Aktuálně

Pilotní Prosecký Iron Special vyhrál Martin Palas

Turnaje2023Praha / Střední ČechyXbowling SpecialProsecký Special I
První říjnovou neděli i den se odehrál na herně Xbowlingu Prosek Duo letošní premiérový a jediný turnaj kategorie B pod hlavičkou Proseckého Iron Specialu. Jedná se o pilotní turnaj, kdy měl proběhnout již v měsíci září stejně koncipovaný na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a nyní v říjnu i na Xbowlingu Strašnice coby ... Více

Vloženo: 02. 10. 2023 12:13:23

Říjnové Valašské dvojice ovládli Dravci

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice10 Říjen
To byl zase jednou turbulentní turnaj. Neděle 1. října 2023 byla sice jako hlavní hrací den Valašských dvojic nejslabší v celé své historii, co se účasti týče, ale hodně na svědomí z toho má prodloužený víkend Svatého Václava. Nicméně předehrávky domácích hráčů probíhaly průběžně přes týden a ... Více

Vloženo: 02. 10. 2023 9:42:10

V září vítězí Jiří Mach

Turnaje2023Praha / Střední ČechyOlympia VšenoryVšenorský Votvírák05 Září
- Prázdniny a dovolené již za námi a my opět hrajeme na všenorském Votvíráku bowling. - Účast byla hojná i pár nováčků zavítalo na náš domácí devítkový turnaj s príma atmosférou, kterou tu vytváří úžasný personál a místní hráči. - V kvalifikaci se nejlépe vedlo Jiřímu ... Více

Vloženo: 02. 10. 2023 4:36:33

Honza Kolář ml. nejlepším hráčem 4. BBO klasického turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín13 Září
V úterý 26.9. se na Zličíně konal na středním mazání 4. BBO klasický turnaj. Kvalifikaci vyhrál Honza Kolář ml. a šestnáctým postupujícím byl Jirka Hájek. Následovaly dvě semifinálové hry, ze kterých vzešlo osm finalistů, které čekaly dvě hry finálové. V turnaji zvítězil Honza Kolář ml. a také si ... Více

Vloženo: 29. 09. 2023 22:31:34

Tomáš a Jarda Vacků vyhrávají POPO BAKER DVOJIC

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká09 Září
Sponzor turnaje NUMISMATIKA POPO Ruda Pouzar opět neponechal nic náhodě a připravil hodně dobrot na občerstvení borců turnaje. Hned v kvalifikaci se do toho vložily dvojice Trča / Procházka průměr 216,50 a Pouzar / Orálek průměr 205,17. Na postup tedy bylo potřeba zahrát minimálně průměr 185 na dvojici a to už nebylo tak jednoduché. Nový Hlubocký hausík dělal spíše problémy ... Více

Vloženo: 27. 09. 2023 23:19:18

Prosecká Popo DUOjka ozdobena fantastickými výkony

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice09 Září
V úterý 26. září obvyklou pouť po komerčních turnajích již měsíce devátého ukončilo na herně Xbowlingu Prosek Duo setkání netradičních dvojic a sice Prosecká Popo DUOjka. Ačkoli v předešlých dnech proběhl marathón vyšších sportovních a soutěžních bowlingových akcí i obvyklá zdravotní indispozice, ... Více

Vloženo: 27. 09. 2023 23:13:59

V 11. BBO dvojicích stylem start cíl opět zvítězili J. Borovec s P. Divišem

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín13 Září
Ve čtvrtek 21.9. se na Zličíně odehrál 11. turnaj BBO dvojic. Z šestnácti zúčastněných dvojic postupovalo do semifinále 12 dvojic, z prvního místa Jirka Borovec s Pavlem Divišem. Po třech semifinálových hrách postupovalo do finále 6 dvojic. V turnaji stejně jako minule zvítězili Jirka Borovec s Pavlem Divišem, a navíc si odnesli cenu za ... Více

Vloženo: 26. 09. 2023 7:56:00

Jarda Pazděra se konečně dočkal vítězství z Jadranské devítky

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranská devítka09 Září
Jadranská devítka napsala v neděli 24. září 2023 již svůj osmý díl z celoroční série. Bowling Jadran Frýdek-Místek přivítal tentokrát 51 hráčů a my se teď mrkneme, jak tento turnaj dopadl. Jestli se nepleteme, tak se konečně svého prvního vítězství v tomto turnaji dočkal Jarda Pazděra díky součtu 1439 bodů na šest her. A neměl to ... Více

Vloženo: 25. 09. 2023 21:48:45

Ferdinanda letos poprvé vyhrává Dalibor Polívka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka07 Září
V neděli 24. září se sešlo celkem 29 hráčů a hráček, aby si zahráli 7. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na lehkém hauzíčku a s tímto mazáním se nejlépe v kvalifikaci vypořádal Dalibor Polívka, aby ho v semifinále vystřídal David Ruml, ale finále bylo opět v dominanci táborského borce. Dalibor Polívka tedy vyhrává po ... Více

Vloženo: 25. 09. 2023 20:10:20

Nečekané skutkem: Laďa „Huryk“ Stodulka vítězí v Devítce

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka09 Září
V Xbowlingu ValMez se v neděli 24. září 2023 odehrál již osmý turnaj z bowlingové série Valašská devítka s měšcem. No jo, letí to. Ještě nedávno byly Velikonoce, prázdniny také utekly jako voda a již tady máme opravdu první, potvrzený kalendářem, podzimní turnaj. A i přes menší účast 23 hráčů se ... Více

Vloženo: 25. 09. 2023 12:06:22

Pavel Štafa, nečekaný vítěz

Turnaje2023Praha / Střední ČechySprinter Cup09 Září
Ve středu 21.9. na zličínském centru Best Bowling proběhl za účasti 24 hráčů a hráček pátý turnaj z série SPRINTER. Podobně jako minulý turnaj, měl i tento překvapivého vítěze a bodový rozdíl mezi hráči na bedně činil pouhé 3 body. O „rozruch“ na zářijovém turnaji se postaral Pavel Štafa. Nezačal nic, moc. Nejprve zahrál 161, ale ... Více

Vloženo: 22. 09. 2023 18:22:40

Na úvodním kole nejlepší Notaxo K

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.Vojkov1.hrací den
Vojkovské 1. kolo podzimní Ligy dvojic se odehrálo 21.09.23 na lehkém mazacím modelu, což se projevilo na náhozech a průměrech. Zcela všechny týmy utrpěly nějaké ty porážky, ale vybojovaly i zasloužené výhry. Plichta dnes nenastala žádná... Nejlépe si vedli chlapci z Notaxo K, kteří prohráli jediný zápas s Notaxem, ze kterého ale aspoň ty 2 ... Více

Vloženo: 22. 09. 2023 17:55:39

Kaštanka potvrdila roli favorita skupiny

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina B1.hrací den
V úvodním kole podzimní Ligy dvojic ve skupině Brno B Kaštanka nezaváhala a všechna utkání zvládla, většinu za 6 bodů. Celkem tedy vydolovala 37 bodů, přičemž nejvyšší možné maximum je 42 bodů. Pouze díky nižšímu průměru je druhý se stejným počtem bodů Vlak. Ten sice jednou prohrál (právě s Kaštankou), ale až na jednu ... Více

Vloženo: 22. 09. 2023 17:53:39

13. BBO dvojice Strikeland vyhrálo mládí – Eliška a Martin Bulovi

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov13 Září
Ve středu 20.9. se v chomutovském Strikelandu za účasti 15 dvojic odehrál 13. turnaj BBO dvojic. Po kvalifikaci, kterou vyhrál Olda Pour s Milanem Šteffkem st., čekalo dvanáct dvojic finále hrané na čtyři hry s pátou přičítanou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili mladí Bulovi – Eliška a Martin, druhé místo obsadili Lumír Horčička ... Více

Vloženo: 21. 09. 2023 18:12:46

První kolo pro Drsňáky, na paty jim šlape Bedol

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina A1.hrací den
Úvodní kolo podzimní Ligy dvojic skupiny Brno A dost razantně oddělilo dva týmy od ostatních. Drsňáci dostáli svému jménu a dostali se na čelo skupiny bez ztráty květinky, tedy plných 30 bodů. Sbírali body zcela ve všech utkáních, a to občas i na nízké náhozy, které však vždy na soupeře stačily. Druhý za nimi je Bedol, ... Více

Vloženo: 20. 09. 2023 16:11:47

Prosecká Popo Devítka ve znamení devítek

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 909 Září
V úterý 19. 9. se odehrál letošní již devátý turnaj celoroční série Prosecké Popo Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo. Po dvou prázdninových, hojně obsazených turnajích, kdy účast byla až nečekaně nadstandartní, už během času návštěvy školních škamen od učebnic bowlingový oddech zvolilo 33 hráček a ... Více

Vloženo: 20. 09. 2023 11:22:50

Staronový vítěz, zdravé jádro…

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion06 Září Brno
Máme za sebou 5. turnaj tohoto seniorského seriálu. V sobotu 9.9. si našlo cestu do herny Kaštanka Brno 13 hráčů.. I přesto byl k vidění opět „Krásný seniorský bowling“. Kratší model mazání dával ze začátku zabrat i zkušenějším hráčům, ale pohled na tabulku po kvalifikaci naznačuje, že ti na předních ... Více

Vloženo: 19. 09. 2023 15:32:43

Jirka Stulík vítězem 12. turnaje BBO NejKUFRY devítky Strikeland

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov10 Září
V neděli 17.9. se v chomutovském Strikelandu odehrál 12. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Zúčastnilo se 39 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z pozice vítěze kvalifikace Honza Štulc, z šestnáctého místa po odstoupení Pepy Chudoby David Mata a z Desperada Anička Breindlová, Jára Kocůr, Tomáš Brich a Katka Šponerová. Čtyři ... Více

Vloženo: 19. 09. 2023 9:07:42

Létem prohřátí Homonauti vítězí na Devítkové Lize Mistrů

Turnaje2023Letní Devítková ligaFinále - Liga MistrůRekapitulace
  Finále Letní Devítkové ligy družstev proběhlo znovu na pražském centru Xbowling Duo Prosek dne 17. září 2023. K účasti ve finálovém turnaji tzv. Devítkové Lize Mistrů, byli pozváni vítězové ze všech možných měst a center, kde se LDL liga hrála. Nechyběli zástupci z Hluboké nad Vltavou, Benešova, ... Více

Vloženo: 18. 09. 2023 14:12:35 Aktualizováno: 21. 09. 2023 18:24:25

Poslední letní Jadranský Mix je za námi

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX08 Září
Poslední letní neděli 17. 9. 2023 a dvou měsíční pauze se na herně Jadran Frýdek-Místek opět odehrál oblíbený turnaj smíšených párů Jadranský Mix. Po různých omluvenkách se párů tentokrát sešlo „pouze“ 15. To nás ovšem neodradilo od toho si tento den užít a dobře se bavit. A k tomu si jen tak hodit koulí do ... Více

Vloženo: 17. 09. 2023 23:05:55