Aktuálně

Josef Colon opět na trůnu

Turnaje2019Praha / Střední ČechyChodovská devítka3.turnaj
  Na třetím turnaji Chodovské devítky v roce 2019 se na Chodovském SB Centru sešlo 19 bowlerů a tak postup do semifinále měli téměř všichni zajištěn a jen jediný si musel vytáhnout pomyslného “Černého Petra”. Přes síto semifinále se z lepší dvanáctky nedostala pouze Kateřina Strnadová. Finále se neslo v jasné režii ... Více

Vloženo: 03. 04. 2019 8:27:36

Po nepřesvědčivé kvalifikaci k obhajobě prvenství

Turnaje2019Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Březen
V úterý 12. března, s klasickou pondělní předehrávkou, se uskutečnil na Xbowlingu Žižkov již třetí letošní turnaj série Žižkovská Xbowling Devítka. Cestu si našlo 43 hráček a hráčů, avšak tentokrát byly oproti zvyklostem o něco těžší postupové podmínky vlivem bohužel technicky stagnující jedné z drah a tak ke 4 ... Více

Vloženo: 02. 04. 2019 17:24:42

Dušan Závladský vítězem 10. BBO devítky Strikeland

Turnaje2019Severní ČechyBBO devítka StrikelandBřezen II
V neděli 31.3. se v Chomutově za účasti 49 hráčů konal 10. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci ovládl Dušan Závladský (1079), po odstoupení Jirky Borovce postupoval jako poslední do semifinále Kája Šípek (853) a z Desperada Zdenka Pláničková, Ondra Heligr, Vláďa Hübst a Dáša Stulíková. V semifinále bylo potřeba ... Více

Vloženo: 01. 04. 2019 19:20:11

Láďa Šmelcer se konečně dočkal Valašské Skleněnky

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezValašská devítkaBřezen
Velmi pěkná účast třiceti tří hráčů ozdobila letošní třetí turnaj VALAŠSKÉ DEVÍTKY S MĚŠCEM, který se v Xbowlingu ValMez uskutečnil v krásnou jarní neděli 31. března 2019. Podle prvních reakcí je upravený počet hráčů v rundě na dvanáct krokem vpřed a pro zatraktivnění turnaje máme další ... Více

Vloženo: 01. 04. 2019 17:06:55

​Blanka Hanusiková vyhrála třetí Bowlingzone cup

Turnaje2019Východní ČechyBowlingzone Cup3.turnaj
Ve středu 27.března se v Pardubicích odehrál již třetí díl turnajové série Bowlingzone cup 2019. Celkem 32 hráčů se přišlo porvat o co nejlepší umístění v turnaji. Po kvalifikaci , která se hrála na součet 4 her ,hráči na třetím až dvacátémčtvrtém místě postupovali do semifinále. S nima do semifinále postupovali také dva ... Více

Vloženo: 31. 03. 2019 22:36:49

​Zdenda Mára boduje na Mantě

Turnaje2019Praha / Střední ČechyManta devítka3.turnaj
Na turnaji Manta devítka v Řepích hrála březnová třiadvacítka účastníků o osmnáct postupových míst. Mezi účastníky byly dva nováčci turnajové série a na postup bylo zapotřebí 577 bodů. Následovalo TRIO semifinále, ze kterého se poroučelo pouze šest nejslabších na každé dráze. V samotném finále se po ... Více

Vloženo: 29. 03. 2019 7:20:38

Ivan Kober letos poprvé vítězí na BBO devítce Zličín

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínBřezen
Ve středu 27.3. se na Zličíně konala za účasti 38 hráčů 8. BBO devítka. Kvalifikaci vyhrál Pavel Kvasnička (772) a jako poslední postupovala do semifinále po odstoupení Jirky Borovce, Pavla Vrtišky a Ivanky Bočanové Bára Márová (513). Z dvaatřiceti semifinalistů po dvou hrách postupovala šestnáctka lepších do finále, které nejlépe zvládl Ivan Kober (529) a připsal si tak první letošní vítězství v BBO devítce. Druhý skončil díky vyššímu ... Více

Vloženo: 29. 03. 2019 6:49:51 Aktualizováno: 31. 03. 2019 22:40:20

V březnu vítězí Jirka Kotrbatý

Turnaje2019Jižní ČechyBudějcká devítka3.turnaj
Na březnové devítce se sešlo 33 hráčů a padaly vcelku vysoká čísla. Nejlépe to vyšlo Jirkovi Kotrbatému, který finále zakončil s průměrem 245 a zaslouženě vyhrál. Druhé místo si vybojovala Martina Biskupová s průměrem 234 a třetí místo Starý Pavel, který jako jedinný dnes hodil nejvyšší nához 300. V celkovém ... Více

Vloženo: 29. 03. 2019 6:41:34

Turnaj pro Dášu Flegelovou

Turnaje2019Praha / Střední ČechyTurnaj pro Dášu Flegelovou
Dohráno a vybráno !! V neděli 24.3. se dohrával charitativní turnaj pro Dášu a na programu byly tři rundy a samozřejmě večerní finále. Kvalifikaci vyhrál téměř symbolicky Milan Soušek, a i když ve finále už se mu tolik nedařilo, nakonec z toho bylo pěkné třetí místo. Druhé místo vybojoval Tomáš Mračko a díky němu měl i ... Více

Vloženo: 27. 03. 2019 16:46:42 Aktualizováno: 31. 03. 2019 22:28:01

V březnové Bowling cz tour dominoval Michal Včeliš

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBowling CZ tour3.turnaj
V neděli 24. března se v benešovském Scentru odehrál 3.turnaj Bowling cz tour 2019. Hrálo se na dlouhém mazání 45 stop a zahrát si přijelo opět 31 hráčů a hráček z nichž byl po kvalifikaci i semifinále nejlepší Michal Včeliš a jeho celoturnajový průměr se zastavil na čísle 243! A kdo ovládl finále? Ano, opět Michal Včeliš po náhozech 255 a ... Více

Vloženo: 27. 03. 2019 16:41:12 Aktualizováno: 27. 03. 2019 16:46:21

Mistryní Kelímkovic Turnajů je Dana Klusáčková

Turnaje2019MoravaSKY OstravaKTM
První jarní neděle 24.3.2019 od 10:00 hodin v herně Bowling SKY Ostrava byla historicky třetím vyvrcholením celoročního snažení příznivců “Kelímkovic turnajů”. Na start KTM 2019 ( Kelímkovic Turnaj Mistrů) mohlo nastoupit pouze 12 nejlepších hráčů KEBOŽ 2018/2019 (KElímkovic BOdovací Žebříček ). Titul Mistr Kelímkovic Turnajů z loňského ... Více

Vloženo: 26. 03. 2019 14:02:00

Jubilejní 20. turnaj seniorů v BEST Sportcentru Olomouc

Turnaje2019MoravaBEST OlomoucSetkání seniorůBřezen
V BEST Sportcentru Olomouc se ve dnech 19. a 20. března 2019 konal jubilejní 20. přátelský bowlingový turnaj seniorů rozdělený do dvou samostatných hracích dnů. První den se odehrála dohromady 2 kola, druhý den 3 kola, z nichž se družstvům do pořadí počítal aritmetický průměr vypočítaný z průměrů všech odehraných kol. Umístění ... Více

Vloženo: 25. 03. 2019 19:43:31 Aktualizováno: 25. 03. 2019 19:51:03

​V březnu vítězí na ULICI Tomáš Mračko

Turnaje2019Praha / Střední ČechyULICE3.turnaj
Ve středu 20.3.2019 proběhl na centru Best Bowling třetí amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Po dvou letech se přehoupla účast hráčů na turnaji přes 30 účastníků, tentokráte to bylo 31 a hrálo se o 24 postupových míst. Dobrou pozici pro finále si za umístění ... Více

Vloženo: 22. 03. 2019 15:11:20

​Po pauze opět na bedně !!

Turnaje2019Jižní ČechyDvojice Hluboká3.turnaj
Zbyněk Slach a Pepa Krauskopf se dočkali a po delší pauze postoupili do finále a dokonce ho i vyhráli :-)Chlapce gratulujeme, hodně dobře zahráli i Libuška Hrušková a Pepa Klimeš, proto si druhé místo zasloužili. Třetí místo tentokrát zůstalo na Radka Jirků a Rudu Pouzarů, našeho specialistu přes občerstvení. Neoblíbená brambora zůstala pro duo Frý ... Více

Vloženo: 20. 03. 2019 7:36:34

Manželé Sovovi premiérově triumfují na Nedělních dvojicích

Turnaje2019Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceBřezen
17. března proběhl další z turnajové série Nedělních dvojic Xbowlingu Žižkov. Po delší době v krásném dni konce víkendu, tentokrát v komornějším prostředí nejen účastí pouhých 10 párů, se odehrála kvalifikace dle zaběhlých zvyklostí a sice dvě hry odehrál každý hráč sám za sebe, poté již ve ... Více

Vloženo: 19. 03. 2019 13:27:21

2. turnaj BBO tour Chomutov ovládli junioři mladší 15 let

Turnaje2019Severní ČechyBBO tour ChomutovBřezenRekapitulace
V neděli 17. března se v chomutovském Strikelandu konal 2. turnaj BBO tour, který navštívilo 55 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Štěpán Heligr (913), jako poslední dle pořadí postupoval do semifinále Dušan Mrviš (745) a z Desperada Jirka Stulík, Eliška Brychová st., Petr Horáček a Ivanka Šmejkalová. Na postup do finálové ... Více

Vloženo: 18. 03. 2019 23:09:49 Aktualizováno: 22. 03. 2019 19:28:10

Jirka Hromek a Veronika Kadeřábková nejlepší v Nedělním turnaji

Turnaje2019MoravaBowling BrnoNedělní turnajBřezen
V neděli 17.3.2019 se v Bowlingu Brno odehrál třetí Nedělní turnaj. Zúčastnilo se celkem 31 hráčů a hrálo se na 16 drahách. Po odehrání 4 kvalifikačních her se hráči rozdělili do finále A a finále B, kde odehráli další 2 finálové hry. Absolutní vítěz tohoto (a dalších 3) turnaje získá poukaz na 1 start na turnaj Motiv ... Více

Vloženo: 18. 03. 2019 9:00:05

V březnu vládne seniorům Janča Irglová

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMBřezen
Vzorný nástup k březnovému Senior Cup Tour ValMez předvedlo v sobotu 16. března 2019 všech 21 hráčů, což znamená opět „plný dům“, aby si to rozdali, tak jako každý měsíc o nejlepšího hráče Xbowlingu ValMez v seniorské kategorii. Nesmírně náš těší váš zájem o tento turnaj, který si děláte ... Více

Vloženo: 18. 03. 2019 8:55:47

Pavel Javůrek s Ivanem Koberem hvězdami 3. BBO dvojic Zličín

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínBřezen
Třetí turnaj série navštívilo 22 dvojic a 16 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1341) a z šestnáctého Míra Dutka s Michalem Koreckým (1042). Jen o kuželku méně měli první nepostupující Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem. Tři semifinálové hry opět nejlépe zvládli Pavel ... Více

Vloženo: 16. 03. 2019 7:25:00

Jarin vítězí na čtvrtém turnaji

Turnaje2019Praha / Střední ČechyDevítka BEST Bowling4.turnaj
Dne 13. března se konal na Zličíně čtvrtý turnaj Devítka Best Bowling. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a opakovala se situace jako na třetím turnaji, kdy opět zvítězil nováček turnajové série. Z kvalifikace postupovalo 16 nejlepších a hranice postupu z kvalifikace byla na 618 devítkových bodech. Poté se hrálo semifinálové play-off dvojic z ... Více

Vloženo: 16. 03. 2019 0:45:58