Aktuálně

V červnovém BBO klasickém turnaji vítězí Michal Janovský

Turnaje2020Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínČerven
Ve čtvrtek 11.6. se na Zličíně za účasti 31 hráčů konal 4. BBO klasický turnaj. Hrálo se na dlouhém modelu Challenge route 66, v kvalifikaci byl nejlepší Ondra Michal (963) a jako šestnáctý postupoval do semifinále po odstoupení Jirky Borovce a nepřítomnosti Míry Dutky Emil Krubert (711). Po dvou vyřazovacích hrách, kdy hraje první ... Více

Vloženo: 12. 06. 2020 20:00:49

ČEPI si střihl double

Turnaje2020Praha / Střední ČechySprinter 900Global5.turnaj
KVALIFIKACE na páté finále se uskutečnila v květnu a hrálo se středním mazacím modelu. Zde stejně jako minule řádil Tomáš Bílek, který s průměrem 237,50 vévodil kvalifikaci. Přes parádní průměr 220 se přehoupli ještě Daniel Čížek, Ján Ďaďo a Jan Čepelák. Nejen tito lídři, ale všichni hráči si přenášeli ... Více

Vloženo: 12. 06. 2020 19:47:37 Aktualizováno: 15. 06. 2020 19:31:37

Bodovací žebříček, květen 2020

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči za měsíc květen. Po dvouměsíčním výpadku přináší Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, deváté hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2019-2020, neb v měsíci březnu a dubnu se z důvodu vládního nařízení sportovní ... Více

Vloženo: 12. 06. 2020 9:57:38 Aktualizováno: 20. 06. 2020 7:56:42

Junior Vašík Kordulík ml. vítězem 3. BBO tour Chomutov

Turnaje2020Severní ČechyBBO tour ChomutovČerven
V neděli se ve Strikelandu po víc jak tříměsíční pauze odehrál 3. turnaj BBO tour Chomutov, tentokrát na středním modelu. Přijelo 47 hráčů, z nichž do semifinále postupovalo 24, 20 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Petr Heligr (996), jako dvacátý postupoval po odstoupení Františka Tadeáše Kubíka Jirka Forman (783) a z Desperada ... Více

Vloženo: 09. 06. 2020 19:32:58 Aktualizováno: 12. 06. 2020 10:04:08

Senioři vládli na červnovém EBONITE

Turnaje2020Praha / Střední ČechyEBONITE tour4.turnaj
Po více jak tříměsíční pauze se hrál ve dnech 4. až 6. června na centru Best Bowling v Praze, čtvrtý turnaj z letošní série EBONITE tour. Přestože se pozvolné rozvolňování podepsalo na nižší účasti v seniorské kategorii, červnový turnaj letos již počtvrté pokořil hranici 100 účastníků. Dráhy byly připraveny díky ... Více

Vloženo: 08. 06. 2020 13:50:30 Aktualizováno: 12. 06. 2020 10:02:41

Červnový turnaj vyhrává Míra Malec

Turnaje2020Praha / Střední ČechyDevítka Best Bowling Zličín4.turnaj
  Čtvrtý turnaj Devítka Best Bowling se na Zličíně hrál za účasti 37 hráčů v startovním poli. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu Challenge Route 66 ale padala neskutečně vysoká čísla, větší než na house. Laťka byla hodně vysoko, na postup z kvalifikace, mezi 24 nejlepších, bylo zapotřebí 638 bodů ze třech kvalifikačních her. Semifinále ... Více

Vloženo: 07. 06. 2020 16:38:49 Aktualizováno: 07. 06. 2020 20:22:28

Na 5. BBO dvojicích Strikeland vítězí Lumír Horčička s Lukášem Roučkou

Ve středu 3.6. se v Chomutově za účasti 46 hráčů konal 5. turnaj BBO dvojic Strikeland. Z 23 dvojic postupovalo do semifinále 16, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou (1335) a z šestnáctého Dan Borovička s Vaškem Kordulíkem st. (1088). Po třech hrách vypadla polovina účastníků, mezi nimi i několik pravidelných finalistů, a osmička ... Více

Vloženo: 05. 06. 2020 23:20:25

Červnovou devítku ovládl Jindra Vaněček

Turnaje2020Jižní ČechyBudějcká devítka3.turnaj
Třetí kolo Budějcké devítky se účastnílo 21 hráčů, kteří tentokrát hráli na součet 7 her. Tento systém nejlépe vyhovoval Jindrovi Vaněčků, který hned ze začátku připisoval vysoká čísla a jednoznačně vyhrál. Druhé místo obsadila Svačinová Ivana a třetí místo patří Zdenkovi Oudesů. Další kolo nás ... Více

Vloženo: 04. 06. 2020 15:10:46

Na Chodově vítězí Antonín Matějka

Turnaje2020Praha / Střední ČechyChodovská devítka3.turnaj
Poslední květnovou neděli se konečně po dlouhé “korona” pauze uskutečnila opět Chodovská devítka! Bylo znát, že lidem bowling chyběl a tak byla vyčerpána plná kapacita turnaje - 24 hráčů. Do turnaje vstoupil nejlépe Jakub Šarišský a s velkým přehledem vyhrál kvalifikaci. Podobně se mu dařilo i v semifinále, kde hodil i ... Více

Vloženo: 04. 06. 2020 13:15:52

Láďa Šmelcer nedal ve finále nikomu šanci

Turnaje2020MoravaXbowling ValMezValašská devítkaKvěten
V neděli 31. května 2020 se v Xbowlingu ValMez odehrál třetí turnaj bowlingové série Valašské devítky s měšcem. I s předehrávkou se do soutěže zapojilo celkem 27 hráčů, z toho opět krásný počet 8 žen. I když byla tato poslední májová neděle deštivá, tak náladu to hráčům nevzalo a všichni jsme si toto odpoledne ... Více

Vloženo: 02. 06. 2020 10:24:55

Hráči BC Tigers ovládli 4. turnaj Ferdinand devítky

Turnaje2020Praha / Střední ČechyFerdinand devítka4.turnaj
V poslední květnový den se v Scentru Benešov odehrál 4. turnaj Ferdinand devítkové série. Zahrát si tentokrát přišlo nebo přijelo 29 hráčů a hráček. Prvním nepostupujícím hráčem do semifinále byl Václav Fiala, kterému nestačilo 716 bodů za 4 kvalifikační hry a odnesl si tak alespoň cenu útěch Ferdinand. V semifinále se losoval ... Více

Vloženo: 02. 06. 2020 0:20:42 Aktualizováno: 02. 06. 2020 0:25:20

​Láďa Pitaš od začátku až do konce

Turnaje2020Východní ČechyBowlingzone Senior open3.turnaj
Vlado Pitaš si vybral pouze „oddechový čas“ v semifinále , ale jinak od začátku až do konce vévodil startovnímu poli. V kvalifikaci zvítězil před juniorem seniorů Pavlem Konečným a Petrem Tomáškem. Vstřícné mazání dovolilo mnoho hezkých her a už v kvalifikaci padl nejvyšší nához o který se postaral Pavel Konečný a měl hodnotu ... Více

Vloženo: 01. 06. 2020 17:33:31

V Českých Budějovicích vyhrává Honza Pospíšil ml.

Turnaje2020Jižní ČechyCampus Cup4.turnaj
Ve středu 27.5.2020 se uskutečnil 4.turnaj série Campus Cup 2020. Kvalifikaci na jen 8 fungujích drahách vyhrál s přehledem Petr Sova ml. a byl velkým favoritem. Jenomže po 10-ti minutách finále se 2 dráhy rozbily a 20 hráčů hrálo finále jen na 6-ti fungujících drahách. To se na psychice některých hráčů podepsalo. Jen Honza Pospíšil ml. se tím nerozhodil ... Více

Vloženo: 01. 06. 2020 13:53:42

4. BBO dvojice Zličín vyhráli Marek Chovanec s Kájou Šípkem

Turnaje2020Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínKvěten
Ve středu se na Zličíně za účasti 54 hráčů konal 4. turnaj BBO dvojic Zličín. Z přítomných 27 dvojic po kvalifikaci postupovalo dál 16, z prvního místa René Bejdl s Pepou Vlčkem (1301) a z šestnáctého Michal Fiala s Katkou Míkovou (1135). Po třech semifinálových hrách jsme se rozloučili s polovinou účastníků a osmičku ... Více

Vloženo: 29. 05. 2020 6:35:58

11. BBO devítku Strikeland vyhrál Jirka Vrážel st.

V neděli 24.5. přijelo do Chomutova 57 hráčů na 11. BBO devítku Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Jirka Vrážel st. (1064), jako poslední postupoval z 28. místa po odstoupení Štěpána Heligra Milan Svoboda (860) a z Desperada Zdenka Pláničková, Ivana Šmejkalová, Jirka Stulík a Jirka Květoň. Tři následné semifinálové hry určily ... Více

Vloženo: 26. 05. 2020 8:11:28

Májový - bowlingový turnaj jednotlivců Raketa cup

Turnaje2020MoravaRaketa OpavaRaketa cupKvěten
Bowlingoví hráči se po více než dvouměsíční pauze konečně dočkali znovuotevření bowlingu a dalšího bowlingového turnaje jednotlivců, kterého se v opavské Raketě zúčastnilo 34 hráčů a hráček. Hrál se devítkový turnaj, a i přes nucenou pauzu byla zaznamenána spousta výborných výkonů. Turnaje se tentokrát ještě ... Více

Vloženo: 26. 05. 2020 8:04:57

Pepa Bočan vyhrál turnaj, Iva Ondráčková kufr a plechovku nikdo

Turnaje2020Praha / Střední ČechyBBO NejKUFRY devítkaKvěten
Ve čtvrtek 21.5. se na Zličíně za pěkné účasti 62 hráčů konal v pořadí 3. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky. Kvalifikaci vyhrál Pepa Bočan (817) a jako dvaatřicátá postupovala po odstoupení čtyř hráčů Hanka Šulcová (614). Po dvou semifinálových hrách nás opustila polovina účastníků a šestnáctku lepších čekaly dvě hry ... Více

Vloženo: 22. 05. 2020 21:10:40

Eliška Bulová se Štěpánem Heligrem vítězí na 4. dvojicích Strikeland

Ve středu 20.5. se v Chomutově za účasti 40 hráčů konaly 4. BBO dvojice Strikeland. Do semifinále postupovalo 16 dvojic, z prvního místa Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (1325) a z šestnáctého Walter a Alenka Endersovi (1039). Po třech semifinálových hrách se loučila polovina dvojic a osm lepších šlo do finále. V turnaji ... Více

Vloženo: 22. 05. 2020 15:47:45

Jan Čepelák slavil premiéru na Sprinterovi vítězstvím

Turnaje2020Praha / Střední ČechySprinter 900Global4.turnaj
KVALIFIKACE na čtvrté finále se uskutečnila těsně před vyhlášením nouzového stavu a zrušení sportovních akcí dne 11.3.2020. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a pozornost na sebe poutal Tomáš Bílek, který zahrál Perfect game a s průměrem 232,50 po čtyřech hrách vévodil šestatřiceti člennému startovnímu poli. Na ... Více

Vloženo: 21. 05. 2020 23:04:57 Aktualizováno: 21. 05. 2020 23:16:58

Jaroslav Lorenc zvítězil stylem start-cíl

Turnaje2020Praha / Střední ČechySTORM PRAGUE CUP3.turnaj
Ve dnech 15. a 16. května 2020 se v Praze na centru Best Bowling uskutečnil třetí turnaj čtvrtého ročníku, série STORM Prague Cup. Květnového turnaje se účastnilo 81 hráčů. Hrálo se na středním mazacím modelu a dosaženo bylo celkem jedenáct zápisů do Klubu 250+, ale čísla nejen v sadě šesti kvalifikačních her byla u většiny hráčů různě ... Více

Vloženo: 18. 05. 2020 6:56:09 Aktualizováno: 22. 05. 2020 16:38:57