Aktuálně

Krátké mazání na 5. BBO klasickém nejlépe zvládl Honza Kolář st.

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín14 Listopad
V úterý 7.11. se na Zličíně odehrál 5. BBO klasický turnaj, tentokrát na krátkém mazání. Z 15 zúčastněných hráčů postupovalo 12 do vyřazovacích semifinálových zápasů, z prvního místa Pepa Bočan a z dvanáctého po odstoupení Jirky Borovce Hanka Kolářová. Po semifinále si šest ... Více

Vloženo: 11. 11. 2023 7:15:55

Tomáš Frydrych obhajuje říjnového Seniora

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM11 Listopad
Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 se odehrál již jedenáctý turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát si do našeho centra Xbowling ValMez našlo cestičku, zahrát si turnaj, celkem 24 hráčů. Rundy jsme vypsali dvě a pouze na jeden den, ale byla i možnost zahrát si individuální předehrávka. Tu využili tři hráči a především výborný ... Více

Vloženo: 10. 11. 2023 12:22:39

3. kolo má zase Notaxo K, ale co dál?

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.Vojkov3.hrací den
Dnešní třetí, tedy předposlední, kolo posadilo do čela opět Notaxo K. Dnes sice prohráli 2 zápasy a 5 vyhráli, avšak pouze jediné utkání za 6 bodů. Jinak vše za 4. Průměrové byli nejlepší, zejména díky Kubovi Šárišskému, jehož dnešní průměr byl opět nejlepší ze všech, konkrétně ... Více

Vloženo: 10. 11. 2023 12:14:41

Miroslav Jiránek ve finále nejlepší na Žižkovské Devítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 911 Listopad
Na listopadovou Žižkovskou Devítku dorazil nakonec naprosto stejný počet 28 hráčů, jako na říjnový turnaj a díky tomu, že s tím někteří hráči nepočítali, byla větší šance na boj v semifinálových bojích. Po dohraných kvalifikačních rundách si přímý postup do finále vybojovali i díky ... Více

Vloženo: 08. 11. 2023 18:40:42

Jirka Borovec s Pavlem Divišem nejlepší v 1. turnaji BBO dvojic Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín15 Listopad
V pondělí 6.11. se na Zličíně konal 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic, jehož součástí bylo i ocenění nejlepších hráčů ročníku uplynulého. Zúčastnilo se 14 dvojic a 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Jirka Borovec s Pavlem Divišem a z dvanáctého Petra Maňásková s Petrem Weissem. Po třech ... Více

Vloženo: 08. 11. 2023 6:21:02

Bowling Jadran smutní …

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, že po těžké nemoci zemřel náš bowlingový kamarád Milan Rozmarin. Kdo jste ho znali, zavzpomínejte ….. ... Více

Vloženo: 07. 11. 2023 12:33:49 Aktualizováno: 10. 11. 2023 12:21:04

Viry, ligy a spol. kosí Proseckou Desítku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1011 Listopad
První neděle v měsíci, tedy 5. listopadu, patřila ve večerních hodinách na herně Xbowlingu Prosek Duo předposlednímu letošnímu turnaji ze série Prosecké ProShop Desítky. Tento, letos jediný hraný s parametry nejvyšší kategorie A, tedy nepostrádající americký způsob hry a změny mazacích modelů. Tentokráte se opět hrálo na ... Více

Vloženo: 07. 11. 2023 11:04:46

Dana Klusáčková předvedla v Jadranském měšci parádní jízdu

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec07 Listopad
Za účasti 29 hráčů se v neděli 5. listopadu 2023 odehrál v centru Bowlingu Jadran Frýdek-Místek letos naposledy Jadranský měšec. Pro rok 2024 připravujeme tomuto turnaji ušít nový kabát a o jeho střihu Vás budeme na našich stránkách v předstihu informovat. Jak je již zřejmé z nadpisu článku, parádní jízdu a hlavně ... Více

Vloženo: 06. 11. 2023 17:52:40

Jarin Lorenc zase vyučoval …

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250010 Listopad
  - Na listopadový turnaj POPOseries si na pražské centrum Best Bowling přijelo zahrát 56 hráčů. Díky menší účasti postupovalo z kvalifikace o 4 hráče méně, než je běžné. - Losovala se POPO CHANCE (částka v hodnotě 2500 Kč) a ta si našla výherce tentokráte 44 v pořadí kvalifikace. Šťastným výhercem stal Pavel Piskač. - KVALIFIKACE: po ... Více

Vloženo: 06. 11. 2023 15:35:46 Aktualizováno: 10. 11. 2023 12:22:11

Dáša a Radek Capilovi slaví letošní třetí vítězství

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice11 Listopad
V neděli 5. listopadu 2023 se v centru Xbowling ValMez odehrál již 11. turnaj z celoroční bowlingové série Valašských dvojic. Během předehrávky a samotné neděle se do turnaje zapojil pěkný počet 18 dvojic. Do databáze jsme doplnili další nově složené dvojice a jedna z nich se výrazně zapsala do konečného pořadí. V předehrávce se nám ... Více

Vloženo: 06. 11. 2023 10:26:56

Jakub Šarišský zvítězil na turnaji i v sérii

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka10 Listopad
Ve středu 1. listopadu proběhl poslední bodovaný turnaj ze série Zličínská POPO devítka s měšcem. KVALIFIKACE, které se účastnilo 23 hráčů, vévodil s průměrem 248 René Bejdl. Těsně v patách, s téměř totožným průměrem, mu byl ale Jakub Šarišský. Třetí nejvyšší průměr kvalifikace (243) měl na svém kontě Antonín ... Více

Vloženo: 05. 11. 2023 17:12:49

Ondřej Surán počtvrté vítězem

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open08 Listopad
Sobota 04,11,2023. Mazací model Crown Jewel. 23 hráček a hráčů. 6 her kvalifikace, 2 hry semifinále, 3 hry finále. Oběd zdarma pro všechny. Turnaj již 4x ovládl Ondřej Surán. Úspěch pro Danu Soukupovou (2. místo, žena, seniorka). Nejvyšší hry Ondřej Surán (279) a Magda Dvořáková (238). V nejlepší desítce 8 žen! Konečné pořadí: ... Více

Vloženo: 05. 11. 2023 14:57:30

Vojkovská Desítka překonala další milník

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka07 Listopad
Na první listopadový a současně dušičkový čtvrtek 2. 11. na herně říčanského Bowlingu Vojkov připadl letošní sedmý a zároveň předposlední turnaj ze série Vojkovské Desítky. Turnaj, přestože spadá do kategorie B, je hrán americkým způsobem a se změnou mazacích modelů. Tentokráte byl zvolen středně obtížný ze sportovních ... Více

Vloženo: 03. 11. 2023 21:54:25

Kaštanka má definitivu, ostatní musí počkat...

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina B3.hrací den
Třetí kolo Ligy dvojic této skupiny opět vyznělo pro Kaštanku. Utrpěla sice porážku s ABB Vidlatá Seč, ale dva bodíky se jí přece jen podařilo urvat. Jinak všechny zápasy zvládla za 6 bodů. Dnes si připsala tedy 38 bodů s průměrem přes 397. Druhý je dnes Vlak, sice 2 porážky, ale 28 bodů na dnešní stříbrnou pozici stačí. Třetí ... Více

Vloženo: 03. 11. 2023 12:09:01

Ríša a Walter Endersovi vítězí na krátkém mazání na BBO dvojicích Strikeland

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov15 Listopad
Ve středu 1.11. se v Chomutově odehrál na krátkém mazání 2. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 13 dvojic a po kvalifikaci 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou a z desátého Dáša a Jirka Stulíkovi. Ve finále hraném na čtyři hry s pátou připočítávanou průměrovou byli ... Více

Vloženo: 02. 11. 2023 21:51:22

Již 6. všenorský devítkový turnaj VOTVÍRÁK za námi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyOlympia VšenoryVšenorský Votvírák06 Říjen
V závěru října proběhl již 6. všenorský devítkový turnaj Votvírák. Jako vždy bylo o co hrát. Milý personál měl vše připravené pro své hráče turnaje. - Byla zde i cena útěchy a také honosné balíčky pro tři nejlepší hráče. - Po kvalifikaci do finále nám jako vždy postoupilo 18 hráčů, kteří bojovali o ... Více

Vloženo: 02. 11. 2023 13:23:37

Junior Daniel Nejezchleba vítězem 9. BBO tour CXS na dlouhém mazání

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov10 Říjen
V neděli 29.10. se v chomutovském Strikelandu odehrál 9. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém mazání, zúčastnilo se 28 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále. Z prvního místa Toník Nahodil, z šestnáctého Abdul Kassas a z Desperada Jirka Borovec, Dušan Mrviš, Alena Endersová a Ivan Zlesák. Finále ovládl junior ... Více

Vloženo: 02. 11. 2023 13:13:40

3. kolo: o postupu stále nejasno!

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina A3.hrací den
Bedol, Paroháči, Drsňáci. To bylo pořadí vedoucího tria po 2. kole. Toto je i nejlepší trio v dnešním 3. kole ve stejném pořadí. A tak se po 3. kole pořadí těchto 3 týmů nemění... Jediná změna je v tom, že v celkové tabulce po třech kolech Bedol svým pronásledovatelům utekl o další 2 body. Ale bodová diference je ... Více

Vloženo: 31. 10. 2023 7:39:11

František Čermák vítězem 11. turnaje Bowling cz tour

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour11 Říjen
V neděli 29. října se v Benešově odehrál 11. turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2023. Po několika omluvenkách nakonec dorazilo 26 hráčů a hráček, z nichž byla nejlepší nejen v kvalifikaci, ale i v semifinále, Blanka Heřmánková. Finále však ovládl František Čermák po náhozech 236 a 192. Druhé místo vybojoval Jaroslav Butal st. a ... Více

Vloženo: 30. 10. 2023 18:17:03

Cenné poháry předány, podruhé Ondřej Surán

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoBrněnský drak03 Říjen
Na 3. turnaji byla vysloveně komorní účast díky podzimním prázdninám a konání jiných akcí ve stejném termínu. Má to ale i svoje výhody. Kromě klasické pohodové atmosféry celého turnaje a chutného oběda pro všechny hráče jsme si zahráli téměř všichni 9 her, 4 kvalifikační, plus 2 rozřazovací a nakonec 3 hry ... Více

Vloženo: 30. 10. 2023 18:14:55