Aktuálně

Devět dole vítězí ve 3. kole Devítkové ligy

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina C3.hrací den
Ve třetím kole Devítkové ligy skupiny C na herně Xbowling Žižkov získali vedoucí pozici Devět dole s kontem 25 bodů a průměrem 720,50. Na druhém místě Notaxo X ztrácí jen 2 body. A na místě třetím tým BK Nedohoz s 18 body. 4. místo zístávají Body s 15 body. Páté místo připadá družstvu JKM Bowling, kteří získali 11 bodů. Na 6. ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:45:29

2. kolo Letního poháru opět vyhrál Aleš Vlasák

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaLetenský pohár07 Červenec
Vážení bowlingoví příznivci. Letní letenský pohár nabírá na popularitě a ve druhém kole, které se hrálo od 11. do 30. července 2023 a zúčastnilo se jej třicet hráčů i hráček. Ve druhém kole stejně jako v prvním si pro vítězství došel Aleš Vlasák. Sice maličko ubral oproti průměru v prvním kole (tentokrát hrál ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:33:45

Jan Štulc novým držitelem žižkovské kuželky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 908 Srpen
V srpnu si Žižkovskou Devítku přišlo zahrát 37 hráčů a překvapivě se po kvalifikaci nikdo nevzdal svého přímého postupu do finále, pouze jeden z hráčů asi pravděpodobně nepočítal s postupem a nedorazil, tak udělal radost nové hráčce, která díky tomu postoupila. Po kvalifikaci si přímý postup do finále vybojovali: Jaromír Vohryzka, ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 4:32:26

Pavel Diviš vítězem 4. BBO devítky Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín10 Červenec
V pondělí 31.7. se na Zličíně za účasti 39 hráčů konal 4. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrála Ivanka Bočanová a čtyřiadvacátým postupujícím byl po odstoupení Jirky Borovce Michal Korecký. Po dvou semifinálových hrách čekaly dvanáct lepších dvě hry finálové. V turnaji zvítězil Pavel Diviš ... Více

Vloženo: 02. 08. 2023 8:25:41

V Chomutově se děly zázraky, dvojice vyhráli Jirka Borovec s Mírou Jiřištěm

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov10 Červenec
Ve čtvrtek 27.7. se v chomutovském Strikelandu odehrál 10. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 11 dvojic a do následného finále postupovalo 8 z nich, z prvního místa Martin Bula s Vašíkem Kordulíkem ml. a z osmého David Mata s Pavlem Piskačem. Čtyři finálové hry s připočítávanou pátou průměrovou nejlépe zvládli Jirka ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 17:04:25

S-centrum vede už o 17 bodů před druhými BC Tigers

Turnaje2023Letní Devítková ligaBenešov3.hrací den
V poslední červencový den byl odehrán 3. hrací den Letní devítkové ligy v Benešově. Do S-centra dorazilo všech 6 družstev, z nichž byli opět nejlepší hráči domácího S-centra. Ztratili pouze 1 bod z 25 možných a navyšují vedení v celkovém pořadí už na 17 bodů před druhými BC Tigers. O třetí místo je velký boj a ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 9:18:19

Na Žižkově září ve skupině B Family Fintess

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina B3.hrací den
V dnešním hracím dni to neměli hráči jednoduché. Family Fitness byli  v ráži a s 25B a průměrem 710B si dnes odnášejí prvenství. Když jsem u Family Fitness, tak musím zmínit mimořádný výkon Lukáše Jelínka, který ze 72 možných X vynechal pouze jednou, a to ve čtvrtém framu třetí hry, kdy mu zůstaly stát 2 ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 9:13:34

Autor vítězem červencového SOD Kaštanka

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion04 Červenec Brno
/ Neplést se slovem Author, značka kol/. To si jenom  „přihřívám polívčičku“, coby autor projektu SOD… Ale popořádku : V sobotu 29.7. si našlo cestu do herny Kaštanka 20 hráčů z 22 přihlášených / Mlčákom se líbílo víc v domácím pelíšku než v herně /. A tak se opět rozjel  „Krásný ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 17:51:42

V radavské K.O. devítce obhájil vítězství Pavel Plzenský

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaDevítka02 Červenec
Vážení bowlingoví příznivci. Čtyřicet soutěžících se prezentovalo 27. července na turnaji K.O. devítka na Radavě. V prvním kole odehrálo celé startovní pole dvě hry devítkou, tak aby se seřadilo a vytvořilo dvacet dvojic pro druhé kolo. První kolo ovládla Adéla Janoutová s nejvyšším náhozem 486 bodů, která předčila všechna ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 17:47:13

Seniorský fantom Petr Pekár opět zaúřadoval

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup07 Červenec
Poslední červencovou neděli čili 30. července, se odehrál druhý turnaj série, určený pro hráče starších půlstoletí, ProShop Senior Cup na herně Xbowlingu Prosek Duo v tomto měsíci, nyní však již regulérní červencový. Mezi dvanáctkou nejvěrnějších jsme přivítali i jednoho nováčka, a to Jana Suchánka, který výrazně ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 14:49:47

Spanilá jízda Ondry Trojka pro novou plaketu

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka07 Červenec
V Xbowlingu ValMez jsme první prázdninový měsíc uzavřeli klasicky. V neděli 30. července 2023 se odehrál již sedmý turnaj bowlingové série Valašské devítky s měšcem a cestičku k nám si i přes dovolené našlo celkem 26 hráčů. Bylo i hodně restartů, takže všechny tři nedělní rundy byly pěkně naplněné. Oč méně bylo ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 10:13:42

Lukáš Jelínek ozdobil finále třístovkou

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC06 Červenec
Šestým turnajem za účasti 60 hráčů, pokračovala série Prague POPO Bowling Cup, losovala se též tradiční POPO CHANCE (částka 2500,- Kč). Turnaj byl tentokráte velmi kvalitně obsazen reprezentanty ČR, navíc zde hrál i čerstvý ME holanďan Jord Van Verren. - KVALIFIKACE: přestože byl turnaj špičkově obsazen zvučnými jmény, vévodil průběžnému pořadí ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 8:28:04 Aktualizováno: 03. 08. 2023 9:44:57

Ingrid Liebichová kralovala na červencové Vojkovské Desítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka03 Červenec
Poslední čtvrtek měsíce a sice 27. července se odehrál na herně Říčanského Bowlingu Vojkov v pořadí třetí letošní turnaj Vojkovské Desítky. Byť se jedná prozatím o turnaj kategorie B, hraje se americkým způsobem a mění se i připravené mazací modely. Tentokráte se hrálo na kratším Competitive1. Každý v kvalifikaci na ... Více

Vloženo: 28. 07. 2023 21:56:37

Jarokoule stále odolávají

Turnaje2023Letní Devítková ligaKutná Hora2.hrací den
Druhým hracím dnem pokračovala v Kutné Hoře ve čtvrtek 27.7.2023 Letní Devítková liga. Na čele je stále družstvo Jarokoule, které má v tabulce 51 bodů. Na druhém místě je družstvo Kaskáda Vysočina, které má stejný počet bodů - 48 jako třetí JAPA. Nejlepším hráčem skupiny je Jaroslav Zahradník s průměrem 218,21. Výsledky ... Více

Vloženo: 28. 07. 2023 11:28:13

Abdul Kassas vítězem 1. BBO klasického turnaje v novém ročníku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín10 Červenec
Ve středu 26.7. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO klasického turnaje. Zúčastnilo se 24 hráčů a připraven byl střední mazací model. Kvalifikaci vyhrál Honza Kolář st. a šestnáctým postupujícím byla po odstoupení Míry Dutky Ivanka Bočanová. Následovaly dvě vyřazovací hry, ze kterých vzešlo osm finalistů, ... Více

Vloženo: 27. 07. 2023 19:58:23

Vojta Plánička si připisuje třetí vítězství v letošním ročníku

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov08 Červenec
V neděli 23.7. s v Chomutově odehrál 10. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Zúčastnilo se ho 31 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Ondra Surán, z šestnáctého Vláďa Horňák a z Desperada Ríša Enders, Olda Pour, Dušan Mrviš a Jára Kocůr. Finalisté odehráli čtyři hry, které nejlépe ... Více

Vloženo: 27. 07. 2023 19:55:12

Best Wo-Men byl tentokrát k nezastavení

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B2.hrací den
Druhým hracím dnem skupiny B pokračovala ve středu 26. července 2023 prázdninová týmová soutěž, Letní Valašská Devítková liga. Již úvodní večer nám ukázal, že skupina má spolufavority, ovšem jak to tak vypadá, jazýčkem vah nebudou ani tak vzájemné zápasy, ale výkony týmů druhé poloviny tabulky. V tomto ... Více

Vloženo: 27. 07. 2023 4:44:57

Létem prohřátí Homonauti nasadili k trháku

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina B3.hrací den
Ve středu 26. července 2023 se v Xbowlingu Tišnov odehrál třetí hrací den skupiny B Letní Tišnovské Devítkové ligy. Stejně jako Áčko v úterý tak i tato skupina vstoupila do své druhé poloviny, ovšem s jiným scénářem, když parádní jízdu předvedli Létem prohřátí Homonauti. Lídr skupiny LPH (22 b. ... Více

Vloženo: 27. 07. 2023 4:01:07

Letní devítková liga v Chomutově má odehrané první kolo

Turnaje2023Letní Devítková ligaChomutov1.hrací den
Těsně před zahájením soutěže se omluvilo družstvo Myšičky z důvodu nemoci. Ostatní družstva se vrhla do boje s maximálním nasazením. Nejvíce bodovala družstva Strikeland a Bombarďáci. Obě družstva nahrála shodně 25 bodů a jsou tak na čele tabulky. Velmi dobře zahráli Alley-Gators. Vybojovali 23 bodů a obsadili třetí příčku. Potvrdili tak svou vzestupnou tendenci a je nutno s ... Více

Vloženo: 27. 07. 2023 3:30:43

Velké změny přinesl 3. HD LTDL sk. A

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina A3.hrací den
V úterý 25. července 2023 nám v Xbowlingu Tišnov opět pokračovala Letní Valašská Devítková liga. Již svůj třetí hrací den odehrála skupina A, a tím pádem se nám soutěž překulila do druhé poloviny. Ony se nám totiž pomalinku i prázdniny za chvíli posunou do druhého měsíce. Že měla tabulka po minulém kole vedoucí ... Více

Vloženo: 26. 07. 2023 14:18:44