Aktuálně

Vlasta Jiřiště si pro vítězství došel z Desperada, Jirka Stulík vyhrál nejkufr

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov11 Říjen
V neděli 15.10 s v chomutovském Strikelandu konal 1. turnaj BBO NejKUFRY devítky ročníku 2023/2024, jehož součástí bylo ocenění nejlepších hráčů ročníku uplynulého. Přijelo 38 hráčů, kteří bojovali o 20 postupových míst do finále. Kvalifikaci vyhrál Jirka Vrážel st. (1025), šestnáctou postupující byla Monika ... Více

Vloženo: 16. 10. 2023 9:32:18

Říjnového Ferdinanda vyhrává domácí bowler

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka08 Říjen
V neděli 15. října se v Benešově odehrál 8. turnaj Ferdinand devítky. Do bowlingové herny S-centra si našlo cestu celkem 31 hráčů a hráček. Hrálo se na hauzíčku a po kvalifikaci byl v čele František Čermák, aby ho po semifinále vystřídal Jiří Doležal. Ve finále to však nejvíce padalo jiným hráčům. Vítězí domácí ... Více

Vloženo: 16. 10. 2023 9:29:36

Vojkovská Devítka v říjnu v režii přespolních

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská devítka06 Říjen
Ve čtvrtek 12. října se na herně Říčanského Bowlingu Vojkov odehrál letošní již šestý turnaj premiérového ročníku Vojkovské Devítky, a to za krásné účasti 28 hráček a hráčů. Po Strašnické Popo Devítce mohli bowlingoví nadšenci nově i průběh tohoto turnaje po dílčích částech večera sledovat on-line ... Více

Vloženo: 14. 10. 2023 8:21:51

Michal Chrdle s půjčeným parťákem Láďou Kolářem vítěznou dvojicí 12. turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín14 Říjen
V úterý 10.10. se na Zličíně odehrál 12. turnaj BBO dvojic, kde hráči sbírali poslední body do celoročního žebříčku. Ze 14 zúčastněných dvojic postupovalo 12 do semifinále, z prvního místa Michal Chrdle s Láďou Kolářem a z dvanáctého Míra Dutka s Michalem Koreckým. Smůlu měli jen Petra Maňásková ... Více

Vloženo: 14. 10. 2023 8:15:55

Michal Chrdle je v poslední době nezastavitelný

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín14 Říjen
V pondělí 9.10. se na Zličíně za účasti 28 hráčů konal 7. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Michal Chrdle a šestnáctou postupující byla po odstoupení Jirky Borovce Věrka Šebová. Po dvou semifinálových hrách, které opět ovládl Michal Chrdle, pokračovala osmička lepších do finále, kde se scénář ... Více

Vloženo: 13. 10. 2023 8:48:20

Na Strašnické Popo Devítce padl rekordní jackpot

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 910 Říjen
V úterý 10. října, tedy v magické datum, se odehrál na tentokrát hodně náročném mazacím modelu herny Strašnického Xbowlingu letošní jubilejní desátý turnaj celoroční série Strašnické Popo Devítky. Přes všechna úskalí podzimních virových absencí či souběžně hraných soutěží ... Více

Vloženo: 11. 10. 2023 23:09:40

V 8. BBO tour CXS na krátkém mazání zvítězil stylem start cíl Petr Heligr

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov09 Říjen
V neděli 1.10. se v chomutovském Strikelandu odehrál za účasti 28 hráčů v pořadí 8. turnaj ze série BBO tour CXS. Připraveno bylo krátké mazání Boardwalk, které mnohé dost potrápilo. Ne však Petra Heligra, ten nejprve vyhrál kvalifikaci, ani ve finále nenašel přemožitele a jako jediný dosáhl průměru přes 200. Druhé místo ... Více

Vloženo: 10. 10. 2023 11:34:28

Petr Sova a Milada Sovová obhajují prvenství

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice10 Říjen
Opět na začátku měsíce se v neděli uskutečnily netradiční dvojice a dorazilo nakonec 11 dvojic a to znamenalo, že kdo vyhraje kvalifikaci, je přímo ve finále a semifinále si zahraje pouze, jako trénink. Boje play-off se někdy překvapivě vyvíjeli a dokonce se konal rozhoz mezi dvojicí Jana Schönová s Viktorem a Annou Bajgarovou s Miroslavem Holoubkem, protože měli po dvou hrách stejný ... Více

Vloženo: 10. 10. 2023 9:43:17

Kondoři slaví triple na Prosecké ProShop Desítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1010 Říjen
V neděli 8. října otevřel desátý turnajový měsíc na herně Xbowlingu Prosek Duo jediný letošní pravidelný turnaj kategorie A a sice Prosecká ProShop Desítka. Zahrát si americkým způsobem a po změně mazacího modelu na stejný, jako absolvovala v dopoledních hodinách družstva Juniorské ligy ČBL, tedy Abbey Road, přišla na rovná ... Více

Vloženo: 10. 10. 2023 9:37:36 Aktualizováno: 10. 10. 2023 9:55:52

Václav Rác se konečně dočkal …

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250009 Říjen
- Říjnový turnaj si na pražské centrum Best Bowling přijelo zahrát 53 hráčů. Díky nižší účasti postupovalo z kvalifikace o 4 hráče méně, než je běžné. - Losovala se POPO CHANCE (částka v hodnotě 2500 Kč) ta si našla tentokráte jednadvacátého v pořadí kvalifikace. Šťastným výhercem stala Lenka Málková. - ... Více

Vloženo: 09. 10. 2023 9:53:07 Aktualizováno: 13. 10. 2023 8:51:46

Zdeněk Veselý vítězem říjnové BB Devítky tour

Turnaje2023MoravaBowling BrnoDevítka Tour10 Říjen
V Bowlingu Brno se v neděli 8. října 2023 odehrál za parádní účasti 57 hráčů 10. turnaj z bowlingové série Devítka tour 2023. Nejlépe zvládl šest soutěžních her Zdeněk Veselý (1537 b.) a s obrovským náskokem si připsal své premiérové vítězství z tohoto turnaje. Gratulujeme. Obrovský souboj se nám svedl ... Více

Vloženo: 09. 10. 2023 9:31:01

Rašovice RSK opět v čele

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.Kolín1.hrací den
1. kolo podzimní vlny ovládli jarní vítězové této skupiny, Jitka Michalicová se Štěpánem Píseckým, tedy Rašovičtí. Ztratili pouhé 4 body, které jim sebrali Jeleni. Jinak vše hraje v jejich prospěch - nejvyšší průměr (přes 358), nejvyšší hra dvojice (450!), nejvyšší hra jednotlivce ... Více

Vloženo: 09. 10. 2023 9:28:55

Na Jadranu řádila velká voda

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský půlmaraton02 Říjen
V sobotu 7. 10. 2023 se na herně Bowling Jadran odehrál v pořadí druhý Jadranský půlmaratón. I tentokrát, jak je u takových akcí zvykem, se jej zúčastnilo devět tříčlenných družstev. Pořádající tým Za řekou měl tentokrát plné ruce práce s tím, aby zaplnil všechna místa v obsazovačce. Po rychlém zaplění ... Více

Vloženo: 08. 10. 2023 20:40:38

Již třetí vítězství v sérii vybojoval Antonín Matějka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka09 Říjen
Po téměř dvouměsíční pauze se hrál v pražském Best Bowling centru opět turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. KVALIFIKACI vévodil skoro již tradičně s jednou třístovkou Jakub Šarišský. Druhou třístovku a tradiční odměnu 100 Kč zaznamenal i Tonda Matějka, byl ale až čtvrtý v pořadí. Druhý se ... Více

Vloženo: 08. 10. 2023 19:19:14

Pavel Lukeš zvítězil na říjnové Vojkovské Desítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka06 Říjen
Ve čtvrtek 5. října se odehrál letošní šestý turnaj zkrácené celoroční série kategorie B na herně Říčanského Bowlingu Vojkov alias Vojkovská Desítka. Byť původní zájem byl poněkud vyšší, nakonec dorazilo 22 hráček i hráčů, což znamenalo, že po pěti kvalifikačních hrách nejlepší třináctka měla ... Více

Vloženo: 07. 10. 2023 14:41:49 Aktualizováno: 08. 10. 2023 6:45:24

Po dlouhé době vítězí na Senioru Tomáš Frydrych

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM10 Říjen
Xbowling ValMez přivítal ve dnech 4. a 5. října 2023 celkem 20 hráčů k 10. turnaji bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Naši „junioři“ nám nějak nezvládají pokračující krásné babí léto a padají nám zdravotně k zemi jako hrušky. Nic vážného, jen občas zapomenou, že jim není 18 a hrají si na ... Více

Vloženo: 06. 10. 2023 13:49:46

Lukáš Obrusník vítězí na Žižkovské Devítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 910 Říjen
V říjnu si na Žižkovskou Devítku našlo cestu 28 hráčů a to je přesný počet postupujících do semifinále a také i přímo do finále. Tím pádem se po kvalifikaci rozhodovalo o přímých postupujících do finále a tím, že to hráči nečekali v semifinále tak hrálo pouze 20 hráčů, kteří bojovali o postup ... Více

Vloženo: 05. 10. 2023 11:26:50

Druhé vítězství Zbyňka Slacha v řadě

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup10 Říjen
Opět se Zbyňkovi zadařilo a na Devítce vyhrál, zaznamenal i třístovku. Třístovek padlo více, celkem 4 z toho dal dvě Kelt a jednu Aleš Procházka, ten skončil na místě druhém. Třetí místo vyházel junior Albert Minnakhmetov s juniorským nej náhozem 278. V ženách se povedl nej nához Ivance Sovové 232. Všechny náhozy byly oceněny tekutými alko/nealko ... Více

Vloženo: 05. 10. 2023 11:20:59

Radek Novák má další vítězný zářez z Jadranu

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec06 Říjen
V neděli 1. října 2023 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek, za krásného počasí babího léta, odehrál klasický turnaj, Jadranský měšec. Turnaje se zúčastnilo celkem 34 hráčů a opět byly k vidění krásné hry a dramatický souboj o vítěze a také o třetí místo. Z vítězství se nakonec mohl radovat ... Více

Vloženo: 03. 10. 2023 22:08:15

Drákula si drtivým finišem připisuje letošní druhé vítězství!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour10 Říjen
V neděli 1. října se v bowlingové herně S-centra Benešov odehrál 10. turnaj Bowling cz tour 2023. Turnaj si přijela zahrát rovná třicítka hráčů a hráček. Vzhledem k momentálnímu stavu mazačky se hrálo na sušším mazání o délce 40 stop. Kvalifikaci a následné semifinále vyhrál Petr Zach st. a i po první finálové ... Více

Vloženo: 03. 10. 2023 8:59:43