v celoročním žebříčku

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO klasikBBO srpnový
Ve středu se na Zličíně za účasti 29 hráčů konal již osmý turnaj letošní série BBO klasických turnajů, tentokrát na krátkém mazání Boardwalk. V kvalifikaci nejlépe zahrál Honza Kolář st. (887) a jako poslední do vyřazovacích zápasů postupoval po odstoupení Petra Roubalíka, Martina Kostky a Jirky Borovce Michal Fiala (678). Až na ... Více

Vloženo: 31. 08. 2017 12:32:56 Aktualizováno: 01. 09. 2017 11:41:48

Ligu mistrů v Praze si zahrají Tweeners a StaToVar

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezFinále A
Ve středu 30.8.2017 proběhl v Xbowlingu ValMez. druhý finálový večer Letní Valašské Devítkové ligy. Tentokráte se v něm utkaly nejúspěšnější týmy ze základních skupin ve FINÁLE A. A byl to večer jaksepatří, zajímavý, plný atraktivních soubojů a napínavý až do samého konce. Trochu se nám ale ... Více

Vloženo: 31. 08. 2017 12:30:09

Ivan Lank st. vyhrál srpnový Bowlingzone cup 2017

Turnaje2017Východní ČechyBowlingzone cup8.turnaj
Ve středu 30.srpna 2017 se odehrál další díl ze seriálu bowlingových turnajů Bowlingzone cup 2017. I přes krásné počasí si do Pardubické herny našlo cestu 20 hráčů. Jako vždy, nejlepší hráči s každé rundy postoupili přímo do finále. Z první to byla Linda Vondráčková a ze druhé Josef Bešík. Ostatní ... Více

Vloženo: 31. 08. 2017 12:26:33 Aktualizováno: 31. 08. 2017 14:41:59

Pivoni a Hangár Team ovládli Finále B LVDL

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezFinále B
V úterý 29.8.2017 viděl Xbowling ValMez výborné zápasy při Finále B Letní Valašské Devítkové ligy. Bohužel mělo toto finále jednu velkou kaňku a to v neúčasti týmu Přespolní. Nicméně zbylých pět mančaftů si to mezi sebou rozdalo tak, jak se patři na letní bowlingové finále. O konečném pořadí Finále B nakonec ... Více

Vloženo: 30. 08. 2017 14:10:58 Aktualizováno: 30. 08. 2017 14:15:00

Padám Padám vyhráli LDL skupinu E

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXb. Žižkov & StrašniceSkupina E4.hrací den
V pondělí se na Xbowlingu Strašnice odehrál další z posledních hracích dní Devítkové letní ligy a tentokrát to byl poslední den skupiny E.I když se jedna dráha rozhodla si vzít den dovolené tak se turnaj odehrál v rychlém tempu a končilo se přibližně stejně, jak bylo původně plánováno. Celkovou tabulku ovládl ... Více

Vloženo: 30. 08. 2017 14:07:39

Family Fitness a Devět dole postupují do Finále A

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXb. Žižkov & StrašniceSkupina D4.hrací den
V neděli se na Strašnickém Xbowlingu odehrál poslední hrací den Devítkové ligy družstev skupiny D. V celkové tabulce bylo už prakticky o všem rozhodnuto a žádné překvapení se tedy ani neočekávalo.  Skupinu zaslouženě vyhrál tým Family Fitness , který prohrál za celou dobu jediný zápas a se ziskem 109 bodů a průměrem 698,58 jsou ... Více

Vloženo: 30. 08. 2017 14:03:40

Xbowling Team Žižkov vítězí ve skupině A

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaXbowling ŽižkovSkupina A4.hrací den
Poslední a rozhodující hrací den skupiny A Devítkové letní ligy si dorazila družstva vyřídit vzájemné souboje z minulého hracího dne a rozhodovalo se o celkovém pořadí a také o postupujících do finálové skupiny A a B. První místo si zaslouženě vybojovali způsobem start – cíl ... Více

Vloženo: 30. 08. 2017 13:59:30

Oto Szakos po vítězstvích v červencové BBO tour a srpnových BBO dvojicích boduje i nyní

Turnaje2017Severní ČechyBBO devítka Strikeland02 - Srpen
V neděli se v Chomutově za účasti 45 hráčů odehrál druhý turnaj BBO devítky Strikeland. V kvalifikaci byl nepřekonatelný Jirka Forman (1036) a na postup do semifinále bylo potřeba zahrát na čtyři hry rovných 800 kuželek. Poslední šancí bylo Desperado, ve kterém byli úspěšní Michal Chrdle, Jára Vokurka, Petr Hasoň a Hanka Novotná. Po třech ... Více

Vloženo: 28. 08. 2017 20:32:28

Roman Venclíček a Mirek Nýč vítězi na dvojicích

Turnaje2017Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceSrpen
Měsíční přestávku ve vítězném tažení si udělali na odpočinkovém nedělním turnaji Mirek Nýč a Roman Venclíček, kteří získali vítězství mezi 11 dvojicemi. Tím je tedy prozrazeno, že se pouze čekalo, kdo bude na prvním místě a půjde jednoduše do finále, nejlépe nakonec ... Více

Vloženo: 28. 08. 2017 20:29:31

Tomáš Helešic vybojoval svou první Valašskou devítkovou Skleněnku

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašská devítkaSrpen
V neděli 27.8.2017 byla v herně Xbowlingu Valmez na programu srpnová Valašská devítka. Účast byla tentokráte nižší, ale i tak si souboj o populární skleněnou kuželku mezi sebou rozdalo 24 hráčů. Předehrávka ve čtvrtek se nekonala a vše podstatné se tedy vyřešilo v neděli odpoledne a podvečer. Souboje byly zajímavé a ... Více

Vloženo: 28. 08. 2017 14:39:38

Na Mantě kralovala opět Jana Schönová

Turnaje2017Praha / Střední ČechyManta PFEFFER devítka8.turnaj
Ve čtvrtek 24.8.2017 se odehrál na Mantě za účasti 32 hráčů již osmý turnaj Manta PFEFFER devítka. Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve losovaly tradičně tréninkové hodiny mezi nepostupujícími, poté účastnické ceny a šlo se na vyřazovací play-off semifinále. Playoffko řádně zamíchalo ambicemi a pořadím účastníků a skladbou ... Více

Vloženo: 26. 08. 2017 1:34:46

Nejlepšími hráči 3. turnaje byli Martin Váňa, Michal Chrdle a Aťo Balog

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínSrpen II.
Ve středu se na Zličíně konal 3. turnaj BBO devítky Zličín, kterého se účastnilo 43 hráčů. V kvalifikaci byl nejlepší děčínský Martin Křížek (753) a jako poslední postupovala do semifinále po odstoupení Honzy Koláře st. a Luboše Slezáka Katka Fojtů (556). Tam pak bylo pro následný postup do finále potřeba na dvě hry zahrát 431 ... Více

Vloženo: 24. 08. 2017 18:44:37

Loňský vicemistr Black Riders úřadoval

Turnaje2017Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaBest Bowling Zličín4.kolo
Na Zličíně se odehrálo poslední kolo druhého ročníku LDL, mocný finiš loňského šampiona samotné Devítkové LM rozhodl o letošním vítězi. Před posledním hracím dnem vedla tabulku suverénně Hungaria s osmibodovým náskokem a nikdo nepochyboval, že by ji mohl někdo sesadit z trůnu. Jenže ouha, Hungaria se musela obejít bez svého ... Více

Vloženo: 24. 08. 2017 13:49:23

Jiří Kotjužanský si odnáší skleněnou kuželku

Turnaje2017Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Srpen
V úterý 22.8. se odehrál další turnaj Strašnické Devítky a i přes to že je konec prázdnin tak se turnaje účastnilo 39 hráčů. V kvalifikačních bojích nejlépe zahrál Václav Zmatlík s výkonem 1028,díky tomuto výkonu měl jasnou účast ve finále a jako první si volil dráhu. V semifinále ... Více

Vloženo: 24. 08. 2017 7:39:25