Aktuálně

Domácí bowler vítězem 5.turnaje Ferdinand devítky

Turnaje2019Praha / Střední ČechyFerdinand devítka5.turnaj
V neděli 5.května se v benešovském Scentru odehrál 5.turnaj oblíbené Ferdinand devítky. Zahrát si přijelo celkem 33 mužů a žen, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší David Ruml a po vyřazovacím semifinále byla v čele Marie Frýbortová. Vyrovnané finále vyhrál domácí bowler David Ruml před svou spoluhráčkou z ABL družstva Scentra Benešov, Lenkou ... Více

Vloženo: 08. 05. 2019 11:03:21

Petr Vrba podruhé vítězí tento rok!

Turnaje2019Praha / Střední ČechyChodovská devítka4.turnaj
Na čtvrtém turnaji Chodovské devítky v roce 2019 se na Chodovském SB Centru sešlo 20 bowlerů. Kvalifikaci i semifinále vyhrál celkem s přehledem Jakub Šarišský a vypadalo to, že ho dnes nikdo neporazí. Ale první hra finále zamíchala karty úplně jinak. Jakub sice hodil krásných 235, ale Tonda Matějka dosáhl 244, minulý ... Více

Vloženo: 07. 05. 2019 7:57:23

Neskutečné vítězství Sylvy Mikšovičové

Turnaje2019MoravaSKY OstravaPOT TOURKvěten
Na druhý turnaj série POT TOUR v herně Bowling SKY Ostrava se přihlásilo 36 hráčů. Některým hráčům se ovšem velmi dobře spalo, tak nám ani nedorazili. Nakonec s radostí do hry nečekaně, ale rád, vstoupil nový hráč Ladislav Filip. V první rundě začal nejlépe Pavel Kusýn a Láďa Horák. Láďa ve třetí hře měl hezký nához 225 bodů. ... Více

Vloženo: 06. 05. 2019 18:15:16

Ája s Rosťou opět nenašli přemožitele

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceKvěten
Vynikající účastí 17 dvojic byl ozdoben v neděli 5. května 2019 pátý turnaj bowlingové série VALAŠSKÉ DVOJICE. A kdo byl v Xbowlingu ValMez ten den přítomen, neprohloupil. Turnaje se zúčastnily další nové dvojice, takže opět krásná a fajn bowlingová neděle. A pojďme rovnou na věc. V 1. rundě rozehráli výborně ... Více

Vloženo: 06. 05. 2019 10:05:33

Marek Škrabal vítězem květnové BB devítky

Turnaje2019MoravaBowling BrnoDevítka TourKvěten
Opět po měsíci se i v neděli 5.5.2019 naplnila herna Bowlingu Brno hráči, kteří si přišli zahrát Devítkový turnaj. Společně s předehrávkou, která se odehrála o týden dříve, si ho tentokrát zahrálo 64 hráčů. Stejně jako turnaj smíšených párů, tak i tento turnaj je mezi hráči velmi oblíbený – možná i proto, že ... Více

Vloženo: 06. 05. 2019 8:18:33

Květnový Dětský a juniorský BB turnaj

Turnaje2019MoravaBowling BrnoJuniorský turnajKvěten
Jak je již pravidlem, tak první sobota v měsíci patří na Bowlingu Brno Dětskému a juniorskému turnaji. Ani v sobotu 4.5.2019 tomu nebylo jinak. Celkem 19 dětí jej dnes odehrálo na 10 drahách. Děti byly rozděleni do 4 kategorií a odehrály 4 hry. Ke každé hře měl každý hráč hendikep podle věku. Jako vždy byly lákadlem zajímavé ceny a medaile od ČBA. Všichni ... Více

Vloženo: 06. 05. 2019 8:12:33

Pája Prokůpek vítězem druhého letošního Děčínského Klacku

Turnaje2019Severní ČechyDěčínský klacek2.turnaj
V neděli 5.5.2019 proběhl druhý Děčínský Klacek roku 2019 hraný v děčínském S-Centru. Tohoto turnaje se zúčastnilo 28 hráčů, z toho 10 žen. Hrálo se opět na místním house modelu. Kvalifikací hranou na 4 hry včetně HDC prošel nejlépe Martin „X“ Křížek (845b. včetně HDC), a to o parník před všemi dalšími pronásledovateli. ... Více

Vloženo: 05. 05. 2019 21:12:18

Ivan Kober stále na vítězné vlně, vyhrává i 4. BBO klasický turnaj

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínKvěten
Ve čtvrtek 2. května dorazilo na Zličín 30 hráčů na 4. BBO klasický turnaj. Hrálo se na středním mazání, v kvalifikaci byl nejlepší Michal Včeliš (981) a jako šestnáctý postupoval do semifinále po odstoupení Michala Janovského Jaromír Větrovský (741). Vyřazovací zápasy určily osmičku hráčů, kterou čekaly dvě hry od nuly, ke ... Více

Vloženo: 04. 05. 2019 14:43:15

Nejlepším hráčem 10. BBO devítky Zličín byl Ivan Kober

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínKvěten
Ve středu na 1. máje se na Zličíně za účasti 39 hráčů konala 10. BBO devítka. Kvalifikaci vyhrál Petr Ivanciv (870) a jako poslední postupoval do semifinále po odstoupení Michala Janovského, Jirky Borovce a Pavla Vrtišky Kája Mottl (550). Dvě semifinálové hry vyřadily polovinu účastníků a šestnáctka lepších se vrhla na dvě hry ... Více

Vloženo: 04. 05. 2019 7:12:34

Jirka Vrážel st. potvrdil svou formu a vyhrál 11. BBO devítku Strikeland

Turnaje2019Severní ČechyBBO devítka StrikelandDuben
V neděli 28.4. se v Chomutově za účasti 45 hráčů konal 11. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci, jak bývá poslední dobou zvykem, ovládl Štěpánek Heligr (1081), jako osmadvacátý postupoval Vláďa Horňák (874) a dvaatřicítku semifinalistů doplnili čtyři nejlepší z Desperada - Áda Klepáček, Harald Schelle, Lukáš Roučka a ... Více

Vloženo: 30. 04. 2019 7:21:25

DAVID KLEIN se vrátil ve velkém stylu

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezValašská devítkaDuben
Jedna z absolutně nejlepších a nejvydařenějších Valašských devítek s měšcem se v Xbowlingu ValMez odehrála v neděli 28. dubna 2018. Skvělá účast 38 startujících sice nepřekonala účastnický rekord z ledna 2018, kdy se k soubojům postavilo 44 hráčů, ale určitě překonala rekord kvalifikace, co se kvality týče. Obvykle se ... Více

Vloženo: 29. 04. 2019 13:47:31

Jaromír Makovec ovládl další Strašnickou devítku

Turnaje2019Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Duben
Ke konci měsíce se na Xbowlingu Strašnice odehrála další Strašnická devítka, které se zúčastnilo 33 hráčů. V kvalifikaci dnes přes 1000 bodů nikdo nehodil, ale nejblíže tomu byl vítěz kvalifikace, jakým se stal MatějkaAntonín se ziskem 984 bodů a postoupil tak přímo do finále. Spolu s ním do finále postoupil ColonJosef, MakovecJaromír ... Více

Vloženo: 29. 04. 2019 13:38:39

Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou nejlepší dvojicí 4. turnaje

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínDuben
4. turnaj BBO dvojic Zličín ve čtvrtek 25.4. navštívilo 18 dvojic a 12 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1313) a z dvanáctého Naďa Holinková s Kájou Mottlem (1111). Semifinále ovládli Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (643) a jako poslední si postup do finále vybojovali Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou (587), ... Více

Vloženo: 28. 04. 2019 6:45:00

​Josef Bešík vyhrál dubnový Bowlingzone cup

Turnaje2019Východní ČechyBowlingzone Cup4.turnaj
Již čtvrtým dílem pokračovala v Pardubicích turnajová série Bowlingzone cup 2019. V kvalifikaci nejlépe zahráli Ivan Lank ,Denis Kinc a Dominik Kratochvíl. Dominik postoupil na přímo do finále díky tomu, že jakož to třetí hráč v pořadí neměl soupeře pro semifinále. V semifinále byly k vidění zajímavé zápasy. Tak např. Miloš Parkan se ... Více

Vloženo: 27. 04. 2019 16:30:59

Ivan Kober upevňuje pozici lídra

Turnaje2019Praha / Střední ČechyULICE4.turnaj
Ve středu 24.4.2019 proběhl na centru Best Bowling čtvrtý amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Účastnilo se jej 25 hráčů a hrálo se o 16 postupových míst. Již od počátku turnaje ukazoval dobrou formu Ivan Kober, který byl nejlepším hráčem kvalifikace a na své ... Více

Vloženo: 27. 04. 2019 16:17:17

​Iveta Nováčková všem ukázala záda a poprvé vítězí v devítce

Turnaje2019Jižní ČechyBudějcká devítka4.turnaj
Od prvních her byl jasným favoritem Lasovský Michal, který to i potvrdil "perfect game" ve třetí hře. Michal s průměrem 249 postupoval z prvního místa do finále pronásledován Erikem Rábkem, Honzou Pospíšilem a Rudou Pouzarem. Bohužel poslední zmínění neudrželi vysoká čísla a neprobojovali se na pomyslný stupínek vítězů. Za to ve ... Více

Vloženo: 27. 04. 2019 15:14:30

Přišel, viděl , zvítězil

Turnaje2019Východní ČechyBowlingzone Senior open3.turnaj
Tak by se dalo charakterizovat vítězství Josefa Bešíka ve třetím dílu Bowlingzone Senior Open v Pardubicích . Vyhrál kvalifikaci , kde ještě připojil nejvyšší nához 279 , tam mu ještě sekundoval na druhém místě mladý senior René Bejdl a třetí byl Oldřich Smékal , jediní tito 3 měli průměr přes 200. V KO soubojích Josef ... Více

Vloženo: 25. 04. 2019 12:29:49

Michal Včeliš opět vítězí a jde do čela Bowling cz tour 2019

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBowling CZ tour4.turnaj
O Velikonoční neděli 21.4. se v Scentru Benešov odehrál 4.turnaj Bowling cz tour 2019. Hrálo se na středním mazání o délce 41 stop, které v kvalifikaci nejvíce vyhovovalo Františku Spilkovi, který zahrál i nejvyšší turnajový nához 254. Vítězové jednotlivých rund byli taktéž odměněni lahví kvalitního moravského ... Více

Vloženo: 25. 04. 2019 12:15:45 Aktualizováno: 29. 04. 2019 20:13:52

V Kelímkovic Tarantuli obhajuje vítězství Jaroslav Pazděra

Turnaje2019MoravaJadran FMKel. TarantuleDuben
Velikonoční neděle 21.4.2019 byla dnem první Kelímkovic Tarantule roku 2019. Do herny Jadran ve Frýdku-Místku přijelo celkem 24 hráčů. Přivítali jsme nové hráče, místního hráče Karla Orsága, který to měl do herny kousek. Delší cestu museli absolvovat poprvé v historii Tarantule dva hráči z Olomouce Aleš Grunda a mladá naděje českého ... Více

Vloženo: 23. 04. 2019 15:50:29

Štěpán Heligr vyhrává 3. BBO tour a vede i celoročně

Turnaje2019Severní ČechyBBO tour ChomutovDuben
V neděli 21. dubna se ve Strikelandu konal za účasti 62 hráčů a s partnerskou podporou pekárny Kompek 3. turnaj BBO tour Chomutov. V kvalifikaci byli nejlepší Ondra Heligr (953) a Pepa Bočan (953), do semifinále po odstoupení několika hráčů jako osmadvacátá postupovala Monika Vlasáková (744) a dvaatřicítku doplnili čtyři postupující z Desperada – Bob ... Více

Vloženo: 23. 04. 2019 7:40:31 Aktualizováno: 27. 04. 2019 15:19:35