Aktuálně

Za řekou slaví do roka a do dne druhé vítězství na Valašském půlmaratonu

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašský půlmaraton02 Září
V sobotu 16. září 2023 se odehrál již XIV. Valašský půlmaraton a jak je již tradiční, poněkolikáté otevírá tento turnaj v Xbowlingu ValMez podzimní bowlingovou sezónu. Opět se vzorně sešlo na čas všech 9 přihlášených týmů a úderem 10. hodiny jsme mohli zvolat naše známé: „Hrajme ... Více

Vloženo: 17. 09. 2023 23:01:32 Aktualizováno: 17. 09. 2023 23:29:22

David Mojka vítězí na zářijovém Prague Popo

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC08 Září
  Osmým turnajem za účasti 61 hráčů pokračovala série Prague POPO Bowling Cup a na jednoho z nich čekala tradiční losovaná cena POPO CHANCE (částka 2500,- Kč). - KVALIFIKACE: startovní listina nebyla napěchovaná zvučnými jmény, jako tomu bylo na předchozích turnajích a o to jednodušší bylo na sebe upoutat pozornost a vyniknout. Od první kvalifikační ... Více

Vloženo: 17. 09. 2023 18:06:25 Aktualizováno: 21. 09. 2023 18:23:15

Já věděl, že to dobře dopadne

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoVinca Cup01 Září
Ale že až takhle dobře a že za to vděčím překážkám, tak to mě překvapilo. S dvaadvaceti hráči jsem počítal, takže když jich dorazilo čtyřiadvacet, byl jsem rád. Prý to bylo proto, že Jarmila a Vít měli nějaké překážky, kvůli nimž někam nedojeli, tak dojeli. Sem. Za to jsem je oba vyfotil, ale nejen kvůli tomu. Na první fotce je šíleně vypadající Vít ... Více

Vloženo: 17. 09. 2023 14:57:57

Jára Maňásek se vítězstvím v 6. turnaji prodral do čela celoročního žebříčku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín12 Září
12.9. se na Zličíně za účasti 38 hráčů odehrál 6. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Pavel Diviš a čtyřiadvacátou postupující byla po odstoupení Míry Dutky Věrka Šebová. Po dvou semifinálových hrách postoupilo dvanáct lepších do finále, ze kterého vzešel vítěz, a v tomto ročníku to byl již ... Více

Vloženo: 17. 09. 2023 9:09:58

Na Vojkovské Devítce nový rekord herny

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská devítka05 Září
Ve čtvrtek 14. září proběhl letošní pátý turnaj premiérového ročníku Vojkovské Devítky na herně Bowlingu Vojkov. S přibývajícími hracími dny se i do příjemného prostředí Říčanské herny pomalu začíná vkrádat nešvar jiných sérií, a tak se oproti měsíci předešlému ... Více

Vloženo: 15. 09. 2023 10:41:42

A zase ten Honza Štulc….

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 909 Září
V úterý 12. září se odehrál letošní již devátý turnaj celoroční série tradičního turnaje Strašnické Popo Devítky. Tradiční byla i účast a absence původně nahlášených, takže reálná účast se nakonec smrskla na 27 hráček a hráčů, což značilo jediné, minimálně jistotu semifinále měli ... Více

Vloženo: 14. 09. 2023 14:58:30

Velké finále LDL znovu na Xbowlingu Prosek Duo

Turnaje2023Letní Devítková ligaFinále - Liga MistrůInfo
  Přes celé léto a podle možností jednotlivých heren se trénovalo a soutěžilo o účast na finále Letní devítkové ligy. Pokračování této prázdninové bowlingové akce družstev, nazvané výstižně Liga Mistrů, je naplánované na 17. září 2023 a hrát se bude na centru Xbowling Prosek Duo.  V ... Více

Vloženo: 13. 09. 2023 7:46:12 Aktualizováno: 17. 09. 2023 18:05:47

Nejlepší „obouručák samouk“ jasně dominoval Prosecké ProShop Desítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1009 Září
V neděli 10. září se odehrál letošní již devátý turnaj celoroční série Prosecké ProShop Desítky na herně Xbowlingu Prosek. Jedná se o jediný jednodenní turnaj kategorie A na této herně, klasicky hraný americkým způsobem se změnou sportovních mazacích modelů, když tentokráte jsme nakonec zvolili téhož typu mazání, jako ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 12:46:37

Petr Sova a Milada Sovová neohroženě vítězí

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice09 Září
Po začátku školního roku se v neděli konaly netradiční dvojice a sešel se přesný počet 12 dvojic a tak bylo jasné, že do semifinále postoupí všichni a play-off souboje se standardně odehrají první proti dvanáctému a postup do finále si budou muset vybojovat po součtu dvou her. První místo si hned po kvalifikaci připsali Petr a Milada Sovovi, kteří si vybojovali ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:23:02

Favorit chyběl a jeho zástupce byl až patnáctý

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup07 Září
Tedy favorit ne, myslím Ondru, hráče s nejvyšším průměrem výkonů za poslední rok, který stanovuje, kolik si každý ze soupeřů připíše ke každé hře. Kralovala Jana Svobodová s osmapadesáti body, což ji vyneslo až na druhé místo. Přitom minule měla ke každé hře 89, ale byla až pátá. Jasnou vítězkou se tentokráte stala Irena ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:13:48

Ondřej Michal vítězem 3. BBO klasického turnaje na dlouhém mazání

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín12 Září
Ve čtvrtek 7.9. se na Zličíně za účasti 24 hráčů konal 3. BBO klasický turnaj. Kvalifikaci ovládl Honza Kolář st. a šestnáctým postupujícím byl Petr Veselý. Po dvou semifinálových K.O. hrách postoupilo 8 lepších do finále hraného na dvě hry od nuly s třetí připočítávanou hrou průměrovou. V turnaji zvítězil Ondra ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:10:41

Jana Marešová vítězkou Vojkovské Desítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka05 Září
První školní čtvrtek, tedy 7. září, se na herně Říčanského Bowlingu Vojkov odehrál letošní již pátý turnaj díky pozdějšímu startu série a sice Vojkovská Desítka. Byť je zařazen do kategorie B, hraje se americkým způsobem a každý měsíc na odlišném mazacím modelu, tentokráte byl zvolen lehčí LADIES & ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 13:31:10

Dana Klusáčková slaví na Senioru své první vítězství

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM09 Září
V Xbowlingu ValMez se ve čtvrtek 7. září 2023 odehrál již devátý turnaj z turnajové série Senior Cup Tour ValMez. Účast byla slušná, když se během 3 rund zapojilo do turnaje celkem 23 hráčů. Z nejlepších hráčů série chyběl pouze její lídr, Pepa Novák, který si užívá se svou ženou Ivankou zaslouženou dovolenou. ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 9:40:11

Nejlepší dvojicí 12. turnaje byli Vítek a Vlasta Jiřišťovi

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov12 Září
Ve středu 6.9. se v Chomutově odehrál 12. turnaj BBO dvojic. 13 dvojic bojovalo o postup do jedenáctičlenného finále. Kvalifikaci vyhráli Filip a Martin Seifertovi a posledními postupujícími byli Dana a František Kubíkovi. Následovaly čtyři finálové hry s pátou připočítávanou průměrovou a ty nejlépe zvládli Vítek a Vlasta Jiřišťovi a ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 8:10:50

Tým Za řekou obhájil titul šampiona LVDL

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezFinále A2.hrací den
Letní týmová sezóna je v Xbowlingu ValMez minulostí. Ve středu 6. září 2023 se odehrál rozhodující druhý hrací den Letní Valašské Devítkové ligy a po úterním Malém finále se hrálo velké finále, Finále A. Bojovalo se nejen o titul letního bowlingového mistra, ale také o postup na ... Více

Vloženo: 07. 09. 2023 6:12:12

Martin Palas těsně získal skleněnou kuželku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 909 Září
Hned po začátku školního roku to na Žižkovské Devítce vypadalo, že účast je stejná, jako absence ve škole, protože dorazilo pouze 25 hráčů, což je asi nejnižší účast za hodně dlouhou dobu. I přesto se po kvalifikaci pár hráčů vzdalo přímého postupu do finále a postupovali další v pořadí, protože se dodržel počet ... Více

Vloženo: 07. 09. 2023 5:29:19

Finále B ve ValMezu se hrálo právem a zaslouženě

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezFinále B1.hrací den
V Xbowlingu ValMez se v úterý 5. září 2023 sešli hráči Finále B ke svému rozlučkovému večeru s Letní Valašskou Devítkovou ligou. Někdo říká, že na co se hraje nějaké Finále B. Samotný večer pak opět podal důkaz, že i Malé finále může mít svůj parádní náboj a soutěživost. Jde přece o hráčskou a ... Více

Vloženo: 06. 09. 2023 12:13:39

Parádní Finále tišnovské LDL 2023

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovFinále1.hrací den
V Xbowlingu Tišnov se v úterý 5. září 2023 uzavřela finálovým večerem prázdninová týmová soutěž nazvaná Letní Tišnovská Devítková liga. Šest kvalifikovaných týmů se přišlo poprat nejen o letního šampiona Tišnova, ale také o jedno místo, zaručující účast v Lize Mistrů, ... Více

Vloženo: 06. 09. 2023 9:39:56

Z brněnské LDL postupuje na republikové finále Kaštanka

Turnaje2023Letní Devítková ligaBrno4.hrací den
V Bowlingu Kaštanka se v pondělí 4. září 2023 uzavřela čtvrtým hracím dnem Letní Devítková liga Brno. Již před tímto kolem bylo jasné, kdo že se to kvalifikuje díky celkovému vítězství v této letní lize na celorepublikové finále, nazvané Liga Mistrů. Svou dominanci potvrdil lídr Kaštanka (29 b. – celkem 124,5 b.) ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 13:23:43

Vladimír Baborovský zpět na scéně ProShop Senior Cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup09 Září
V neděli 3. září zahájil osmý letošní turnajový měsíc na herně Xbowlingu Prosek Duo ten určený bowlerkám a bowlerům starších půlstoletí a sice ProShop Senior Cup. Díky termínovým kolizím prvního školního měsíce byl tento náhradním a ačkoli tedy po turnaji srpnovém v rychlém týdenním ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 10:17:43