Aktuálně

V 2. HD MBL se odpoutala vedoucí dvojice

Turnaje2021MoravaMoravská Bowl. Liga2.hrací den
V centru Xbowling ValMez se v sobotu 6.11.2021 odehrál druhý hrací den Moravské Bowlingové Ligy. Hned na úvod musíme pochválit všechny týmy, které dorazily vzorně s lehkým časovým předstihem, takže jsme již v 9:55 mohli zapnout trénink. Pro většinu brněnských hráčů to byla bowlingová premiéra v našem centru a podle ... Více

Vloženo: 06. 11. 2021 21:01:26

Premiérové vítězství Krystyny Janočkové

Turnaje2021Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínListopad
  V pražském Best Bowling centru proběhl 3. listopadu druhý turnaj Zličínský měšec. Turnaje se účastnilo 24 hráčů a v kvalifikaci se bojovalo se o 16 postupových míst. V KVALIFIKACI zahrál nejlépe Jakub Šarišský a součet 692 ozdobil devítkovou třístovkou. Hrálo se nejen o postupy do semifinále ale i o bonusovou průměrovou hru pro ... Více

Vloženo: 05. 11. 2021 17:56:00 Aktualizováno: 05. 11. 2021 18:10:21

900Global series - 2. hrací den, průběžné výsledky a komentář

Turnaje2021Praha / Střední Čechy900Global seriesListopadPředehrávka
  Dne 4.11.2021 začala v Praze nová turnajová série 900Global. Sice nový název, ale je to tradiční „áčkový“ turnaj centra Bowling Zličín, který se hrál, dříve pod názvem Ebonite tour. V hracím systému oproti předešlým ročníkům nedochází k žádným změnám, propozice naleznete >> ZDE. 2. ... Více

Vloženo: 05. 11. 2021 0:39:26 Aktualizováno: 07. 11. 2021 8:55:22

Druhý letošní start a druhé vítězství Jirky Křížana

Turnaje2021MoravaXbowling ValMezValašská devítkaŘíjen
  Poslední neděle v měsíci patří v centru Xbowling ValMez pravidelně turnaji Valašská devítka s měšcem. Tentokrát nám to krásně vyšlo na úplně poslední den a to 31. října 2021. Po různých přihlášeních a odhlášeních se nám nakonec počet startujících ustálil na čísle 25. Tak si pojďme ... Více

Vloženo: 04. 11. 2021 17:16:18 Aktualizováno: 04. 11. 2021 17:29:19

Dušan Kovařík si odnesl do sbírky další kuželku

Turnaje2021Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Listopad
  Turnaj Žižkovskou Xbowling Devítku si tentokrát přišlo zahrát 35 hráčů a čekalo se, kde bude hranice postupu do semifinále. Nakonec si první nepostupové místo získala Magda Kohoutková, která si původně přišla jen zatrénovat a nakonec si pouze zahrála kvalifikaci a dál nepostupovala. Přímo do finále si postupoval již tradičně ... Více

Vloženo: 03. 11. 2021 21:24:38 Aktualizováno: 03. 11. 2021 21:28:52

Na stupních nejvyšších J. Forman, R. Fisek a Z. Havlíček st.

Turnaje2021Severní ČechyBBO tour ChomutovŘíjen II
V neděli 31.10. se ve Strikelandu za účasti 33 hráčů konal 11. turnaj BBO tour Chomutov a hrálo se na dlouhém modelu Challenge Route 66. Kvalifikaci vyhrála Dáša Stulíková (850) a s 23 dalšími postoupila do semifinále, ze kterého následně 12 lepších pokračovalo do finále. V turnaji zvítězil Jirka Forman (653), druhý byl Roman Fisek (650) a ... Více

Vloženo: 03. 11. 2021 14:39:38 Aktualizováno: 05. 11. 2021 1:03:33

Zamíchá říjnový vítěz Bowling cz tour kartami?

Turnaje2021Praha / Střední ČechyBowling CZ.tourŘíjen II
V poslední říjnový den se v benešovském S-centru odehrál předposlední díl bowlingové série Bowling cz tour 2020/21. Za účasti 23 hráčů a hráček byl v kvalifikaci nejlepší Milan Barnet, který předvedl i nejlepší turnajový nához, 267 bodů. Po semifinále byl na 1. místě Ondřej Surán, který dorazil na poslední rundu ... Více

Vloženo: 02. 11. 2021 22:22:22

Reprezentace se předvedla

Turnaje2021Východní ČechyBowlingzone CupŘíjen
Poslední středa v měsíci říjnu byla v Pardubicích zarezervována pro turnaj Bowlingzone cup 2021. Do herny si našlo cestu 30 hráčů. Kvalifikace se hrála jako vždy na součet 4 her. Hráči, kteří skončili na 3 – 24 místě postupovali do semifinále. K nim se přidala také dvojice, která si musela postup vydřít v desperádu. Z každé rundy ... Více

Vloženo: 01. 11. 2021 22:15:21

Jaroslav a Jaromír Větrovští vítězí na 3. BBO dvojicích Zličín

Turnaje2021Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínŘíjen
V úterý 26.10 se na Zličíně za účasti 42 hráčů konal 3. turnaj BBO dvojic. Po dlouhé době nás navštívili Jára a Jaromír Větrovští a dali o sobě náležitě vědět. Nejprve vyhráli kvalifikaci (1202), v semifinále byli třetí, ve finále zase nejlepší a se skóre 786 v turnaji zvítězili. Druzí skončili Irena ... Více

Vloženo: 01. 11. 2021 22:09:12

IX. ročník vyhrává S-centrum Benešov

Turnaje2021Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaFináleRekapitulace
  Jubilejní IX. ročník a Finále Letní devítkové ligy 2021 bylo nejkvalitnější ze všech odehraných v dosavadní historii. K tradičním baštám LDL v centrech Xbowling Žižkov, Xbowling Strašnice, Xbowling Valašské Meziříčí, Xbowling Tišnov, Best Bowling Zličín se letos nově zapojila bowlingová ... Více

Vloženo: 01. 11. 2021 14:16:13 Aktualizováno: 05. 11. 2021 1:01:23

Mimořádná opatření platná od 1.11.2021

Vážení přátelé. V návaznosti na nařízení Ministerstva zdravotnictví pokračují turnaje a i ABL za těchto podmínek: - všichni účastníci turnaje či HD ABL musí mít PCR test (max. 72 hod. před) nebo antigenní test (max. 24 hod. před) - nebo být naočkovaní (14 dní od 1. dávky) - případně mít v posledních 180 dnech ... Více

Vloženo: 01. 11. 2021 14:14:19 Aktualizováno: 05. 11. 2021 1:00:14

Říjnový turnaj párů ovládli Nathálie Bojdová a Ondřej Kotrla

Turnaje2021MoravaBowling BrnoSmíšené dvojiceŘíjen
Ve středu 27.10.2021 se na herně Bébéčka odehrál předposlední turnaj tohoto roku ze série „Smíšených párů“ a tudíž i předposlední turnaj malé podzimní tour. Tentokrát se turnaje zúčastnilo 20 dvojic. Mazání bylo Chichen Itza. Do cen jsme tentokrát upekli sladké buchtičky, koláčky a šátečky a k tomu pro pány ... Více

Vloženo: 28. 10. 2021 10:17:06

Vydařený den Pepy Colona, byl na bedně, a navíc dostal krásný dárek

Turnaje2021Praha / Střední ČechyBBO nejKUFRY devítkaŘíjen
Ve čtvrtek 21.10. se na Zličíně konal 2. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Přišlo 25 hráčů, z nichž po kvalifikaci 16 postupovalo do semifinále, z prvního místa Pepa Colon (791) a z šestnáctého Jára Včeliš (591). Do finále postupovalo 8 hráčů, z nichž nakonec byli nejlepšími Albert Jarovský (477), Pepa Colon (464) a Bob Ondráček (443). ... Více

Vloženo: 25. 10. 2021 21:44:37

Ondra Kvasnička vítězí na říjnovém turnaji Sprinter

Turnaje2021Praha / Střední ČechySprinter CupŘíjen
Áčkový turnaj Sprinter se hrál tentokráte na dlouhém mazacím modelu dne 20. října 2021 za účasti 43 hráčů. Největší zastoupení měla výkonnostní kategorie P165 (25 hráčů), z kategorie P195 bylo 16 hráčů a z té elitní, s průměry nad 195 hráli dva zástupci. Pátý turnaj přinesl opět nové jméno ... Více

Vloženo: 22. 10. 2021 11:39:27

Olda Pour vítězem 11. BBO devítky Strikeland

Turnaje2021Severní ČechyBBO devítka StrikelandŘíjen
V neděli 17. 10. se v Chomutově za účasti 45 hráčů konal 11. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Toník Nahodil (1081), dvacátým postupujícím do semifinále byl Vlasta Talaš (803) a v Desperadu si postup vybojovali Jára Vokurka, Lukáš Petrák, Míra Kučaba a Ondra Heligr. Následné tři semifinálové hry vyřadily polovinu ... Více

Vloženo: 21. 10. 2021 9:13:48

Premiérové vítězství Miroslava Krcha v Benešově

Turnaje2021Praha / Střední ČechyFerdinand devítkaŘíjen
V neděli 17. října se v benešovském S-centru odehrál předposlední díl Ferdinand devítkové série 2020/21. Nejlepším v kvalifikaci byl při účasti 22 hráčů a hráček, Vladimír Volčko. Před finále byl v pozici lídra Miroslav Krch, který v semifinále hodil i devítkovou perfect game 300. Ve finále skončil na třetím místě ... Více

Vloženo: 18. 10. 2021 15:31:40

První Perfect Game na Hluboké

Turnaje2021Jižní ČechySuperLevnaPC CupŘíjen
  Přátelé, kamarádi už jsem ani nedoufal, že se mi to povede, ale dostal jsem šanci a klaplo to. Moje první čisté tříkilo, byť se hrála devítka, byla důstojně oslaveno a zapito lahvinkou Don Papy. Celý turnaj vyhrál mlaďas Tomáš Vacek o pouhých 10,2 kuželky před Keltem a třetím Zbyňkem Slachů. Do bojů se zapojují i naši junioři a je to moc dobrá ... Více

Vloženo: 18. 10. 2021 11:21:01 Aktualizováno: 18. 10. 2021 11:26:42

Zlínský kraj zná své bowlingové šampiony roku 2021

Turnaje2021MoravaXbowling ValMezPZK 2021Finále PZK
Přebor Zlínského kraje 2021 uzavřel své účetnictví v sobotu 16.10.2021 v centru Xbowling ValMez. Do Kvalifikace PZK se během tří letních měsíců zapojilo celkem 67 hráčů, kteří dohromady odehráli 326 bloků (startů). V letošním roce se do PZK zapojila centra Bowling Club Holešov, Bowling Bar Trumf Přerov a Xbowling ValMez, vše pod záštitou společnosti ... Více

Vloženo: 17. 10. 2021 12:41:04

Na desátém turnaji STORM vítězí Václav Rác

Turnaje2021Praha / Střední ČechySTORM PRAGUE CUPŘíjenRekapitulace
  V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 15. a 16. října desátý (poslední) turnaj ze série STORM Prague Cup 2020/2021, hrálo se na středním mazacím modelu. KVALIFIKACE  se účastnilo 57 hráčů a nejlépe zahrál s průměrem 229,50 Jaroslav Lorenc a vévodil průběžnému pořadí s 1377 body ze šesti her, následován Josefem Colonem (1295 bodů, ... Více

Vloženo: 17. 10. 2021 7:54:24 Aktualizováno: 21. 10. 2021 9:20:47

Říjnová Prosecká Devítková skleněnka pro Václava Janečka

Turnaje2021Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Říjen
O pozvolna tradiční druhé středě v měsíci se 13. října na Xbowlingu Prosek Duo uskutečnil druhý turnaj letošní krátké série Prosecké Xbowling Devítky, tentokráte s účastí 21 hráček a hráčů. Všichni zúčastnivší se odehráli v kvalifikaci 3 hry na předem zvolené dráze na součet, jenž určil ... Více

Vloženo: 15. 10. 2021 0:25:01