Aktuálně

Senior Open Divizion 2023 – Poslední a První…

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion08 Prosinec Brno
Máme za sebou 7. turnaj tohoto seniorského turnaje na Kaštance / a 8. celkově, protože 2. turnaj se odehrál 27.5. v Trutnově /. Proč Poslední a První ? Vše je jasné… V pátek 29.12. byl k vidění opět Krásný seniorský bowling. No a kde jinde než na Kaštance Brno, kam si našlo cestu 16 seniorů. Sudý počet hráčů je pro tento systém ... Více

Vloženo: 03. 01. 2024 14:28:05

Pavel Šimůnek vyhrál Sváteční koulení 2023

Turnaje2023Praha / Střední ČechyKutná HoraSváteční koulení
Ve středu 27. prosince 2023 se v Kutné Hoře odehrál bowlingový turnaj Sváteční koulení 2023. Do herny si našlo cestu 37 hráčů, na které čekaly jako vždy perfektně připravené dráhy a bohatý raut. Každý hráč hrál šest her proti svému průměru. O tom, že v tomto turnaji může zvítězit hráč s vysokým průměrem, nás ... Více

Vloženo: 30. 12. 2023 22:34:50

Posledním letošním vítězem Prosecké Popo Devítky Václav Rác

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 912 Prosinec
Netradičně díky prosincovému nabytému kalendáři se závěrečný letošní turnaj nejen Prosecké Popo Devítky, tentokrát s přídomkem Vánoční, ale vůbec na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál v čtvrtek 28. prosince. Jak se říká, v nejlepším je třeba skončit, a tak ačkoli turnajová série jako jedna z mála nebyla pro ... Více

Vloženo: 30. 12. 2023 11:11:08

V premiérových BBO devítkových dvojicích Strikeland vítězí Vítek a Míra Jiřišťovi

Turnaje2023Severní ČechyBBO 9 dvojice01 Prosinec
Ve středu 27.12. se v chomutovském Strikelandu odehrál 1. turnaj ze série BBO devítkové dvojice. Zřejmě díky vánočním prázdninám se účast oproti očekávání zvýšila a to na 22 dvojic a probojovat se do finále bylo těžké. Do finále postupovalo 10 dvojic, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou (1519) a ... Více

Vloženo: 29. 12. 2023 22:02:26

Posledním turnajem byla dohrána série Všenorský VOTVÍRÁK

Turnaje2023Praha / Střední ČechyOlympia VšenoryVšenorský Votvírák08 Prosinec
Účast byla 100%, opět k nám nejen z blízkého okolí, ale i z Prahy, zavítali nový hráči. Což jsme moc rádi a doufáme, že příští sérii navštíví více zvídavých hráčů bowlingu. V tomto posledním turnaji se rozhodovalo o celoročním umístění v žebříčku turnajové série. Vítěz ... Více

Vloženo: 29. 12. 2023 14:10:25

Poslední turnaj Kaštanka Open 2023

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open10 Prosinec
Poslední turnaj Kaštanka Open 2023 se odehrál 27.12.2023 na mazacím modelu Bourbon Street o délce 40 stop. Hrálo se o dnešní umístění a sbírali se i poslední body do ročního žebříčku. Turnaje se zúčastnilo 24 hráček a hráčů. Po 6ti kvalifikačních hrách byl na tom nejlépe Kolja Fufalko s fenomenálním součtem 1323. Spolu s ... Více

Vloženo: 29. 12. 2023 9:06:57

Bohumil Brázda se dočkal skleněné kuželky na Štěpánské Devítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 912 Prosinec
Jako každý rok již tradičně se hraje na druhý svátek vánoční Štěpánská Žižkovská Devítka, na kterou si přišlo poměřit síly 36 hráčů, kteří naplnili kompletně osazovačku a opravdu bylo o co bojovat a postup do semifinále, tak nebyl úplně jednoduchý. Po dohraných kvalifikačních rundách bez předehrávky si ... Více

Vloženo: 27. 12. 2023 21:48:29

Krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2024 přeje Bowling Web

Obecnéostatnípf 2024
Vážení přátelé. Rok 2023 nám všem zase utekl jako voda a máme tady možná nejkrásnější svátky roku, Vánoce. Přejeme Vám jejich klidné a pohodové prožití v kruhu rodinném, blízkých přátel či třeba jen známých. Odpočiňte si při pohádkách nebo aktivním sportu a nalaďte se na pozitivní vlnu. A ... Více

Vloženo: 23. 12. 2023 13:27:19 Aktualizováno: 07. 01. 2024 18:50:33

Ondřej Kvasnička s Tomášem Mračkem vyhrávají benešovské Vokoule!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyScentrum BenešovVokoule
V neděli 17. prosince se v S-centru Benešov odehrál závěrečný turnaj tohoto roku. Hrál se tradiční Vánoční turnaj dvojic s netradičním názvem Vokoule. Turnaje se zúčastnilo 19 dvojic a hrálo se na místním house modelu Wall street o délce 40 stop. Kvalifikaci a následné semifinále vyhrávají Marie a Otakar Frýbortovi. Do finále postoupilo ... Více

Vloženo: 19. 12. 2023 12:12:33

SUPERLEVNÁ PC CUP Hluboká nad Vltavou

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup12 Prosinec
Tak a máme dobojováno, když celkem 31 hráčů přišlo na poslední turnaj v tomto roce. Nejtěsnější boj byl o pořadí u prvního místa, pouhý jeden bod ztrácel Aleš Procházka na Tomáše Vacků. Nakonec si Tomáš Vacek udržel pozici i díky 300, kterou se mu podařilo hodit, a zvítězil v roční sérii, do které se ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 22:14:08

Vánoční bowlingový turnaj na Raketě

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup08 Prosinec
Raketa bowling v Opavě přivítala u příležitosti konání tradičního Vánočního bowlingového turnaje celkem 38 bowlerů a z toho 5 žen. Hrál se turnaj jednotlivců, kde i 9 shozených kuželek znamenalo strike. Konkurence byla velmi kvalitní a celkem byla v turnaji 6 x pokořena hranice 300 bodů.   Z úvodní kvalifikace postupovalo do finále 15 hráčů a 3 ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 22:10:56

Finále O Mistra Hané a Valašska 2023

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezMistr. Hané a ValašskaFinále
Tak jsme se v neděli 17. prosince 2023 konečně dočkali finálového turnaje O Mistra Hané a Valašska 2023. Do finále se kvalifikovalo 15 hráčů Kategorie B a plný počet 18 hráčů Kategorie A. Nakonec fyzicky dorazilo do Xbowlingu ValMez pouze 8 hráčů z Béčka a 17 hráčů z Áčka. Tolik na úvod a můžeme jít na rekapitulaci. Samotnému finále předcházela ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 15:30:34

Derniéra ProShop Senior Cupu patřila seniorům

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup12 Prosinec
V neděli 17. prosince jako poslední předvánoční turnaj proběhl na herně Xbowlingu Prosek Duo ten určený hráčkám a hráčům dosáhnuvším minimálně půlstoletí života a sice ProShop Senior Cup. Jednalo se o dvanáctý, tedy letošní závěrečný turnaj celé série a současně i derniérový vůbec na této herně, když od ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 15:27:18

Na Vánočním turnaji v Holešově zvítězil Radek Tichý

Turnaje2023MoravaBowling Club HolešovVánoční turnaj
Vážení příznivci sportu, a především toho bowlingového. V sobotu 9.12.2023 se na bowlingové herně v Holešově, odehrál letos poslední a to Vánoční turnaj. Měli jsme krásnou účast 18 hráčů, bohužel ze zdravotních důvodů hned dva musely odstoupit. I tak bylo plno zábavy.  Byl to v podstatě takový „sranda cup“ kdy každé ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 15:24:16

Jiří Janás ovládl po parádní finálové jízdě holešovský Single Open

Turnaje2023MoravaBowling Club HolešovSingle Open
V sobotu 2. prosince 2023 se v holešovském Bowling Clubu odehrál za účasti 20 hráčů předposlední turnaj roku, klasický Single Open. Po skvělé finálové jízdě bezpečně zvítězil Jiří Janás (ve finále 671 b.) s celodenním průměrem 209,25 bodu. Gratulujeme. S velkým odstupem pak pokračoval turnaj pro zbytek startovního pole. Druhé ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 15:21:19

V 5. BBO dvojicích Strikeland vítězí Vítek a Vlasta Jiřišťovi

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov18 Prosinec
Ve čtvrtek 14.12. se v chomutovském Strikelandu odehrál na krátkém mazání 5. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 13 dvojic a do finále postupovalo 10 z nich, z pozice vítěze kvalifikace David Mata s Pavlem Piskačem. Z desátého místa postupující Vítek a Vlasta Jiřišťovi ve finále zabojovali a v turnaji zvítězili, navíc si odnesli ... Více

Vloženo: 18. 12. 2023 8:51:23

Několika nej ukončila Devítka turnajovou Vojkovskou sezónu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská devítka09 Prosinec
Ve čtvrtek 14. prosince se odehrál na herně Bowlingu Vojkov závěrečný letošní turnaj nejen této série, ale celého kalendářního roku 2023. Ozdobila ji rekordní účast, když přes odřeknutí několika původních přihlášených byly obsazeny obě hlavní kvalifikační rundy, a tak si 31 hráček a hráčů mohlo odehrát své tři ... Více

Vloženo: 16. 12. 2023 6:24:37

Kam se hrabe jitrnice, jakou svět neviděl

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup10 Prosinec
Ten rekord, co jsme udělali, taky nebyl moc veselý, takže Ladislav Pešek je tak trochu můj kolega. Kolegů jsem měl o trochu víc, dalších jedenáct, tolik hráčů si přišlo zahrát prosincový turnaj. No a příště nás bude ještě míň, neboť Ondra, který měl nejvyšší průměr i nához, ale skončil až sedmý, už prý tu blbost nikdy ... Více

Vloženo: 13. 12. 2023 8:00:19

Mikulášská BB devítka

Turnaje2023MoravaBowling BrnoDevítka TourMikulášská
Dne 10.12.2023 proběhl na centru Bowling Brno mimo turnajovou sérii Devítka Tour prosincový Mikulášský turnaj. Turnaje se účastnilo celkem 51 hráčů a na pomyslné bedně se na prvním místě umístil Roman Minařík. Druhé místo vybojoval Pavel Nádvorník, třetí se umístil Zbyněk Hanzl. Hned na čtvrtém místě se umístila ... Více

Vloženo: 12. 12. 2023 19:19:54

Toník Nahodil opět vítězem BBO NejKUFRY devítky Strikeland

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov13 Prosinec
V neděli 10.12. se v chomutovském Strikelandu odehrál za účasti 30 hráčů 3. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Kvalifikaci vyhrál Jirka Stulík, šestnáctou postupující byla Zdenka Pláničková a z Desperada se do finále dostali Ivan Zlesák, Míra Kučaba, Lenka Blažková a Alena Endersová. V turnaji zvítězil Toník Nahodil před juniorem ... Více

Vloženo: 12. 12. 2023 10:22:06