Aktuálně

Veronika oslavila svůj svátek vítězstvím

Turnaje2018Praha / Střední ČechyManta devítka2.turnaj
Téměř totožná účast jako na lednovém turnaji, byla i v únoru. Z kvalifikace postupovalo díky neopravitelné poruše na dráze jen 20 hráčů. Přesto byla hranice postupu oproti minulému turnaji o hodně níže, na postup stačilo nasbírat 577 bodů ze tří her. Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem vylosovaným nepostupujícím hráčům ... Více

Vloženo: 11. 02. 2018 13:46:06

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, leden 2018

Prvé hodnocení FIRO-tour žebříčku v roce 2018, celkově již ale sedmé v letošní soutěžní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Leden přinesl každoroční oživení bowlingového dění, v žebříčku se objevuje přes 600 hráčů a hráček na dvaceti sedmi otevřených turnajích. Bodové ... Více

Vloženo: 09. 02. 2018 10:49:36 Aktualizováno: 15. 02. 2018 7:57:36

Vítězkou 1. BBO klasického turnaje je žena – Jana Skůrová

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínÚnor
První turnaj letošního ročníku se hrál na Zličíně za účasti 28 hráčů na středním modelu Bourbon Street.  Kvalifikaci nejlépe zvládl Vráťa Kulhánek (897) a zde předvedl i nejvyšší turnajový nához (257). Jako poslední po odstoupení Jirky Borovce postupovala do semifinále Eva Rechtoriková (701) a jen jedna kuželka chyběla Honzovi ... Více

Vloženo: 08. 02. 2018 18:26:30

Lukáš Jelínek porazil soupeře na devítce

Turnaje2018Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 92.turnaj
Druhý turnaj Žižkovské Devítky na Xbowlingu Žižkov navštívilo tentokrát 52 hráčů. Prvenství a druhou skleněnou kuželku si z tohoto turnaje odnesl nejmladší hráč finále Lukáš Jelínek, který zahrál součet 575 bodů a to i hlavně díky jedné z mnohých 300, které na turnaji ... Více

Vloženo: 07. 02. 2018 21:03:18

Putovní pohár Regionální Ligy dvojic zůstává ve ValMezu

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezReg. Liga dvojicPodzim 17 2.HD
Bowling Jadran Frýdek-Místek přivítal hráče tří spřátelených center Kopřivnice – Frýdek-Místek – ValašskéMeziříčí ke 2. HD v úterý 6.2.2018 při finálovém večeru Regionální Ligy dvojic. Karty drželi po 1. HD hráči z ValMezu, když dokonale využili domácího ... Více

Vloženo: 07. 02. 2018 20:58:35

Zimní Xbowlingový kemp ValMez 2018

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezBowlingový kempÚnor
Xbowling ValMez uspořádal od 2. do 4. února 2018 již 4. bowlingový kemp. První únorový víkend přijelo strávit s přáteli a doladit své bowlingové schopnosti nakonec 16 hráčů z původních 24. Osmi hráčům tedy do této super tréninkové akce nakonec něco vlezlo, ale i tak, překopali jsme již připravený náročný ... Více

Vloženo: 07. 02. 2018 20:53:00

Jirka Vrážel vítězí v Chomutově na 11. turnaji BBO tour

Turnaje2018Severní ČechyBBO tour ChomutovÚnorRekapitulace
  Jedenáctý, předposlední bodovaný turnaj série BBO tour Chomutov pod patronací plzeňského pivovaru Pilsner Urquell a pekárny Kompek, navštívilo ve Strikelandu 72 hráčů, z toho 19 žen, 14 seniorek a seniorů nad 60 let a 11 juniorek a juniorů mladších 18 let. Hrálo se na obtížnějším modelu, ale pár nejšikovnějších dokonce ... Více

Vloženo: 05. 02. 2018 17:25:58 Aktualizováno: 08. 02. 2018 18:25:59

Tomáš Liebich zaskočil celou plejádu hráčů Notaxa

Turnaje2018Praha / Střední ČechyUlice1.turnaj
Ve středu 30.1.2018 začal na Kladně další ročník ryze amatérského turnaje „ULICE V-group“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Letošní sezónu provází minimální změny v propozicích a tak se hraje o vítězství na turnaji opět systémem součtu takzvaných pozičních bodů ... Více

Vloženo: 02. 02. 2018 23:47:15 Aktualizováno: 03. 02. 2018 9:59:44

A zase ten Pepa Bočan – letos neporazitelný

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínLeden II
Ve středu se na Zličíně a účasti 42 hráčů odehrál již 8. turnaj BBO devítky Zličín. Byl použit střední mazací model Bourbon Street a ten v kvalifikaci nejlépe zvládl Vráťa Kulhánek (834), jako poslední postupoval do semifinále Marek Fejfárek (598). Ceny pro první nepostupující převzali Zdeněk Balcar (do semifinále) a Víťa ... Více

Vloženo: 02. 02. 2018 18:43:01

​Jiří Hindrák vyhrál lednový Bowlingzone Cup

Turnaje2018Východní ČechyBowlingzone Cup1.turnaj
První letošní turnaj Bowlingzone cup 2018 se odehrál v Pardubicích ve středu 31.ledna 2018 . Do herny dorazilo 28 hráčů, kteří se přišli poprat s nelehkým  mazacím  modelem  37 stop a 23,8 mm oleje. Nejlepší dva hráči (z každé rundy jeden) postoupili přímo do finále. Byl to Petr Tomášek a Marek Mlynář. V semifinále bylo vidět ... Více

Vloženo: 02. 02. 2018 9:46:27 Aktualizováno: 02. 02. 2018 12:14:36

Antonín Matějka vítězem Chodovské devítky

Turnaje2018Praha / Střední ČechyChodovská devítka1.turnaj
V bowlingovém centru na Chodově se v neděli 28. ledna konal první turnaj série Chodovské devítky 2018. Turnaj tak pokračuje bez zásadních změn i v tomto roce. Tentokrát na Chodov dorazilo 24 bowlerek a bowlerů. Ve čtyřech kvalifikačních hrách dosáhl nejlepšího výkonu ( 927 ) Dušan Kovařík a postupoval tak do semifinálového play-off ... Více

Vloženo: 01. 02. 2018 13:45:58

Parádní vstup Marie Frýbortové do roku 2018!

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBowling CZ tour1.turnaj
     Po kvalifikaci proběhlo vyhlášení výsledků a předávání cen za uplynulý ročník Bowling cz tour 2017. Zvítězil Tomáš Rathouský před Františkem Čermákem a Marií Frýbortovou. Dále v oceňované Top 6 obsadil 4.místo Jaroslav Butal st., pátý skončil Jaroslav Bejšovec a na šestém místě se ... Více

Vloženo: 01. 02. 2018 9:25:22

Michal Včeliš vítěz 1. turnaje Opel BC 2018

Turnaje2018Severní ČechyOpel Bowling Cup1.turnaj
Ve dnech 26. a 28. ledna 2018 se v ústecké herně Replay bowling Klíše odehrál 1. turnaj série Opel BC – Memoriál Anny Novákové, turnaj kategorie A. Celkem se sešlo 52 hráčů. Hrálo se na těžším mazání 40 stop a hodně záleželo na přesnosti. Michal Včeliš zvítězil a zároveň obhájil prvenství z vánočního ... Více

Vloženo: 29. 01. 2018 21:54:25 Aktualizováno: 02. 02. 2018 9:20:35

Radek Novák vítězem první Valašské devítky roku 2018

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezValašská devítkaLeden
Poslední lednovou neděli 28.1.2018 v Xbowlingu Valmez odstartovala svým prvním turnajem série Valašské devítky s měšcem 2018. Provázela ji skvělá účast a neméně skvělé výkony. Hráčů bojovalo 44, z nichž 10 využilo předehrávky a kvalifikaci odehrálo již ve čtvrtek. Zbytek startovního pole hrál ve ... Více

Vloženo: 29. 01. 2018 9:15:41

ValMez 2 jde do odvet Regionální Ligy dvojic s mírným náskokem

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezReg. Liga dvojicPodzim 17 1.HD
V sobotu 27.1.2018 se v Xbowlingu ValMez uskutečnil 1. hrací den Regionální Ligy dvojic, prvního finálového kola našeho mikroregionu mezi městy Kopřivnice – Frýdek-Místek – Valašské Meziříčí. Tak jako na jaře se tohoto finále zúčastní 3 dvojice z každého města, které se do soutěže ... Více

Vloženo: 27. 01. 2018 22:27:52 Aktualizováno: 27. 01. 2018 22:37:12

Petr Horáček stanul poprvé na bedně

Turnaje2018Praha / Střední ČechyDevítka Best Bowling1.turnaj
Dne 25.1.2018 začal na Kladně za účasti 28 hráčů již sedmý ročník devítkového turnaje. Dle loňské návštěvnosti se upravily pro rok 2018 propozice a v kvalifikaci se bojovalo o 20 postupových míst. Postupová hranice byla na 618 bodech a před losováním semifinálových dvojic proběhla soutěž „Padni kam padni“ Zde si jako své vyvolené pro odměny ... Více

Vloženo: 26. 01. 2018 23:14:35 Aktualizováno: 27. 01. 2018 21:42:10

Václav Janeček zahrál 300 a k tomu i vyhrál

Turnaje2018Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Leden
Kvalifikační boje dnes ovládl Janeček Václav k čemuž mu pomohla i třístovka jakou zahrál ve třetí hře a byla to i jediná třístovka dnešního turnaje a tak za ní dostal cenu za nejvyšší nához turnaje a s celkovým ziskem 1115 bodů kvalifikaci zaslouženě vyhrál. Své postupové místo se ale rozhodl přenechat dalšímu ... Více

Vloženo: 26. 01. 2018 9:22:46

Lednovou Devítku vyhrává Erik Rábek

Turnaje2018Jižní ČechyBudějcká devítka1.turnaj
1.kolo nové série "Budějcká devítka" se povedla. Při solidní účasti 38 hráčů vyhrává Erik Rábek. Bylo dosaženo i dvou třístovek, které hodili Jirka Kotrbatý a Vlasta Bobek. Výsledky zde. Příští "9" se hraje 28.22018 mazání campus 39. ... Více

Vloženo: 26. 01. 2018 0:00:46

V prvním turnaji dvojic vítězí Olga Culková s Milanem Kopřivou

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínLeden
Ve středu se za účasti 32 hráčů konal letošní první turnaj BBO dvojice Zličín. V kvalifikaci zvítězili Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou (1211) a jako poslední postupovaly do semifinále Anička Bajgarová s Janou Janovskou (1123). Po třech semifinálových hrách se šestka úspěšnějších vrhla do finále. To nejlépe zvládli ... Více

Vloženo: 25. 01. 2018 14:44:16

DK odložený z prosince na leden pro Gábinu Trčkovou

Turnaje2017Severní ČechyDěčínský klacek11.turnaj
Závěrečného turnaje v rámci celoroční série Děčínský Klacek 2017 konaného mimořádně v lednu se zúčastnilo 25 hráčů, z toho 10 žen. Účast na turnaji mohla být min. ještě o 5 hráčů vyšší, nicméně turnaj kolidoval s regionálním finále jednotlivců ABL v ÚL. Na drahách byl namazán ... Více

Vloženo: 24. 01. 2018 21:52:24 Aktualizováno: 24. 01. 2018 21:57:31