Petr Barinec po roce opět vítězem Valašské devítky

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezValašská devítkaKvěten
Poslední květnovou neděli 27.5.2018 se i přes krásné letní počasí sešlo v Xbowlingu ValMez k tradiční Valašské devítce s měšcem celkem 28 hráčů zabojovat o stále velmi váženou Skleněnku. A nejen o ni se hrálo. Samozřejmě, že i body do celoročního hodnocení jsou důležité. V červnu se bude hrát o dvojnásobný počet ... Více

Vloženo: 28. 05. 2018 10:22:37

Úvodní Devítku Best Bowling vyhrála PUPU

Turnaje2018Praha / Střední ČechyDevítka Best Bowling5.turnaj
  Devítkový turnaj Kladenská devítka byl z provozních a technických důvodů přesunut do Prahy na Best Bowling. Ve čtvrtek 24. května se zde odehrál první, respektive pátý turnaj z původní devítkové série. Systém turnaje nedoznal žádných změn, ale série se díky změně místa konání, změnila na Devítku Best Bowling. ... Více

Vloženo: 25. 05. 2018 15:56:17 Aktualizováno: 25. 05. 2018 18:45:30

Vítězstvím si Pepa Bočan pojistil celoroční prvenství

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínKvěten
Dvanáctý turnaj BBO devítky Zličín navštívilo 33 hráčů, kteří sbírali poslední body do celoročního žebříčku. Kvalifikaci vyhrál Pepa Bočan (802) a posledním postupujícím do semifinále byl Luboš Slezák (596). Po dvou semifinálových hrách postupovala dvanáctka nejlepších do finále. V turnaji ... Více

Vloženo: 25. 05. 2018 12:12:56 Aktualizováno: 27. 05. 2018 23:11:52

Lukáš Jelínek zahrál ve finále maximum - 600

Turnaje2018Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Květen
Kvalifikaci dnešního turnaje ovládl Jelínek Lukáš se součtem 1028 za čtyři hry a tak ho čekal přímý postup do finále. Spolu s vítězem kvalifikace si přímý postup do finále vybojoval  Doubrava Jan, Habtegabriel Teame a Janeček Václav který se ale rozhodl své místo přenechat dalšímu v pořadí a tak místo něho šel ... Více

Vloženo: 24. 05. 2018 10:55:39

Baborský / Orálek vítězí na Hluboké

Turnaje2018Jižní ČechyDvojice Hlubokákvěten
Hezkou krasojízdu nám předvedli Milan s Radkem, k vidění byly i parádičky, Milan Baborský dohodil i 7 a 10 :-) Radek oponoval průměrem 203 z osmi her, ale na to odpověděl Zbyněk Slachů průměrem 214. Náhozy padly hned dvěma borcům hezkých 247 hodil Radek Orálek a Pepa Klimeš a za ženy Libuška Hrušková 192. Kde jsou ty časy, když stačilo na postup 1400, teď jsme na 1500 a není to ... Více

Vloženo: 23. 05. 2018 9:00:06

Na krátkém byl nejlepší domácí bowler

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBowling CZ tour5.turnaj
V neděli 20.května se v bowlingové herně benešovského Scentra uskutečnil 5.turnaj Bowling cz tour 2018. Hrálo se na krátkém mazání o délce 35 stop a zahrát si přijelo celkem 28 hráčů a hráček. Kvalifikaci zvládl nejlépe František Čermák, který zahrál 4 hry s průměrem 212. Po načítaném semifinále už byl na prvním ... Více

Vloženo: 23. 05. 2018 8:49:30

Nedělní dvojice kořistí Standy a Lukáše

Turnaje2018Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceKvěten
No a o kom, že to je řeč, no přeci o dvojici Lukáš Gurgul a Stanislav Semerák, kteří vyhráli celkem jednoznačně se součtem 480 bodů a z 10 dvojic se stali nejlepšími. Nižší návštěvností jsme upravili pravidla a to následovně, že si dvojice si zahráli proti sobě a jedna z dvojic, která vypadla a měla na svém kontě nejvyšší ... Více

Vloženo: 23. 05. 2018 6:28:30

Vítězem 4. turnaje BBO tour je Ondra Heligr

Turnaje2018Severní ČechyBBO tour ChomutovKvěten II.Rekapitulace
  Na 4. turnaj BBO tour v chomutovském  Strikelandu si i přes krásné počasí našlo cestu 50 hráčů. V kvalifikaci zvítězil Jirka Stulík (927) a díky tomu, že se 5 hráčů z převážně zdravotních důvodů nemohlo zúčastnit semifinále, postupoval jako poslední Andrej Paračka (709) z 33. místa a z Desperada Ivanka Bočanová, Mirka ... Více

Vloženo: 21. 05. 2018 21:37:01 Aktualizováno: 25. 05. 2018 10:29:57

Lukš Gurgul: Přišel, viděl, zvítězil!

Turnaje2018Praha / Střední ČechyChodovská devítka5.turnaj
Jako uragán vtrhnul Lukáš Gurgul do květnové Chodovské devítky. Zahájil třístovkou, pak „zvolnil“ na 278 a po té přidal další třístovku!! Už tyto tři hry mu dávaly součet, který měli ostatní po čtyřech hrách. Na závěr kvalifikace přidal 202 a byl z toho historicky nejvyšší kvalifikační nához na Chodovské ... Více

Vloženo: 21. 05. 2018 9:13:32

Pavel Čermák vítězí na květnovém STORMU

Turnaje2018Praha / Střední ČechySTORM OPEN5.turnajKonečné výsledky
V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 17. až 19. května pátý turnaj STORM open. Hrálo se na středním mazacím modelu za účasti 56 hráčů. V kvalifikaci se přetahovali o nejlepší umístění na padavém modelu Ladislav Švec a Pavel Čermák. Třetí v pořadí byl junior Adam Míka a další dva hráči překonali také hranici 900 bodů z ... Více

Vloženo: 21. 05. 2018 7:17:43 Aktualizováno: 11. 06. 2018 17:45:20

Bowler si dobře namazal

Turnaje2018Jižní ČechyCampus Cup5.turnaj
V Českých Budějovicích se odehrál 5. Turnaj turnajové série Campus Cup 2018. Při solidní účasti 45 hráčů vše nejlépe zvládl a dráhu č. 3 připravil pro sebe bowler Michal LASOVSKÝ, na druhém místě skončil Petr Hollman a třetí Oto Kunc. Nejvyšší nához měl taky Michal Lasovský – 248. Oceněno bylo jako obvykle prvních 12 ... Více

Vloženo: 20. 05. 2018 11:42:23

Láďa Horák se na Senior Cup Tour ValMez vzepřel ženám

Turnaje2018MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMKvěten
V květnovém Senior Cup Tour jsme v Xbowlingu ValMez přivítali v sobotu 19.5.2018 19 hráčů plus jednoho z předehrávky, takže se opět hrálo Amerikou. Ta se již stává nedílnou součástí tohoto turnaje. Přivítali jsme i dva nováčky, kdy hned jeden z nich promluvil i do konečného medailového pořadí. Dostavili se i hráči, kteří ... Více

Vloženo: 19. 05. 2018 19:15:29

Jirka s Michalem si z Teplic dojeli pro vítězství

Turnaje2018Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínKvěten
Květnový turnaj BBO dvojic Zličín navštívilo 13 dvojic a tedy jen jedna nepostupovala do semifinále. Byli to Ríša a Tereza Noskovi a kromě ceny útěchy získali i cenu pro první nepostupující. Kvalifikaci vyhráli Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1309), dosáhli i nejvyššího náhozu 267, ale v turnaji nezvítězili, skončili o 8 kuželek druzí za ... Více

Vloženo: 18. 05. 2018 19:02:48

Pepa Colon vykročil za obhajobou …

Turnaje2018Praha / Střední ČechyManta devítka5.turnaj
Květnový turnaj se hrál za účasti 29 hráčů a na postup do čtyřiadvacítky bylo zapotřebí mít na svém kontě pouze 519 bodů ze tří her. Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny. Tentokráte si tréninkové Manta poukazy odnesli Holinková, Mottl a Novotná. Poté se losovaly ... Více

Vloženo: 17. 05. 2018 17:45:50

Pavlína Maléřová svou druhou účast korunovala vítězstvím

Turnaje2018MoravaSKY OstravaPOT TOURKvěten
Hezký skoro už letní den 13.5.2018 se sešlo v herně Bowling SKY Ostrava celkem 34 hráčů.  Vrátilo se jedno „bowlingové dítě“,  které jsme dlouho neviděli Péťa Kývala, tak snad přijde i příště. Přišla znovu Pavlína Maléřová, co byl ze strany Pavlíny velmi dobrý tah. V první rundě začal nejlépe “ šlapat“ ... Více

Vloženo: 14. 05. 2018 18:43:43

Květnový Klacek pro matadora Vláďu Trčku

Turnaje2018Severní ČechyDěčínský klacek3.turnaj
Třetího turnaje série Děčínský Klacek 2018 se zúčastnilo 20 hráčů, z toho 8 žen. Tentokrát byl důvodem nižšího stavu hráčů fakt, že po celý víkend probíhalo v Pardubicích Mistrovství ČR jednotlivců, čímž odpadlo min. 5 tradičních účastníků tohoto turnaje. Ovšem termínová listina je o víkendech tak ... Více

Vloženo: 14. 05. 2018 14:04:19

Ve finále květnového CNC PRODUKT CUP vypálil všem rybník LÁĎA KRUSBERSKÝ

Turnaje2018MoravaSKY OstravaCNC Produkt CupKvěten
Ostravský Bowling SKY přivítal v sluncem prozářené neděli 13.5.2018 celkem 29 hráčů k druhému turnaji CNC PRODUKT CUP. Již od 1. rundy bylo vidět, že formát tohoto nového turnaje bude hráče z Ostravy a širokého moravského okolí bavit. Opět jsme přivítali pár nových hráčů, kteří se do bojů o krásné ... Více

Vloženo: 14. 05. 2018 11:50:22

Lukáš Jelínek těsně první na devítce

Turnaje2018Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 95.turnaj
Květnová Xbowling Devítka se konala na státní svátek, což nabízelo možnost vyšší účasti hráčům, kteří běžně jsou v pracovním procesu. Nakonec si cestu našlo velmi pěkných 55 hráčů, kteří bojovali o čtyři přímá postupová místa a 24 míst v semifinále. Mezi nejlepší čtyřku se ... Více

Vloženo: 13. 05. 2018 13:44:05

Mladíčci s přehledem převálcovali všechny

Turnaje2018Severní ČechyBBO Chomutovské dvojiceKvěten
Pátý turnaj BBO chomutovských dvojic navštívilo 15 dvojic a jen tři nepostupovaly do semifinále. Kvalifikaci vyhráli junior František Kubík ml. s čerstvě osmnáctiletým Toníkem Nahodilem, v semifinále byli také nejlepší a ve finále jen potvrdili svou formu, když s náskokem 113 kuželek zvítězili. A navíc poslední finálovou ... Více

Vloženo: 10. 05. 2018 23:35:14

Milan Chvojka si připisuje první úspěch do své vizitky …

Turnaje2018Praha / Střední ČechySprinter 900Global5.turnaj
  Ve středu 10. května se hrálo páté finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v dubnu a účastnilo se jí 39 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Jedlička, Colon,Egert a na postup do finále bylo zapotřebí mít opět 720 bodů ze čtyř her. Na finále přijeli všichni hráči a tak se do hry nedostal ani jeden náhradník. Zde využil ... Více

Vloženo: 10. 05. 2018 23:02:45 Aktualizováno: 11. 05. 2018 10:30:44