Aktuálně

Lukáš Gurgul získal double na Devítce

Turnaje2019Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Listopad
Listopadový turnaj Žižkovská Devítka navštívilo nakonec 41 hráčů, kteří bojovali o cenné body do celoročního pořadí a možnost zisku předposlední skleněné kuželky. Přímé postupy do finále si tento turnaj vybojovali: Lukáš Gurgul, Karel Jašek, Petr Ondrejec a David Dvořáček z Xbowlingu. Na semifinále hrané na dvě hry nastoupili ... Více

Vloženo: 07. 11. 2019 11:48:31

Trošku překvapivým vítězem Rudolf Fukala mladší

Turnaje2019MoravaSKY OstravaPOT TOURListopad
V neděli 3. 11. 2019 se sešel v herně Bowling SKY Ostrava maximální počet 36 hráčů a série se nám rychle blíží ke svému konci. Po odehrání tohoto turnaje je ve hře ještě dost bodíků, aby se hráčům na „hraně“ finále podařilo získat dostatečný počet bodíků k postupu. Poprvé si přišel zahrát tento turnaj Jaromír ... Více

Vloženo: 06. 11. 2019 18:15:21

JANA a MAREK IRGLOVI otáčí sérii Valašských dvojic

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezValašské dvojiceListopad
Parádní účast 17 dvojic ozdobila již 11. turnaj bowlingové série VALAŠSKÉ DVOJICE. A Xbowling ValMez byl v neděli 3. listopadu 2019 svědkem parádních soubojů, kvalitních výkonů a prosincový MASTERS slibuje velký souboj o celkové vítězství. Po první polovině se i přes nepovedou Devítku (ale nebyli v tom sami) ujali vedení Jana a Marek ... Více

Vloženo: 04. 11. 2019 9:33:48

Ondřej Michal měl nabito ostrými

Turnaje2019Praha / Střední ČechyEBONITE tour10.turnaj
  Osmdesát šest účastníků, se objevilo ve startovní listině závěrečného (desátého) turnaje ze série EBONITE tour 2019. Listopadový turnaj se hrál na dlouhém mazacím modelu a padala překvapivě vysoká čísla, zaznamenána byla i jedna PERFECT GAME tentokráte v podání Jaroslava Lorence. KVALIFIKACI vévodil Pavel Čermák s 1421 ... Více

Vloženo: 04. 11. 2019 9:16:35 Aktualizováno: 07. 11. 2019 12:00:23

Adam Vondráček vyhrál říjnový Bowlingzone cup 2019

Turnaje2019Východní ČechyBowlingzone Cup10.turnaj
Poslední středa v měsíci říjen 2019 byla v Pardubicích zareservována pro turnaj Bowlingzone cup . Celkem 31 hráčů si našlo cestu do bowlingové herny. Kvalifikace se hrála součet 4 her. Z první rundy postoupil rovnou do finále Adam Vondráček a ze druhé Jaroslav Turina. Vítězové ze semifinálových bojů postoupili do finále a k nim se přidala dvojice z ... Více

Vloženo: 01. 11. 2019 8:40:09

Míla Suchánková vítězí v říjnové Chodovské devítce

Turnaje2019Praha / Střední ČechyChodovská devítka10.turnaj
Na říjnovou Chodovskou devítku dorazilo tentokrát 19 bowlerů. Po kvalifikaci se tak musela s turnajem rozloučit Kateřina Hricová. Jako „bolestné“ dostala dle propozic 50Kč zpět a doufejme, že ji uvidíme i příště a že ji tento částečný neúspěch neodradí. Kvalifikaci vyhrál s přehledem Antonín Matějka a na vítězné vlně pokračoval i v ... Více

Vloženo: 01. 11. 2019 8:18:24

Andrej Paračka vítězem 11. BBO devítky Zličín

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínŘíjen III
11. turnaj BBO devítky Zličín ve středu 30.10. navštívilo 43 hráčů, kteří sbírali předposlední body do celoročního žebříčku. V kvalifikaci byl nejlepší Jakub Selnekovič (815) a jako poslední postupoval do dvaatřicetičlenného semifinále po odstoupení Káji Šípka Pavel Kvasnička (562). V semifinále byl nejlepší Honza ... Více

Vloženo: 31. 10. 2019 21:19:01

​Michal Lasovský s přehledem zvítězil

Turnaje2019Jižní ČechyBudějcká devítka10.turnaj
íjnové kolo jednoznačně ovládl Michal Lasovský, který ve finále předvedl vysoká čísla a tím s náskokem vyhrál, díky tomu se dostal do vedení celkové tabulky. Dá se říci, že celkové vítězství má v kapse... Druhé místo obsadila Pospíšilová Jitka, která také zabojuje o pěkné ... Více

Vloženo: 31. 10. 2019 7:52:24

ŠUP HO TAM vítězí na podzimním Bowling Marathone 12H

Poslední letošní 12H Bowling Marathone se odehrál ve velkém stylu. Na příjemném mazání byl v necelých odehraných 600 hrách celkový průměr všech hráčů 179,14 , což svědčí o výborné kvalitě. A byl to také nejdramatičtější 12H maraton v historii , protože o vítězi celého turnaje rozhodla až úplně poslední hra ! ... Více

Vloženo: 31. 10. 2019 7:39:30

IVA FOJTÍKOVÁ zlomila finálová prokletí

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezValašská devítkaŘíjen
V neděli 27. října 2019 se nám v Xbowlingu ValMez uskutečnil již desátý turnaj bowlingové série VALAŠSKÁ DEVÍTKA s měšcem. I když ještě v pátek byly všechny tři nedělní rundy zcela naplněny 36 hráči, tak se nakonec turnaje zúčastnilo „pouze“ 30 hráčů. Ale ti, co přišli, zažili opět parádní turnajové ... Více

Vloženo: 29. 10. 2019 13:15:21

Vítězem 10. BBO tour Chomutov je Martin Křížek

V neděli 27.10. přijelo do chomutovského Strikelandu na 10. BBO tour 38 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Vojta Plánička (924) a jako poslední postupoval do semifinále po odstoupení Petra Heligra a Káji Růžičky Andrej Paračka (734). Ostatní zkusili štěstí v Desperadu a to nejlépe zvládli Jana Šípková, Vláďa Horňák, Jirka Kurka a Anička ... Více

Vloženo: 28. 10. 2019 13:37:47 Aktualizováno: 31. 10. 2019 8:00:00

Jára Maňásek poprvé vítězí na BBO devítce Zličín

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínŘíjen II
10. turnaj BBO devítky se konal ve čtvrtek 24.10. za účasti 43 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Kája Šípek (740) a do dvaatřicetičlenného semifinále postupovala jako poslední Danka Kvasničková (542). V semifinále nejlépe zahrál Pepa Bočan (565) a poslední postupující do finále byla opět Danka Kvasničková (418). Finále nejlépe zvládl ... Více

Vloženo: 26. 10. 2019 11:04:52

Zasloužené vítězství Pavla Varhaníčka

Turnaje2019MoravaSKY OstravaKelímkovic devítkaŘíjen
Na start čtvrté Kelímkovic Devítky 2019  hrané 23.10.2019 v herně Bowling SKY Ostrava se postavilo celkem 34 hráčů. Opět jsme mohli přivítat celkem tři úplně nové hráče. Dva z nich přivedl do herny Ráďa Janusz a to Davida Filípka a Tadeusze Szweda. Úplně sám si cestu na tento turnaj našel ostravský Jaromír Kytlica. Do první rundy nejlépe vkročil ... Více

Vloženo: 26. 10. 2019 10:55:05

V říjnové Devitce zvítězil Martin Russ

Turnaje2019Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Říjen
V Xbowlingu Strašnice se odehrála říjnová devítka. Všichni si odehráli kvalifikaci 4 her,kde první 4 hráči postupovali přímo do finále. Ze semifinále postoupilo 14 hráčů. Finále bylo dost vyrovnané. Nakonec si prvenství nenechal utéct Martin Russ, který hodil 520 bodů. Na druhém místě skončil o šest bodů méně Makovec ... Více

Vloženo: 25. 10. 2019 9:12:25

Devátého Ferdinanda vyhrává Dalibor Polívka

V benešovském Scentru se odehrál v pořadí již 9. turnaj Ferdinand devítkové série. Zahrát si nakonec přijelo 26 hráčů a hráček. Z účasti v semifinále se omluvil Luboš Kunt st. a Miroslav Kadlec. Z vyřazovacího play-off nakonec postoupili všichni favorité. Ve finále se nejvíce radoval Dalibor Polívka, který přijel s novou vizáží ve ... Více

Vloženo: 23. 10. 2019 12:05:50

Skvělé FINÁLE Přeboru Zlínského kraje 2019

Turnaje2019MoravaXbowling ValMezPřebor Zlín. krajeFinále
Xbowling ValMez měl opět tu čest přesně po roce přivítat v sobotu 19. října 2019 finalisty 2. ročníku PŘEBORU ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019 v bowlingu. Plných 12 hodin skvělých her, zábavy a neskutečně přátelské atmosféry se dostávalo všem aktérům a zúčastněným plnými doušky. Organizátoři a obsluha centra se snažili, aby ... Více

Vloženo: 22. 10. 2019 22:09:02 Aktualizováno: 25. 10. 2019 9:06:57

Láďa Horák je ve formě a vyhrává

Turnaje2019MoravaSKY OstravaPOT TOURŘíjen
V neděli 20. 10. 2019 pokračovala série POT TOUR v herně Bowling  SKY Ostrava v pořadí už šestým turnajem. To znamená, že máme za sebou dvě třetiny a pomalu polehounku začnou boje o finále přituhovat. Hráči na hraně postupu si musí hlídat své výkony v dalších turnajích, aby jim případný postup neproklouzl mezi prsty. To hráči ... Více

Vloženo: 22. 10. 2019 22:01:36

Premiérové vítězství Daniela Čížka

Turnaje2019Praha / Střední ČechySTORM OPEN10.turnaj
Ve dnech 18. a 19. října proběhl Praze na Best Bowlingu, na středním mazání, desátý (předposlední) turnaj ze série STORM open 2019. Kvalifikace se účastnilo 49 hráčů a systémově se hrálo o 25 postupových míst z kvalifikace. Přímou cestu do finále si vybojovalo postupně pět vítězů kvalifikačních rund (Nejezchleba, Synek, Straková, Rain, ... Více

Vloženo: 22. 10. 2019 7:31:44 Aktualizováno: 25. 10. 2019 9:01:49

10. BBO dvojice Zličín v režii Emila Kruberta a Dáši Vaněčkové

Turnaje2019Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínŘíjen
Stejně jako zářijový, tak i říjnový BBO turnaj dvojic Zličín s vyhlášením celoročního pořadí navštívilo ve čtvrtek 17.10. 40 hráčů. Kvalifikaci vyhráli Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou (1198) a po odstoupení Hanky Košatové a Evy Rechtorikové (hrály pěkně - 10. místo) se do semifinále podívaly i Katka ... Více

Vloženo: 18. 10. 2019 17:31:47

Toník Nahodil byl na 5. BBO devítce Strikeland neporazitelný

V neděli 13.10. se v Chomutově za účasti 49 hráčů konala 5. BBO devítka Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Toník Nahodil (1164), jako poslední dle pořadí postupoval po odstoupení několika hokejových fandů Dušan Mrviš (809) a z Desperada Dáša Stulíková, Ivanka Šmejkalová, Míra Kučaba a Walter Enders. Semifinále také ovládl ... Více

Vloženo: 15. 10. 2019 21:45:25