Aktuálně

V druhém turnaji opět vítězí Olda Pour s Kájou Růžičkou

Turnaje2017Severní ČechyBBO chomutov. dvojiceÚnor
Na letošní druhý turnaj  BBO chomutovských dvojic do Strikelandu zavítalo 13 dvojic, takže jen jedna nepostupovala do semifinále. A byli to Michal Chrdle s manželkou Renatou, útěchou jim byla dvojnásobná cena – cena útěchy a cena pro prvního nepostupujícího. V kvalifikaci byli nejlepší Olda Pour s Kájou Růžičkou (1216), navíc byli oceněni za ... Více

Vloženo: 16. 02. 2017 21:50:04

Gábi si na Sprinterovi načasoval formu nejlépe.

Turnaje2017Praha / Střední ČechySprinter 900Global2.turnaj
Ve středu 15. února se hrálo druhé finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v lednu a účastnilo se jí 53 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Beštová, Kolář st., Čermák a posledním z kvalifikace byl Zdeněk Sáček s průměrem 167,75. Favorité z kvalifikace se ve finále tentokráte neztratili a zůstali ... Více

Vloženo: 16. 02. 2017 11:39:19 Aktualizováno: 20. 02. 2017 0:26:24

Vítězství a 300 ve Ferdinand devítce pro Vojtu Sádlíka st.!

Turnaje2017Praha / Střední ČechyFerdinand devítka2.turnaj
V neděli 12.února 2017 se odehrál 2.turnaj Ferdinand devítkové série. Zahrát si přijelo 30 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší trošku překvapivě Michal Janata. V semifinále hrál prim Tomáš Rathouský a finále vyšlo nejlépe Vojtěchu Sádlíkovi st., který si v první finálové hře ... Více

Vloženo: 15. 02. 2017 8:33:32

V Xbowling Masters opět kralovaly ženy

Turnaje2017Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9MASTERS
Tak jsme se konečně dočkali. Tuto neděli se odehrál Xbowling Masters, který byl v podstatě vyvrcholením Xbowlingovských devítek a to na obou hernách- na Žižkově i ve Strašnicích. A jak tomu je poslední dva měsíce zvykem, ani tohle Masters není výjimkou a opět zvítězila žena… Ze všech devítkových turnajů, které se odehrály na ... Více

Vloženo: 14. 02. 2017 9:32:07

Únorový Senior Cup Tour Tišnov vyhrál Karel Bajer

Turnaje2017MoravaXbowling TišnovSenior Cup Tour TIš.Únor
Po měsíci se nám centrum Xbowling Tišnov stalo opět místem, kde své síly měli možnost poměřit hráči s věkem nad 50 let. V neděli 12. února se u nás konal další turnaj ze série Senior Cup Tour, ale již nového ročníku 2017. Tentokrát se na rozběh postavilo 17 hráčů, a tak o postup z kvalifikace byly těžké boje. Po ... Více

Vloženo: 14. 02. 2017 9:27:51

Kája Růžička nejlepším hráčem 10. BBO Kompek tour v Kladně

Turnaje2017Turnaje ČR & SRBBO KOMPEK tourUnor - KladnoVýsledky a komentář
Desátý turnaj BBO Kompek tour, tentokrát na V bowlingu v Kladně, navštívilo 64 hráčů. V kvalifikaci zvítězil Michal Janovský (911) a postoupil tak přímo do finále. Jako poslední si účast v semifinále vybojoval Vláďa Horňák (770), ostatní měli šanci v desperadu. Z něj postoupili Abdul Kassas, Michal Svoboda, Jirka Květoň a Kája Růžička. ... Více

Vloženo: 13. 02. 2017 9:38:38 Aktualizováno: 16. 02. 2017 11:03:32

3TÝM vítězí v 2. Valašském půlmaratonu!

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašský půlmaratonÚnor
Pěkně zostra proběhla generálka na jarní bowlingovou sezonu roku 2017 v Xbowlingu ValMez. V sobotu 11.2.2017 se uskutečnil v naší bowlingové aréně 2. Valašský půlmaraton za účasti devíti tříčlenných družstev. Jako vždy se při těchto akcích jedná především o skvělou zábavu spojenou s kvalitním bowlingem. Snad se ... Více

Vloženo: 12. 02. 2017 17:26:42

V druhém BBO turnaji dvojic vítězí Jára s Michalem

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínÚnor
Únorový turnaj navštívilo 46 hráčů, v kvalifikaci byli nejlepší Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1274) a na postup bylo potřeba 1120 kuželek, které měli na kontě Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem. V turnaji zvítězili Jára Větrovský s Michalem Janovským (891), navíc si odnesli cenu za nejvyšší nához (257). Druhé místo ... Více

Vloženo: 10. 02. 2017 7:58:56

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, leden 2017

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku a Turnajového hráče měsíce za měsíc leden 2017. Od začátku roku je na našem webu zprovozněno i zobrazení průběžného celoročního pořadí FIRO-tour žebříčku ve všech sledovaných kategoriích, které rozhodne o tom, kteří hráči se kvalifikují do finálového Masters o titul krále a ... Více

Vloženo: 07. 02. 2017 16:47:10 Aktualizováno: 13. 02. 2017 9:36:59

Saša prvním vítězem v roce 2017

Turnaje2017Praha / Střední ČechyChodovská devítka1.turnaj
V neděli 5.2. začal další ročník Chodovské devítky. Sešlo se plných 21 účastníků. V kvalifikaci padl nejvyšší nához a to rovných 300 a dosáhl jej vítěz loňského ročníku Josef Colon a tím získal i prémiovou cenu HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal. Josef vyhrál i ... Více

Vloženo: 07. 02. 2017 9:00:45

Únorová devítka na Hluboké

Turnaje2017Jižní ČechyHluboká cup2.turnaj
Nedělní sluneční den v Hluboké nad Vltavou se sešlo 24 hráčů na devítkový turnaj. V kvalifikaci se dařilo nejlépe Evičce Bíců přede mnou a třetím Rudou Pouzarů, ve finále Evička hrála i nadále skvěle. Já jsem opět dělal krávovinky a bavil diváky než hrál dobrý bowling a dal jsem jen jednu slušnou hru :-))) Kelt, jak jinak do toho šlapal ... Více

Vloženo: 07. 02. 2017 8:54:06

Toník Nahodil začal novou sezónu vítězně

Turnaje2017Severní ČechyStrikeland Junior Cup1.turnaj
V neděli 29.1.2017 se ve Strikelandu v Chomutově odehrál 1. turnaj do série Strikeland Junior Cup 2017. Sešlo se 22 juniorů. V kategorii A se sešlo pouze 5 bojovníků a to lze přičíst především tomu, že řada hráčů přeskočila do vyšší kategorie. Z vítězství se radoval Tadeáš Rak, ale druhý v pořadí, Tomáš Magna, mu hodně šlapal na paty. ... Více

Vloženo: 07. 02. 2017 8:51:19

Zlaté medaile ve Valašských dvojicích vybojovali D. a J. Klusáčkovi

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceÚnor
V neděli  5.2.2017 se v naší herně  Xbowlingu ValMez  uskutečnily již podruhé v tomto roce Valašské dvojice. Pro velký zájem jsme na tento turnaj rozšířili obsazovačku z 12 na 18 dvojic a zároveň upravili herní systém tak, abychom celý turnaj zvládli v co nejkratším čase tak, jak jste byli zvyklí při 12 ... Více

Vloženo: 06. 02. 2017 10:02:50

Dva hráči ze Slovenska na bedně.

Turnaje2017Praha / Střední ČechyULICE2.turnaj
ULICE V-group má za sebou odehraný druhý turnaj ze série. Poměrně jednoduchou kvalifikací prošla drtivá většina hráčů, ale právě poziční body za umístění v této části turnaje, rozhodovaly v konečném umístění. Stylem start – cíl odehrál únorový turnaj Ivan Kober, který zvítězil nejprve ... Více

Vloženo: 03. 02. 2017 10:04:23 Aktualizováno: 04. 02. 2017 11:34:23

Tomáš Plechata vítězí na 2. turnaji EBONITE

Turnaje2017Praha / Střední ČechyEBONITE tour2.turnaj
Ve dnech 2. až 4. února proběhl na centru Best Bowling druhý turnaj z letošní série EBONITE 2017. Hrálo se na krátkém mazání, nepadala příliš velká čísla, přesto byla dosažena a to dokonce 3x, Perfect game. O postup z kvalifikace s vidinou bojovat o umístění na bedně se snažili nejen ti nejlepší, ale bojovalo se i o vítěze v dalších ... Více

Vloženo: 03. 02. 2017 9:33:54 Aktualizováno: 09. 02. 2017 12:40:11

Jára Větrovský vítězem osmé BBO 9 Bohemia Regent

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO 9 Bohemia RegentÚnor
Únorový turnaj BBO 9 Bohemia Regent navštívilo 47 hráčů a přestože se hrálo na housu, jedinou třístovku hodil David Ruml. Pokusů o ni ale bylo několik, např. Jára Větrovský dal dvakrát 298. V kvalifikaci zářil Tonda Plechatý (781) a jako poslední postupovala po odstoupení Standy Engelmana Eva Rechtoriková (587). V semifinále pak bylo potřeba dosáhnout ... Více

Vloženo: 03. 02. 2017 7:02:55 Aktualizováno: 03. 02. 2017 7:11:24

Strašnickou devítku ovládla již podruhé žena

Turnaje2017Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Leden
V úterý 31.1. se na Strašnickém Xbowlingu odehrála první letošní devítka. Vítězem kvalifikace se stal Janiga Oldřich, který se jako jediný doslal součtem čtyř her přes tisíc a to konkrétně na 1001bodů a tak postupoval přímo do finále. Spolu sním si přímou účast ve finále vybojovali hráči Colon Josef, Švec ... Více

Vloženo: 03. 02. 2017 6:58:25

Premiérové vítězství Jaroslava Slípky v benešovském Scentru

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBowling.CZ tour1.turnaj
V neděli 29.ledna se v benešovském Scentru odehrál úvodní turnaj Bowling cz tour 2017, jehož hlavním partnerem je i pro tento ročník firma Bowlincz cz společnost s r.o., výhradní dodavatel bowlingové technologie Brunswick. Do Benešova si přijelo zahrát celkem 32 hráčů a hráček. Byli mezi nimi i hráči, kteří přijeli na Tour po delší pauze nebo ... Více

Vloženo: 01. 02. 2017 16:41:45

Hon na Tondu Váňu byl opět neúspěšný

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašská devítkaLeden
Ve výborné atmosféře a za hojné účasti 33 hráčů se nám v neděli 29.1.2017 rozběhl v Xbowlingu ValMez nový ročník Valašské devítky s měšcem. Opět jsme přivítali nové tváře, jak z řad domácích hráčů, tak našich přátel z Frýdku-Místku. Je vidět, že Xbowling ... Více

Vloženo: 30. 01. 2017 13:59:30

Sváťa Závladská vyhrála Opel BC

Turnaje2016Severní ČechyOpel BC ročník 2016/20175.turnaj série
V pátek  27.1.2017 odstartoval pátý turnaj série ústeckého Opel Bowling Cupu 2016/2017 s názvem „Opel Bowling Cup – Memoriál Anny Novákové“, kde také hrajeme (mimo jiné) o náhodně vylosovaného výherce nového osobního automobilu Opel Corsa. Oficiální webové stránky, odkaz zde: http://opelbowlingcup9.webnode.cz/. ... Více

Vloženo: 30. 01. 2017 8:17:02 Aktualizováno: 02. 02. 2017 22:56:51