Aktuálně

Pepa Bočan vyhrál a navíc docílil čisté Perfect game 300

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínŘíjen
4. BBO devítku Zličín navštívilo 31 hráčů a do semifinále jich postupovalo 24. V kvalifikaci zvítězil Marek Chovanec (825) a jako poslední postupoval Pavel Šnajdr (580). Po dvou semifinálových hrách byla jasná dvanáctka finalistů, kterou čekaly dvě hry finálové. V turnaji zvítězil Pepa Bočan (565) před Kájou Šípkem (498) a Pepou Colonem ... Více

Vloženo: 04. 10. 2018 23:44:55

Po měsíci se radoval opět Josef Colon

Turnaje2018Praha / Střední ČechyChodovská devítka8.turnaj
Na Chodově se nás tuto neděli sešlo opět nemnoho, ale i tak jsme si všichni zahráli dosytosti. První čtyři hry "kvalifikace" byly spíše na rozehrání, ale už i ty dávaly tušit, komu se dnes dařit bude více a komu méně. Všichni postoupili do finále hraného na 4 hry a pořadí z "kvalifikace" posloužilo alespoň k možnosti výběru dráhy pro finále. ... Více

Vloženo: 01. 10. 2018 14:19:29

Pavel Roudný si z ValMezu odváží svou první Skleněnku

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezValašská devítkaZáří
To to letí. Ještě nedávno jsme si užívali prázdnin a najednou je už i první školní poprázdninový měsíc je pryč. Bowlingovým vrcholem v Xbowlingu ValMez byla v neděli 30. září 2018 VALAŠSKÁ DEVÍTKA S MĚŠCEM. Kvalifikace začala již čtvrteční předehrávkou, kterou si zahráli 3 hráči. Obě nedělní ... Více

Vloženo: 01. 10. 2018 9:21:11

Na předposledním turnaji vítězí Jaromír Malec

Turnaje2018Praha / Střední ČechyDevítka Best Bowling9.turnaj
Pátý devítkový turnaj se odehrál v Praze na Best Bowlingu, celkově to byl již devátý z letošní turnajové série. Po přesunu série z V-bowlingu Kladno se i tentokráte na turnaji objevují nováčci v seznam hráčů je již 70 jmen. Hrálo za účasti 24 hráčů a bojovalo se především o průměrovou hru do finále neb postupovalo všech 24 ... Více

Vloženo: 30. 09. 2018 13:01:25

Nevyzpytatelní nahradili ostřílené harcovníky

Turnaje2018Turnaje ČR & SRLetní Devítková ligaFINÁLE LDLLDL FINÁLE
V sobotu 29. 9.2018 se uskutečnilo po roce velké Finále "Letní devítkové ligy" ve spolupráci s pražskými centry Xbowling Žižkov, Xbowling Strašnice, Manta Řepy a centry Xbowling Valašské Meziříčí, Xbowling Tišnov. Mezi finalisty chyběli trojnásobní vítězové Black Riders a bylo velkou neznámou, kdo si odveze letošní ... Více

Vloženo: 30. 09. 2018 8:06:09 Aktualizováno: 04. 10. 2018 23:51:17

Anička s Jarinem vítězí na 10. BBO turnaji dvojic Zličín

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínZáří
10. turnaj BBO dvojic Zličín navštívilo 21 dvojic, z toho několik zbrusu nových či nově zkombinovaných. V kvalifikaci byli nejlepší Petr Ivanciv s Petrem Mráčkem (1257) a posledními postupujícími do šestnáctičlenného semifinále byli Jirka Borovec s Jirkou Culkem (1038). Překvapením večera bylo poslední místo loňských ... Více

Vloženo: 27. 09. 2018 17:18:57

Linda Vondráčková vyhrála Bowlingzone cup 2018

Turnaje2018Východní ČechyBowlingzone Cup9.turnaj
  Poslední středa v měsíci září byla jako vždy zarezervována  v Pardubicích na turnaj Bowlingzone cup 2018. Pro tento turnaj bylo zvoleno mazání 38 stop a 23,85 oleje. Toto mazání bylo docela zrádné a ne každý hráč se s ním vyrovnal. To je vidět také na celkových průměrech. Nejlepší dva hráči z každé rundy ... Více

Vloženo: 27. 09. 2018 15:34:30

Vilém Šimek a Milada Skokanová přehráli všechny favority

Turnaje2018MoravaBowling BrnoTurnaj smíš. párůZáří
Ve středu 26.9.2018 jsme na v brněnském Bébéčku odehráli v pořadí již 6. Turnaj smíšených párů a zúčastnilo se celkem 27 dvojic. Turnaj se hrál pěkně svižně, a to díky mnoha nahozeným strikům v průběhu celého večera. Jak je již pravidlem, zařadili jsme do turnaje dvě "minisoutěže" o krásný podzimní svícen a jako vždy byly i ceny losované ... Více

Vloženo: 27. 09. 2018 10:54:40

Michal Lasovský vítězí v zářijové Budějcké devítce

Turnaje2018Jižní ČechyBudějcká devítka9.turnaj
Devátým kolem pokračovala v Českých Budějovicích devítka. Nejlépe začal favorit Milan Blecha, který do finále postupoval s průměrem 255, bohužel poslední hry byly slabší a stačily na konečné 6. místo. Za to Michal Lasovský udržel vysoká čísla a jednoznačně zvítězil v 9. turnaji s průměrem 244. Tím se posunul na celkové 4. místo tabulky. ... Více

Vloženo: 27. 09. 2018 1:30:05

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku, srpen 2018

Druhé hodnocení "Bodovacího" turnajového žebříčku 2018 - 2019, který organizuje Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz přichází se zpožděním až nyní, za což se omlouváme. V srpnovém žebříčku se objevuje přes 550 hráčů a hráček na 30 otevřených srpnových turnajích. Tento měsíc musel počet bodů pro ... Více

Vloženo: 25. 09. 2018 17:39:54 Aktualizováno: 30. 09. 2018 7:59:36

Ferdinand devítku vyhrává David Ruml a měšec si rozdělili dva hráči

Turnaje2018Praha / Střední ČechyFerdinand devítka8.turnaj
V neděli 23.září se v Scentru Benešov odehrál 8.turnaj Ferdinand devítkové série. Mimo obvyklých cen na hráče čekal asi největší tahák turnaje, obsah tzv. měšce. V měšci bylo úctyhodných 10.140 kč. Napětí při losování by se dalo krájet. Vylosované číslo 213 se shodovalo s náhozem dosaženým v kvalifikaci dvěma ... Více

Vloženo: 24. 09. 2018 21:50:23

​Martin Múčka vítězí na zářijovém turnaji

Turnaje2018Praha / Střední ČechyUlice9.turnaj
Turnajová série ULICE určená především pro amatérské a mírně pokročilé hráče má za sebou odehráno již devět turnajů. První polovina turnajů ze série se odehrála v centru Vbowling na Kladně, druhá část se od května dohrává v Praze na Best Bowlingu. Předposlední turnaj se hrál za účasti 22 hráčů a z kvalifikace postupovalo ... Více

Vloženo: 24. 09. 2018 21:25:35

V pátém turnaji POT TOUR vítězí Petr Lysek

Turnaje2018MoravaSKY OstravaPOT TOURZáří II
Už pátý turnaj si přišlo do herny Bowling SKY Ostrava zahrát 32 hráčů. Poprvé si přišel zahrát Láďa Krusberský a hned mu to krásně šlo. Pravidelně nám pořád chodí hrát nejmladší hráč „Kelímkovic“ turnajů, dvanáctiletý Standa Verbík. V první rundě nejkvalitnější výkony ... Více

Vloženo: 24. 09. 2018 20:40:06

Z šuplíku režiséra Ivo Nováka – Dynastie Nováků pokračuje…

Turnaje2018MoravaSKY OstravaCNC Produkt CupZáří
Velmi oblíbený televizní seriál z osmdesátek minulého století opět ožil. Dokonce jsme objevili v archivu pana režiséra Ivo Nováka scénář k pokračování Dynastie Nováků. Hrubý nástřel vypadá asi takto. Muzikantská rodina Nováků, kromě své velké lásky k hudbě, se dá na moderní sport bowling. A ... Více

Vloženo: 24. 09. 2018 11:29:28 Aktualizováno: 24. 09. 2018 11:46:32

Senior Cup ValMez ovládl v září „junior“ Víťa Hasník

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMZáří
Další měsíc uplynul a 22.9.2018 v Xbowlingu ValMez přišel na řadu další, díky Vám velmi oblíbený díl série Senior Cup Tour ValMez. Dokonce tak oblíbený, že maximální počet hráčů 21 v sobotní rundě byl překročen o dva hráče, kteří doufali, že si taky zahrají. Bohužel, rozšířit tento turnaj o ... Více

Vloženo: 22. 09. 2018 20:15:04

Klikař využil situaci …

Turnaje2018Praha / Střední ČechyManta devítka9.turnaj
Devátý turnaj na Mantě se hrál za účasti 22 hráčů a tak se hrálo systémem pro 18 postupujících, kde na postup bylo zapotřebí mít na svém kontě 561 bod ze tří her. Vypadávali pouze 4 hráči a tím posledním postupujícím byl Zdeněk Mára Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem nepostupujícím hráčům ... Více

Vloženo: 21. 09. 2018 16:48:21 Aktualizováno: 24. 09. 2018 14:05:14

V 9. turnaji vítězí Pavel Javůrek, celoročně Honza Kolář st.

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínZáří
9. BBO klasický turnaj na Zličíně navštívilo 21 hráčů, hrálo se na dlouhém mazání a hráči sbírali poslední body do celoročního žebříčku. V kvalifikaci byl nejlepší Honza Kolář st. (953) a z šestnáctého místa postupovala do semifinálových play-off zápasů Eva Rechtoriková (686). Osm vítězů ... Více

Vloženo: 20. 09. 2018 22:00:12

Slach a Krauskopf vyhrávají DVOJICE na Hluboké

Turnaje2018Jižní ČechyDvojice Hlubokázáří
Skvělou poslední hrou se z průběžné třetí pozice vytáhli až na příčku nejvyšší, druhou příčku vykouleli Frýbortovi a třetí místo zůstalo na Danu a Milana Baborských. Škoda, že se nepovedla poslední hra Milanovi, pokud by hodil svůj průměr, mohli brát místo první. Tak snad příště a to 15. října 2018 na dalším turnaji. ... Více

Vloženo: 19. 09. 2018 10:28:50 Aktualizováno: 20. 09. 2018 15:26:23

Michal Včeliš vítězí podruhé na dlouhém mazán

Turnaje2018Praha / Střední ČechySTORM OPEN9.turnaj
V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 14. a 15. září za účasti 59 hráčů devátý (předposlední) turnaj ze série STORM open 2018. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a víceméně vítězné double na „dlouhém“ si na své konto připsal Michal Včeliš. Kvalifikaci vévodil s průměrem 205,75 ještě nedávný hráč ... Více

Vloženo: 17. 09. 2018 17:21:56 Aktualizováno: 20. 09. 2018 22:08:51

Vítězem 8. BBO tour Chomutov je Milan Šteffek st.

Turnaje2018Severní ČechyBBO tour ChomutovZáří
8. turnaje BBO tour Chomutov se v neděli ve Strikelandu zúčastnilo 44 hráčů. V kvalifikaci zvítězila Sváťa Závladská (925) a jako poslední postupoval do semifinále Ríša Soukup (751), z Desperada pak Anička Breindlová, Marta Černá, Pepa Chudoba a Vláďa Hübst. Po třech semifinálových hrách se dvanáctka lepších vrhla do finále. A to ... Více

Vloženo: 17. 09. 2018 16:30:12 Aktualizováno: 20. 09. 2018 22:10:05