Aktuálně

Tak už známe vítěze Xbowling Tříkoruny a Čs. Xbowling Iron Specialu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyXbowling SpecialČs. special
Během svátečního víkendu od 27. do 29. října se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál letošní závěrečný vícedenní turnaj kategorie A, tentokráte nesoucí příznačný pseudonym Československý Xbowling Iron Special. Navzdory nepřízni osudu, kdy se hrálo na všech možných hernách oproti původně volnému termínu, co se dalo, dorazil ... Více

Vloženo: 30. 10. 2023 13:29:26

Z Valašské devítky si veze první vítězství Dominik Pelán

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka10 Říjen
V Xbowlingu ValMez jsme v neděli 29. října 2023 odehráli již 10. turnaj z bowlingové série Valašské devítky s měšcem. Bojů o krásnou plaketu se zúčastnilo stejně jako v září 23 hráčů a cele dění od kvalifikace až po finále bylo velice zajímavé z mnoho důvodů a tak se hned vrhneme na report. Na postup z kvalifikace ... Více

Vloženo: 30. 10. 2023 7:31:52

Tomáš Liebich vítězí na říjnovém Prague Popo

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC09 Říjen
Devátým turnajem za účasti 47 hráčů pokračovala série Prague POPO Bowling Cup. Mimo tradiční jednorázové POPO CHANCE (částka 2500,- Kč) se losovalo navíc díky firmě NUMISMATIKA POPO, ještě dalších sedm výherců. Ti si rozdělili částku 3500 Kč rovným dílem. - KVALIFIKACE: startovní listina nebyla až tolik obsazena počtem ... Více

Vloženo: 29. 10. 2023 21:39:37 Aktualizováno: 02. 11. 2023 13:18:08

Pavel Diviš vítězem 8. BBO devítky Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín13 Říjen
V úterý 24.10. se na Zličíně odehrál 8. turnaj BBO devítky. Sešlo se 19 hráčů a 16 z nich postupovalo do semifinále, z pozice vítěze kvalifikace Honza Štulc a z šestnáctého Milan Kopřiva. Po dvou semifinálových hrách pokračovalo osm lepších do finále. V turnaji zvítězil Pavel Diviš, druhý skončil Bob ... Více

Vloženo: 29. 10. 2023 10:47:12

Václav Rác vítězí na říjnovém Sprinterovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechySprinter Cup10 Říjen
Ve středu 25.10. v centru Best Bowling proběhl za účasti 29 hráčů a hráček šestý turnaj z série Sprinter Popo Cup. Tentokráte se žádné velké překvapení nekonalo a místa na bedně obsadili tři nejlepší z celoročního pořadí. Po pěti odehraných hrách a jedné nezapočítávané nejhorší hře, měl nejvíce bodů na ... Více

Vloženo: 28. 10. 2023 11:46:26

Fantastičtí Václav Kváča s Lukášem Jelínkem na Prosecké Popo DUOjce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice10 Říjen
V úterý 24. října se odehrál letošní desátý turnaj, ovšem do celoročního pořadí započítávaný již jedenáctý, série Prosecké Popo DUOjky na herně Xbowlingu Prosek Duo. Jedná s o turnaj kategorie C netradičních dvojic, bez jakýchkoli pomocných handicapů s libovolným složením spoluhráčů a tím, ... Více

Vloženo: 28. 10. 2023 7:49:30

Pořád beze změn, J. Lorenc & L. Jelínek = zlato

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká10 Říjen
Byl to celkem bláznivý den plný překvapení, začalo to tím, že jsem chtěl hodit dráhy do lesku a trochu víc jsem to přehnal. Po použití velmi kvalitního čistidla byly dráhy na kocích tak suchý, že koule zatáčela a nechtěla přestat i po nárazu do kuželek. Mazání se použilo to, co bude na turnaji v Rumunsku – 43 stop 29ml. Prostě stačilo hodit 170 průměr a postup ... Více

Vloženo: 25. 10. 2023 5:50:11

Říjnový ProShop Senior Cup patřil Krystyně Janočkové

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup10 Říjen
V neděli 22. října se odehrál kulatý letošní turnaj série ProShop Senior Cupu na herně Xbowlingu Prosek Duo, tedy desátý. Tohoto turnaje kategorie B pro hráčky a hráče starších 50 let se tentokráte zúčastnilo 21 borců, takže si všichni odehráli své tři kvalifikační hry na předem zvolené dráhy a jejich součet včetně pomocných ... Více

Vloženo: 24. 10. 2023 11:15:45

Ve 2. kole pouze Dr. Bowling udolal Rašovice

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.Kolín2.hrací den
RSK udělaly 32 bodů, jelikož všechny další zápasy vyhrály šestibodově. Dnes je příliš 1 porážka mrzet nemusí, ale po 4. kole se bude počítat každý bodík. Dnes tedy 1. místo. Pouze 4 body ztráty na Rašovice má právě jejich úspěšnější soupeř Dr. Bowling. Ten podlehl Jelenům a navíc dvě vítězství ... Více

Vloženo: 22. 10. 2023 21:23:27

Jadranský Mix zažil svůj rekord

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX09 Říjen
Na herně Jadran Frýdek-Místek se odehrál tentokrát v sobotu 21. 10. 2023 další díl oblíbeného turnaje smíšených párů Jadranský Mix. Teplotní rekordy v počasí a pak jejich výkyvy zapříčinily spoustu zdravotních omluvenek a tak se i tentokrát sešlo „pouze“ 15 párů. Při absenci obvyklých pořadatelů, ... Více

Vloženo: 22. 10. 2023 20:56:32

2. kolo opět Notaxo K

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.Vojkov2.hrací den
Tentokrát se hrála Liga dvojic na Vojkově na sportovním mazání Sport 3:1, což znamenalo oproti prvnímu kolu přece jenom trochu vyšší nároky. Přesto ale byly k vidění skvělé výkony. Podobně jako v 1. kole se i dnes vytáhli chlapci z Notaxa K, když prohráli jediné utkání s Nemem. 3x výhra za 6 a 3x za 4 body. Nejvyšší ... Více

Vloženo: 20. 10. 2023 14:16:40

Kaštanka jasně do čela, Vlak klopýtá...

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina B2.hrací den
Ve 2. kole se domácí Kaštanka naprosto vzchopila a svým soupeřům se vzdálila. Mrzí to zejména Vlak, který v prvním kole na Kaštanku velmi silně tlačil. Tentokrát ale bylo vše trochu jinak. Kaštanka vyhrála vše, co mohla, avšak ve 3 případech "pouze" za 4 body. Získala 36 ze 42 možných bodů a prostě dnes byla nejlepší. ... Více

Vloženo: 20. 10. 2023 14:14:26

Vítek Jiřiště s taťkou Vlastou opentlili vítězství třístovkou

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov14 Říjen
Ve středu 18.10. se v Chomutově odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic Strikeland. Sešlo se komorních 9 dvojic a po kvalifikaci 6 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Vítek a Vlasta Jiřišťovi a z šestého David Mata s Pavlem Piskačem. V turnaji zvítězili Vítek a Vlasta Jiřišťovi, kteří nejenže vyhráli s náskokem ... Více

Vloženo: 20. 10. 2023 8:10:40

Nela Capilová pobrala, co mohla, jen skleněnku neunesla

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 910 Říjen
V úterý 17. října se odehrál letošní již desátý turnaj celoroční série Prosecké Popo Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo. Ačkoli i nyní chybělo několik známých tváří, dokonce se pohybujících v popředí celkového žebříčku, zahrát si přišla návštěva téměř atakující ... Více

Vloženo: 19. 10. 2023 21:45:21

První semifinálová hra

Turnaje2023MoravaKaštanka Brno9 sladkých potěšení08 Říjen
slibovala ukrutnou zábavu, pak ale děvčata dostala rozum. No kdo by se chtěl dívat na rozzuřené mládence, které si dívky namazaly na chleba. Ale začněme od kvalifikace. Tu vyhrál Ondra, když hodil jedinou třístovku turnaje. Druhý skončil Vašek Martinec, který se ovšem poté dopustil fatální chyby, začal pít, pro něho nezvyklou, limonádu. Na třetím ... Více

Vloženo: 18. 10. 2023 10:21:36

Brno A - po 2. kole na čele Bedol, ale jen těsně...

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic II.BrnoSkupina A2.hrací den
2. kolo Ligy dvojic Brno A se hrálo 16.10.23 a průběh byl docela překvapivý. Dosud první tým po dnešku končí třetí, druhý tým první a dříve třetí tvrdě šlape na paty lídrovi ze druhého místa. K vidění byl dnes i super výkon 278. Ve skupině se oddělily 3 týmy, jež jsou bodově velmi vyrovnané, nicméně do Finále mohou postoupit ... Více

Vloženo: 18. 10. 2023 7:25:08

Usnout na vavřínech

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup08 Říjen
O tom jsem již slyšel, ale myslel jsem si dodnes, že ve stoje spí jenom kůň. Není to pravda, což dokázal vítěz říjnového turnaje, mladý Láďa Starý. Vyhrál o kilometr, takže mohl v poslední hře hodit jednou, ta hra se mu stejně škrtala a ohrozit ho nemohl ani můj bratr Jan, který skončil druhý. Na Láďu by Jeník musel v poslední hře přidat ... Více

Vloženo: 17. 10. 2023 7:51:33

Jeden na koni, jiní na oslu…

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion07 Říjen Brno
Máme za sebou 6. turnaj tohoto seniorského seriálu. V sobotu 14.10. byl k vidění opět Krásný seniorský bowling. No a kde jinde než na Kaštance Brno, kam si našlo cestu 17 seniorů. 41“, 23,5 oleje, 4:1 ratio, mazání kat „B“ a přesto tyto parametry nám dávaly docela zabrat. Jen silnější jedinci se s tím vyrovnali rychle. Ale bylo jich ... Více

Vloženo: 16. 10. 2023 18:29:12

Marcel Maťaťa, další vítězný premiant Jadranské devítky

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranská devítka10 Říjen
V neděli 15. října 2023 se nám v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál již 10. turnaj z letošní série Jadranské devítky. 3 rundy se zcela naplnily a tak jsme si opět mohli připsat skvělou účast plného domu, 54 hráčů. A hodně společného měl tento říjnový turnaj s tím zářijovým. Jadranská devítka si totiž mohla ... Více

Vloženo: 16. 10. 2023 14:36:53

Strašnické ProShop Dvojice přežily svou klinickou smrt

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice10 Říjen
V neděli 15. října se odehrály konečně po více jak dvouměsíční pauze díky podhraničnímu zájmu o start na herně Strašnického Xbowlingu Strašnické ProShop Dvojice. Všem zúčastnivším se dvojicím a bylo jich přes různé (ne)obvyklé patálie nakonec rovná dvanáctka, i těm, co ze zdravotních či pracovních důvodů ... Více

Vloženo: 16. 10. 2023 13:53:35