Aktuálně

V březnové Bowling cz tour vyhrává Tomáš Vaněk

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBowling.CZ tour3.turnaj
Dne 26.března se v benešovském Scentru uskutečnil 3.turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2017. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 hráčů a hráček. Po kvalifikačních 4 hrách a následných 2 semifinálových, které se přičítají, byl v čele táborský hráč Otakar Frýbort. Nejlépe si však s krátkým ... Více

Vloženo: 30. 03. 2017 0:43:42

Skleněnka opuští republiku díky Z. Kokurowskemu

Turnaje2017MoravaXbowling ValMezValašská devítkaBřezen
Je to tak přátelé a kamarádi. Naše devítková Skleněnka určena nejlepšímu hráči měsíce března 2017 putuje mimo naše území, do spřáteleného Polska a to díky výborné finálové hře Zygmunda Kokurowskeho. Ale pojďme pěkně popořádku. V neděli 26.3.2017 přivítal Xbowling ValMez celkem i s ... Více

Vloženo: 28. 03. 2017 17:37:23

Anička Breindlová vyhrála 7. turnaj Opel BC

Turnaje2016Severní ČechyOpel BC ročník 2016/20177.turnaj série
V pátek  24.3.2017 odstartoval sedmý turnaj série ústeckého Opel Bowling Cupu 2016/2017 s názvem „Opel Bowling Cup – Memoriál Anny Novákové“, kde také hrajeme (mimo jiné) o náhodně vylosovaného výherce nového osobního automobilu Opel Corsa. Oficiální webové stránky, odkaz zde: http://opelbowlingcup9.webnode.cz/. Finanční ... Více

Vloženo: 26. 03. 2017 22:40:25 Aktualizováno: 30. 03. 2017 22:58:57

Pepa Colon zvítězil v posmutnělé atmosféře

Turnaje2017Praha / Střední ČechyManta PFEFFER devítka3.turnaj
Na březnovém turnaji Manta PFEFFER devítka chyběl jeden z tradičních účastníků turnajové série Václav Bergman. Za nečekanou ztrátou jednoho z našich kamarádů se uctila památka minutou ticha a celý turnaj se nesl v smuteční atmosféře. - Zvítězil Josef Colon před Bohuslavem Ondráčkem a Ondřejem Váňou, výsledky ZDE. - Žebříček ... Více

Vloženo: 24. 03. 2017 15:40:50 Aktualizováno: 24. 03. 2017 15:59:17

10. turnaj BBO 9 Bohemia Regent

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO 9 Bohemia RegentBřezen II.
Výsledky 10. turnaje BBO 9 Bohemi Regent - 22.3.2017. Výsledky turnaje - ZDE Průběžné pořadí série - ... Více

Vloženo: 23. 03. 2017 20:35:34 Aktualizováno: 24. 03. 2017 9:49:44

S velkou lítostí musíme oznámit že nás opustil Václav Bergman

Dnes zcela neočekávaně nás opustil Václav Bergman, velký fanda bowlingu a skvělý ... Více

Vloženo: 23. 03. 2017 10:51:57 Aktualizováno: 28. 03. 2017 17:34:58

Vítězem březnové devítky se stal Tonda Matějka

Turnaje2017Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Březen
Přehoupli jsme se opět přes polovinu měsíce, a to znamená že nastal čas na Strašnickou devítku.  Opět jsme zasvětlili počátek týdne soubojům o skleněnou „Xbowlingovskou“ kuželku. V pondělí se odehrála předehrávka turnaje- nultá runda-  a hned v úterý se odstartovaly další čtyři ... Více

Vloženo: 23. 03. 2017 9:07:27

DVOJICE na Hluboké vzhůru nohama

Turnaje2017Jižní ČechyHluboká cup3.turnaj
Pondělní souboj dvojic v Hluboké nad Vltavou byl samé překvapení, favorité odpadly. Ostatní dvojice zabrali a poprali se o místa na bedně. Opět to ve finále bylo napínavé, až do posledních hodů, ale jako nejlepší dvojice z bojů zaslouženě vyšla Baborská/Baborský. Druhé místo Hrušková/Klimeš a na třetím místě ... Více

Vloženo: 22. 03. 2017 15:45:24

Pavel Čermák vítězí na 2. turnaji STORM open

Turnaje2017Praha / Střední ČechySTORM OPEN2.turnaj
Ve dnech 17. až 18. března proběhl v Praze na centru Best Bowling druhý turnaj bowlingové série STORM OPEN. Turnaje se účastnilo 82 hráčů a o umístění na bedně se snažili nejen ti nejlepší, bojovalo se i o vítěze v dalších kategoriích. V kategorii K165 tj. hráči s výkonností a průměrem do 165 bojovalo 13 hráčů, v kategorii K190 54 hráčů. V kategorii nad 50 let, bylo evidováno 45 seniorů a o prvenství v kategorii bojovalo též 13 žen a 6 juniorů. Na ... Více

Vloženo: 16. 03. 2017 23:15:37 Aktualizováno: 23. 03. 2017 10:27:01

Březnový Campus vyhrává překvapivě Josef Klimeš

Turnaje2017Jižní ČechyCampus3.turnaj
Při rekordní účasti 43 lidí, za což všem přítomným děkuji, bylo třeba na postup do finálové dvacítky hodit přesně 735. A to se povedlo právě pozdějšímu vítězi - Josefu Klimešovi. Už v kvalifikaci byly k vidění zajímavé výsledky ( hlavně ten na 43.místě ) a nejlépe jí zvládla a odměnu 200Kč dostala Blanka ... Více

Vloženo: 16. 03. 2017 21:54:56

Ondra a Petr Heligrovi zvítězili stylem start cíl

Turnaje2017Severní ČechyBBO chomutov. dvojiceBřezen
3. turnaj chomutovských dvojic navštívilo ve Strikelandu 30 hráčů. Kvalifikaci ovládli Ondra a Petr Heligrovi, v semifinále pak trochu polevili, ale ve finále se opět vrátili k pěkným náhozům a právem v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili Saša Ladžov s Ríšou Soukupem, třetí Michal Včeliš s Járou Větrovským a ... Více

Vloženo: 16. 03. 2017 18:26:17

Josef Colon se zabydluje na Zličíně.

Turnaje2017Praha / Střední ČechySprinter 900Global3.turnaj
Ve středu 15. března se hrálo třetí finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v únoru a účastnilo se jí 54 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Beštová, Colon, Švec a posledním postupujícím z kvalifikace byl Jan Korynta s průměrem 180,00. Favorité z kvalifikace se ve finále opět neztratili a zůstali v popředí ... Více

Vloženo: 16. 03. 2017 12:19:52 Aktualizováno: 16. 03. 2017 22:15:48

Devítková perfect game opět rozhodla o vítězi

Turnaje2017Praha / Střední ČechyFerdinand devítka3.turnaj
V neděli 12.března se odehrál již 3.turnaj oblíbené devítkové série, která se hraje pod patronací pivovaru Ferdinand a Scentra Benešov. Turnaje se zúčastnilo celkem 29 hráčů a hráček, z nichž byla po kvalifikaci nejlepší Lenka Mrkvičková. Po semifinále jí na pozici lídra vystřídal její kolega z ABLkového družstva Scentra ... Více

Vloženo: 15. 03. 2017 0:41:11

Vlasta Ševčík jasně dominoval na březnovém Děčínském Klacku

Turnaje2017Severní ČechyDěčínský klacek3.turnaj
Březnového turnaje v rámci celoroční série Děčínský Klacek 2017 se zúčastnilo celkem 27 hráčů z toho 10 žen. Po potížích s mazačkou se nakonec nějakým způsobem povedlo na dráhy nanést nějakou mázu, která však byla na každé dráze poměrně dost odlišná (po odborném zásahu následující den už ... Více

Vloženo: 15. 03. 2017 0:38:12

Oto Szakos vítězem 11. turnaje BBO Kompek tour

Turnaje2017Turnaje ČR & SRBBO KOMPEK tourBřezen - ChomutovVýsledky celkově
Předposledního turnaje série BBO Kompek tour 2016/2017 se ve Strikelandu Chomutov zúčastnilo 76 hráčů. Už v předehrávce kvalifikace na sebe upozornil Ondřej Heligr dosaženou Perfect Game - video a se součtem 1000 kuželek na čtyři hry zůstal nepřekonán a postupoval přímo do finále. Posledním postupujícím z kvalifikace byl po odstoupení Ládi Poláka, Františka Kubíka a Milana Rechtorika Jiří Vrážel st. (745) a v desperadu si postup vybojovali Jiří Vácha, ... Více

Vloženo: 13. 03. 2017 23:42:20 Aktualizováno: 16. 03. 2017 12:18:13

Třetí BBO dvojice Zličín vyhráli Michal Včeliš s Járou Větrovským

Turnaje2017Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínBřezen
Na letošním třetím turnaji dvojic se sešlo 42 hráčů. Kvalifikaci ovládli Věra Váchová s manželem Vláďou (1290) a jako poslední postupovali z šestnáctého místa Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem (1088). Semifinále zúžilo počet dvojic na polovinu a lepší osmička se vrhla na finále. A tady nezaváhali Michal Včeliš ... Více

Vloženo: 10. 03. 2017 8:36:55

Březnovou devítku vyhrál Martin Russ

Turnaje2017Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Březen
V březnu si na Žižkovskou devítku našlo shodně cestu 55 hráčů a tentokrát to bylo ve znamení opravdu vysokých náhozů. Hned v předehrávce jsme byli svědky téměř maximálního náhozu 1200 bodů, ovšem nakonec Karel Jašek hodil 1 198 bodů a předvedl maximální nához 300 bodů hned dvakrát. ... Více

Vloženo: 10. 03. 2017 8:32:42

Honza Martan alias Vincent Vega vítězí na Lucerně...

Turnaje2017Západní ČechyLucernabřeznový
Březnový turnájek a pohodové krátké sportovní mazáníčko si přijelo zahrát 27 hráčů. Kvalifikaci nejlépe zvládlo trio turnajových matadorů Havlíček, Soukup, Nejezchleba.....ovšem ve finále všem došel dech. Neboť Vincent Vega se zřejmě posilnil i (čtvrtlibrákem) a  všechen dech nechal do poslední hry, kde se nadýchnul až před ... Více

Vloženo: 09. 03. 2017 7:18:58 Aktualizováno: 09. 03. 2017 7:29:12

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, únor 2017

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku a Turnajového hráče měsíce za únor 2017. FIRO-tour žebříček se blíží svému celoročnímu vyhodnocení a stále se bojuje o to, kdo se kvalifikuje do finálového Masters o titul krále a královny české turnajové scény. Do tohoto vyvrcholení se nakonec probojuje 24 hráčů z celkového pořadí (12 ... Více

Vloženo: 08. 03. 2017 9:02:07 Aktualizováno: 15. 03. 2017 0:37:49

ORINA vítězí na domovské scéně

Kvalifikační rozstřel na Hlubockém CUPu nejlépe zvládl Luboš Javorský s průměrem 196,60 ostatní borci s průměrem od 170 až 190 se řadili za ním. Poslední postupové místo zůstalo na nejmladší účastnici, a to teprve dvanácti letou Sophii Lexovou. Finále s průměrem 201,25 zaslouženě vyhrál Radek Orálek s přezdívkou ORINA, zahrál skvěle i kvalifikaci a celkový průměr z devíti her měl 196,63. Druhé místo zůstalo mě a třetí místo na naši stálici Pavla ... Více

Vloženo: 06. 03. 2017 18:42:47 Aktualizováno: 06. 03. 2017 18:47:28