Aktuálně

Liebich zase úřadoval …

Turnaje2018Praha / Střední ČechyUlice4.turnaj
  Až v květnu se dohrával na Kladně čtvrtý turnaj ze série ULICE.  Bohužel to byl poslední turnaj na centru Vbowling a příští ULICE, se bude hrát v Praze na Best Bowlingu. Na rozlučkové „párty“ chyběl Švícko ale i další hráči z TOP 10, což byla voda na mlýn ostatních lídrů. Nastalou situaci využil Tomáš ... Více

Vloženo: 04. 05. 2018 10:44:00 Aktualizováno: 04. 05. 2018 11:09:48

5x300 na devítce neznamená vítězství …

Turnaje2018Praha / Střední ČechyDevítka Best Bowling4.turnaj
  Ve čtvrtek 26. dubna se odehrál na Kladně čtvrtý turnaj Kladenská devítka. Hrálo se za účasti 20 hráčů a do DUO semifinále postupovalo 18 nejlepších. Semifinálové duely play-off opět „zasekly“ některá jména z popředí celoročního žebříčku TOP10, některým došla pára až ve finále. Například takový ... Více

Vloženo: 01. 05. 2018 12:22:36 Aktualizováno: 03. 05. 2018 23:13:28

​Jana Plešingerová absolutní vítězka 4. turnaje Opel BC

Turnaje2018Severní ČechyOpel Bowling Cup4.turnaj
Dne 29. dubna 2018 se v ústecké herně Replay bowling Klíše odehrál již 4. turnaj Opel BC 2018. Letos sice nehrajeme o osobní automobil Opel Corsa, ale o peněžní hotovost v celkové výši 60.000 Kč. Deset náhodně vylosovaných hráčů si tak odnese dárek k Vánocům. Podmínkou zařazení do slosování je odehrání sedmi turnajů. Dlouhé ... Více

Vloženo: 30. 04. 2018 18:45:16 Aktualizováno: 03. 05. 2018 23:12:26

Šestá Valašská skleněnka Xbowlingu ValMez pro Davida Kleina

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezValašská devítkaDuben
Neděle 29.4.2018 patřila, jako již tradičně téměř každá poslední neděle v měsíci, v Xbowlingu ValMez Valašské devítce s měšcem. Již výkony 8 startujících ve čtvrteční předehrávce a především famózní 4 hry lídra kvalifikace Víti Hasníka (1115 b. – průměr 278,75) daly tušit, že tentokrát k postupu do ... Více

Vloženo: 30. 04. 2018 16:23:43

David Přibyl vyhrál dubnovou Strašnickou devítku

Turnaje2018Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Duben
Jako vždy se začínalo kvalifikací z niž 4 nejlepší hráči postoupili přímo do finále a dnes to byl Jakubík Tomáš jaký kvalifikaci vyhrál a zahrál i první třístovku turnaje. Dále sním šel přímo do finále Fink Zdeněk, Makovec Jaromír a Vrba Petr který ale postoupil díky tomu že Chvojka Milan který si zajistil ... Více

Vloženo: 28. 04. 2018 10:22:49

Nejlepší hráči 11. turnaje - Bočan, Slezák, Váňa

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínDuben
Ve středu 25. dubna se za účasti 34 hráčů konal již 11. turnaj BBO devítky Zličín. Kvalifikaci tradičně vyhrál Honza Kolář st. (813) a jako poslední do semifinálové čtyřiadvacítky postupovala Míla Dubinová (574). Tam bylo na další postup potřeba zahrát 460 kuželek na dvě hry a ty měli na kontě Lenka Mrkvičková a Pavel Javůrek, ale díky ... Více

Vloženo: 28. 04. 2018 9:57:23 Aktualizováno: 28. 04. 2018 10:53:28

Jiří Hindrák vyhrál dubnový Bowlingzone

Turnaje2018Východní ČechyBowlingzone Cup4.turnaj
Ve středu 25.dubna 2018 se v Pardubicích odehrál turnaj Bowlingzone cup 2018. Do herny dorazilo 30 hráčů ,kteří se přišli porvat s krátkým mazáním 35 stop. Toto mazání nebylo vůbec jednoduché a většina hráčů si nevěděla vůbec rady. To se také promítlo do celkových průměrů. Jediný hráč, který měl celkový průměr přes 190 ... Více

Vloženo: 27. 04. 2018 9:58:12

Nedělní Žižkovské dvojice vyhráli junioři

Turnaje2018Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceDuben
Opět po měsíci si na pohodový nedělní turnaj dvojic našlo cestu přes různě neomluvené absence celkem 13 dvojic a to i přes nádherné nedělní počasí. Znamenalo to tedy stopku pouze pro jednu jedinou dvojici a tou se stala opět juniorská dvojice z Poděbrad Tereza Strejcová a Iva Nováková, které mají schovaný na recepci poukaz na ... Více

Vloženo: 25. 04. 2018 8:58:15

Na Petra Heligra opět nikdo nenašel recept

Turnaje2018Severní ČechyBBO tour ChomutovDuben
2. turnaj letošní série BBO tour Chomutov navštívilo 58 hráčů a stejně jako na poslední BBO devítce Strikeland, nenašel přemožitele Petr Heligr, který vyhrál kvalifikaci, semifinále a poté celý turnaj. Jeho celodenní průměr byl 241 a také dosáhl nejvyššího náhozu – 289. Druhé místo vybojoval Dušan ... Více

Vloženo: 24. 04. 2018 16:38:18 Aktualizováno: 28. 04. 2018 10:45:44

František Spilka vítězí v dubnové Bowling cz tour

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBowling CZ tour4.turnaj
V neděli 22.dubna se v benešovském Scentru odehrál 4.turnaj Bowling cz tour 2018. Hrálo se na středním mazacím modelu 41 stop za pěkné účasti 32 hráčů a hráček. Dodatečně byla předána cena Jarce Kadlecové za minulý ročník Tour 2017, kdy ovládla kat. C (hráči a hráčky pod 150). Po kvalifikaci byl nejlepší Jaroslav Bejšovec, ale po ... Více

Vloženo: 24. 04. 2018 9:59:19

Ve 4. HD Valašské ligy dvojic opět vítězí Rychtáři

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezVal. liga dvojic - jaro4.hrací den
Znovu velmi vyrovnaný, již 4. HD se hrál v pondělí 23.4.2018 v Xbowlingu ValMez. A znovu v něm těsně zvítězili Rychtáři (17 bodů), tentokráte před výborně hrajícími Andílky (16 bodů) a třetí skončil NO NAME (15 bodů). Lídr skupiny Bombarďáci (13 bodů) skončil čtvrtý a dal tak šanci ... Více

Vloženo: 24. 04. 2018 6:19:27

1. turnaj CNC Produkt Cup ozdobila účast Marka Talpy

Turnaje2018MoravaSKY OstravaCNC Produkt CupDuben
Velmi zodpovědně a se vší vážností se organizátoři nové bowlingové série v Ostravě postavili k úvodnímu turnaji CNC Produkt Cup. Povzánku jako host na turnaj přijal jeden z nejlepších hráčů České republiky, olomoucký Marek Talpa, účastník ME či MS, několikanásobný Mistr ČR a historicky náš první a ... Více

Vloženo: 23. 04. 2018 18:08:50

Dubnový Senior Cup ValMez ovládly naše dámy

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMDuben
V maximálním počtu 21 hráčů a hlavně včas se v sobotu 21.4.2018 v Xbowlingu ValMez sešli naši senioři, aby si změřili síly ve čtvrtém pokračovnání bowlingové série Senior Cup Trour ValMez. Překvapením turnaje a určitě příjemným zpestřením, byla účast našich bowlerů  Aničky, Víti a při ... Více

Vloženo: 21. 04. 2018 20:10:34

Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou vítězi 4. turnaje dvojic Zličín

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínDuben
Ve středu se na Zličíně za účasti 23 dvojic konal 4. turnaj letošní série. V kvalifikaci byli nejlepší Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem (1271) a jako poslední postupovali Jana Plešingerová s Járou Včelišem (1092). V semifinále pak bylo na další postup potřeba zahrát na tři hry 575 kuželek. Ve finále to naplno rozbalili Libor Rechtorik ... Více

Vloženo: 21. 04. 2018 7:11:44 Aktualizováno: 23. 04. 2018 17:00:17

Tonda Matějka opět vítězí na Chodově!

Turnaje2018Praha / Střední ČechyChodovská devítka4.turnaj
V dubnu se na Chodovské devítce sešlo tentokrát pouhých 17 hráčů, a tak všichni měli zajištěný postup do semifinále. Kvalifikace vyšla nejlépe nestorovi našeho turnaje Pepovi Colonovi, který si v ní hodil i nejvyšší nához turnaje – rovných 300, za který si odvezl cenu - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího ... Více

Vloženo: 18. 04. 2018 20:21:45

Baborský Milan a Orálek Radek vyhrávají dvojice na Hluboké.

Turnaje2018Jižní ČechyDvojice Hlubokáduben
Celý turnaj hráli skvěle a první místo si zasloužili, na druhém místě skončila Evička Bícová s mou drobnou pomocí. Na třetím místě Libuška Hrušková a Pepa Klimeš, povedlo se jim těsně o 5 kuželek postoupit z kvalifikace do finále. Postupová hranice se zvedá a je stále těžší probojovat se do finálové čtyřky. ... Více

Vloženo: 18. 04. 2018 19:59:19

Petr Heligr na bedně ve společnosti juniorů

Turnaje2018Severní ČechyBBO devítka Strikeland09 - Duben
V neděli 15. dubna se v Chomutově za účasti 58 hráčů konal již 9. turnaj série BBO devítka Strikeland. V kvalifikaci byli nejlepší Pavel Prokůpek (1093), Petr Heligr (1091) a Dušan Závladský (1085), jako poslední dle pořadí postupoval Jára Vokurka (881) a z Desperada Ivan Zlesák, Míra Kučaba, Michal Janovský a Vláďa Horňák. V semifinále ... Více

Vloženo: 17. 04. 2018 16:29:11

17. přátelský bowlingový turnaj seniorů v BEST Sportcentru Olomouc

Turnaje2018MoravaBEST OlomoucSenior turnaj - duben
V BEST Sportcentru Olomouc se ve dnech 10. a 11. dubna 2018 konal již 17. přátelský bowlingový turnaj seniorů rozdělený do dvou samostatných hracích dnů. Odehrála se dohromady 2 kola, z nichž se družstvům do pořadí počítal aritmetický průměr vypočítaný z průměrů obou odehraných kol. Umístění hráčů určoval součet obou náhozů a jako novinku měl ... Více

Vloženo: 16. 04. 2018 9:44:27 Aktualizováno: 16. 04. 2018 10:20:10

Na dubnovém turnaji STORM vítězí Jiří Vrážel

Turnaje2018Praha / Střední ČechySTORM OPEN4.turnajKonečné výsledky
  V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 12. až 14. dubna čtvrtý turnaj STORM open. Hrálo se krátkém mazacím modelu, a průměry oproti minulému turnaji byly o dost nižší. Dubnového turnaje se účastnilo celkem 67 hráčů a o postup z kvalifikace s vidinou bojovat o vítězství ve své kategorii soutěžilo 13 hráčů kategorie P165 a v kategorii P190 bylo 36 ... Více

Vloženo: 15. 04. 2018 11:17:00 Aktualizováno: 20. 04. 2018 0:12:59

Na jihu vyhrává konečně žena.

Turnaje2018Jižní ČechyCampus Cup4.turnaj
tvrté kolo turnajové série Campus Cup 2018 se odehrálo při rekordní účasti 48 hráčů na mazání  Campus 41. Kvalifikaci jasně ovládl ( s nejvyšším náhozem dne 246) uzdravený Libor Staněk z Vyššího Brodu. Z kvalifikace postupující Jirka Drahokoupil přenechal své místo 19. Ivetě Nováčků, která toho potom ... Více

Vloženo: 13. 04. 2018 20:56:32