Aktuálně

V chomutovském Strikelandu pokračovala Letní devítková liga druhým kolem

Turnaje2023Letní Devítková ligaChomutov2.hrací den
Dobrou formu potvrdilo družstvo Strikeland a posílilo své vedení. Na druhé Alley-Gators už mají komfortní náskok sedmi bodů. Vypadá to, že tato dvě družstva už si své postavení nenechají vzít. Na třetí příčku poskočila Třináctá parketa. Chlapcům se vcelku dařilo, i když to asi ještě nebylo to, co by si sami představovali. Čtvrtým Bombarďákům se ... Více

Vloženo: 09. 08. 2023 12:17:16

V tišnovské sk. A odskakují Válečci svým soupeřům

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina A4.hrací den
V úterý 8. srpna 2023 se v Xbowlingu Tišnov rozehrály již čtvrté hrací dny Letní Tišnovské Devítkové ligy. Dostaveníčko si jako první dala skupina A a dá se říci nebo to tak alespoň vypadá v tuto chvíli, že důležité kroky do Finálové skupiny udělaly dva mančafty, Válečci a Šviháci. Válečci (20 b. ... Více

Vloženo: 09. 08. 2023 8:19:03

Zelená síla vítězí v 3. kole devítkové ligy

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina A3.hrací den
Vítězství v 3. HD Letní Devítkové ligy sk. A na herně Xbowlingu Žižkov si s 26 body přivlastnila Zelená síla v posílené sestavě Hypius, Mojka, Pekár a v celkovém pořadí vede o 1,5 bodu. Na 2. místě dohrál The Big Lebowski s 23 body. Na 3. místě skončil 1.PSKN se ziskem 16 bodů. 4. místo získalo družstvo Vypnout, které vybojovalo ... Více

Vloženo: 09. 08. 2023 8:16:41

Ženy ovládly 2. Letní S-centrum cup

Turnaje2023Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cup2.turnaj
V neděli 6. srpna se v S-centru Benešov odehrál 2. Letní S-centrum cup 2023. Turnaje se zúčastnilo celkem 20 hráčů a hráček. Kvalifikaci suverénním způsobem ovládl Ondřej Surán. Nescházelo mnoho a viděli jsme bezchybnou hru, tzv. Prefect game 300, nakonec tedy "pouze" 279 bodů a vyhraná kvalifikace s průměrem 248,33! Finále si opět zahrálo 18 hráčů. Z finále se omluvili ... Více

Vloženo: 08. 08. 2023 18:07:10

Po dovolené odpočinutí Capilovi ovládli srpnové Valašské dvojice

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice08 Srpen
Druhý prázdninový měsíc nám v Xbowlingu ValMez začal turnajem Valašských dvojic s pořadovým číslem osm a je jasné, že od září budou nejpilnější včeličky škrtat svůj nejslabší turnaj. Tentokrát se zapojil krásný počet 21 dvojic a na rozdíl od července se o vítězi rozhodlo v hlavní HD, v neděli 6. srpna ... Více

Vloženo: 07. 08. 2023 11:05:30

Vojta Plánička nejlepším hráčem 6. BBO tour CXS na dlouhém mazání

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov07 Srpen
V neděli 6.8. se v chomutovském Strikelandu za účasti 24 hráčů konal 6. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém mazání Challenge Route 66, kvalifikaci vyhrál Jirka Forman, dvanáctou postupující byla Anička Chotěnovská a z Desperada se k nim připojili Honza Jelínek, Míra Kučaba, Zdenka Pláničková a Vlasta Jiřiště. Těchto 16 hráčů si ... Více

Vloženo: 07. 08. 2023 8:35:47

K. Beštová a T. Liebich pokořili nadvládu J. Lorence a L. Jelínka

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká07 Červenec
Na POPO BAKERU dvojic se to zmíněné dvojici konečně povedlo a vyházeli si první místo, hned za nimi skončili Lorenc s Jelínkem. Třetí příčka velmi překvapivě putuje do Tábora za Krchem a Drákulou Molnárem, bramborová medaile zůstala pro Procházku a Kelta. Nejvyšší nához, ale přeci jen zůstal Lukášovi a Jarinovi. Sponzor NUMISMATIKA POPO Ruda Pouzar ... Více

Vloženo: 07. 08. 2023 8:29:31 Aktualizováno: 07. 08. 2023 8:34:49

Senior Jirka Vrážel vypálil mlaďasům rybník

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250007 Srpen
- Srpnová účast šla v turnaji POPO series2500 oproti minulému prázdninovému turnaji rapidně nahoru. Nyní se turnaje se zúčastnilo 69 hráčů. - Mimo tradičních rodinných dvojic zde poprvé hrála Petra Otec Hanzlovská se synem Janem. Přijelo ale i dalších pár nových tváří a v průběžném pořadí turnajové ... Více

Vloženo: 07. 08. 2023 7:50:54 Aktualizováno: 10. 08. 2023 6:47:22

Srpnový Jadranský měšec zná svého vítěze

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec04 Srpen
V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se ve čtvrtek 3. srpna 2023 uzavřel druhý prázdninový Jadranský měšec. Včetně středeční 1. rundy se do turnaje zapojil opět krásný počet 35 hráčů, což je bez jednoho místa zcela naplněná kapacita. Nejlepší hráči opět hráli krásná čísla a na vítězství bylo potřeba zahrát průměr ... Více

Vloženo: 04. 08. 2023 17:22:00

V 3. HD Áčka diktoval tempo tým Za řekou

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina A3.hrací den
Třetím hracím dnem pokračovala skupina A v prázdninové soutěži, v Letní Valašské Devítkové lize. Své dostaveníčko si v Xbowlingu ValMez dali hráči ve středu 2. srpna 2023 a tímto se samotná liga přiklopila do své druhé poloviny. V tabulce se týmy rozdělily na tři mini skupiny a třetí večer tento status potvrdil. O vedení se perou dva ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:52:24

Summer Cup vede dál Lukáš Obrusník

Turnaje2023Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky4.report
Pokračování letního turnaje Summer Cup na herně Xbowling Žižkov, tak i na herně Xbowling Duo Prosek přineslo celkem 83 prvních startů. Postupně se nám naplňuje měšec, který právě čítá částku 7 500,- Kč, tak uvidíme, jak se ještě podaří ještě jeho obsah naplnit..……. Nejlépe se podařilo zahrát Janu Kolářovi, který zaútočil na ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:49:48

Devět dole vítězí ve 3. kole Devítkové ligy

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina C3.hrací den
Ve třetím kole Devítkové ligy skupiny C na herně Xbowling Žižkov získali vedoucí pozici Devět dole s kontem 25 bodů a průměrem 720,50. Na druhém místě Notaxo X ztrácí jen 2 body. A na místě třetím tým BK Nedohoz s 18 body. 4. místo zístávají Body s 15 body. Páté místo připadá družstvu JKM Bowling, kteří získali 11 bodů. Na 6. ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:45:29

2. kolo Letního poháru opět vyhrál Aleš Vlasák

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaLetenský pohár07 Červenec
Vážení bowlingoví příznivci. Letní letenský pohár nabírá na popularitě a ve druhém kole, které se hrálo od 11. do 30. července 2023 a zúčastnilo se jej třicet hráčů i hráček. Ve druhém kole stejně jako v prvním si pro vítězství došel Aleš Vlasák. Sice maličko ubral oproti průměru v prvním kole (tentokrát hrál ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 9:33:45

Jan Štulc novým držitelem žižkovské kuželky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 908 Srpen
V srpnu si Žižkovskou Devítku přišlo zahrát 37 hráčů a překvapivě se po kvalifikaci nikdo nevzdal svého přímého postupu do finále, pouze jeden z hráčů asi pravděpodobně nepočítal s postupem a nedorazil, tak udělal radost nové hráčce, která díky tomu postoupila. Po kvalifikaci si přímý postup do finále vybojovali: Jaromír Vohryzka, ... Více

Vloženo: 03. 08. 2023 4:32:26

Pavel Diviš vítězem 4. BBO devítky Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín10 Červenec
V pondělí 31.7. se na Zličíně za účasti 39 hráčů konal 4. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrála Ivanka Bočanová a čtyřiadvacátým postupujícím byl po odstoupení Jirky Borovce Michal Korecký. Po dvou semifinálových hrách čekaly dvanáct lepších dvě hry finálové. V turnaji zvítězil Pavel Diviš ... Více

Vloženo: 02. 08. 2023 8:25:41

V Chomutově se děly zázraky, dvojice vyhráli Jirka Borovec s Mírou Jiřištěm

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov10 Červenec
Ve čtvrtek 27.7. se v chomutovském Strikelandu odehrál 10. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 11 dvojic a do následného finále postupovalo 8 z nich, z prvního místa Martin Bula s Vašíkem Kordulíkem ml. a z osmého David Mata s Pavlem Piskačem. Čtyři finálové hry s připočítávanou pátou průměrovou nejlépe zvládli Jirka ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 17:04:25

S-centrum vede už o 17 bodů před druhými BC Tigers

Turnaje2023Letní Devítková ligaBenešov3.hrací den
V poslední červencový den byl odehrán 3. hrací den Letní devítkové ligy v Benešově. Do S-centra dorazilo všech 6 družstev, z nichž byli opět nejlepší hráči domácího S-centra. Ztratili pouze 1 bod z 25 možných a navyšují vedení v celkovém pořadí už na 17 bodů před druhými BC Tigers. O třetí místo je velký boj a ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 9:18:19

Na Žižkově září ve skupině B Family Fintess

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina B3.hrací den
V dnešním hracím dni to neměli hráči jednoduché. Family Fitness byli  v ráži a s 25B a průměrem 710B si dnes odnášejí prvenství. Když jsem u Family Fitness, tak musím zmínit mimořádný výkon Lukáše Jelínka, který ze 72 možných X vynechal pouze jednou, a to ve čtvrtém framu třetí hry, kdy mu zůstaly stát 2 ... Více

Vloženo: 01. 08. 2023 9:13:34

Autor vítězem červencového SOD Kaštanka

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion04 Červenec Brno
/ Neplést se slovem Author, značka kol/. To si jenom  „přihřívám polívčičku“, coby autor projektu SOD… Ale popořádku : V sobotu 29.7. si našlo cestu do herny Kaštanka 20 hráčů z 22 přihlášených / Mlčákom se líbílo víc v domácím pelíšku než v herně /. A tak se opět rozjel  „Krásný ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 17:51:42

V radavské K.O. devítce obhájil vítězství Pavel Plzenský

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaDevítka02 Červenec
Vážení bowlingoví příznivci. Čtyřicet soutěžících se prezentovalo 27. července na turnaji K.O. devítka na Radavě. V prvním kole odehrálo celé startovní pole dvě hry devítkou, tak aby se seřadilo a vytvořilo dvacet dvojic pro druhé kolo. První kolo ovládla Adéla Janoutová s nejvyšším náhozem 486 bodů, která předčila všechna ... Více

Vloženo: 31. 07. 2023 17:47:13